• Květen 12, 2024, 00:06:04 dopoledne

Autor Téma: Re:Corrado .:R32T  (Přečteno 199310 krát)

Alfoun

  • Host
Re:Corrado .:R32T
« Odpověď #750 kdy: Únor 03, 2013, 19:02:39 odpoledne »
Je. Zatim to vypade ze problem je v tom,ze krouzek ze synchronu vypadl? a je prestiplej. Dostal se mezi zuby a bylo vymalovano.
Bud se tam neco vybehalo coz umoznilo vypadnuti krouzku a nebo jsem to dal spatne dohromady,ale na druhou stranu jsem po slozeni prevodovky ujel vic jak 30 tis. km.
 A nebo pri tom razu krouzek vypadl?


Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Corrado .:R32T
« Odpověď #751 kdy: Únor 03, 2013, 19:14:25 odpoledne »
z jaké převodovky konkrétně to vlastně je?

odnesly to "jen" kola?

Alfoun

  • Host
Re:Corrado .:R32T
« Odpověď #752 kdy: Únor 03, 2013, 19:34:47 odpoledne »
Kod prevodovky je CTN. Doufam,ze to odnesly jenom tyhle kola. Budu muset stahnout kola,pak budu chytrejsi.
Jsem na aute letos nechtel nic delat,investovat. Ale jak to vypada tak budu muset. :(

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Corrado .:R32T
« Odpověď #753 kdy: Únor 04, 2013, 09:18:48 dopoledne »
Kod prevodovky je CTN. Doufam,ze to odnesly jenom tyhle kola. Budu muset stahnout kola,pak budu chytrejsi.
Jsem na aute letos nechtel nic delat,investovat. Ale jak to vypada tak budu muset. :(
Hlavne bude problem Dave, ze budes muset asi rozhodit celou prevodovku, protoze zbytky se Ti muzou dostat za prepazku do prevodovky a posral by se zbytek. Staci malej kousek na to aby se to kouslo a rozvalils celou skrin, kor pri takovy sile.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline podry

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 538
  • Karma: 5
Re:Corrado .:R32T
« Odpověď #754 kdy: Únor 04, 2013, 17:57:35 odpoledne »
Tak to je pech....  :( 

jinak zvuk užasnej!!!!!   už se nemužu dočkat až to uslyším na živo!!! :-)

Alfoun

  • Host
Re:Corrado .:R32T
« Odpověď #755 kdy: Únor 05, 2013, 20:37:36 odpoledne »
Kod prevodovky je CTN. Doufam,ze to odnesly jenom tyhle kola. Budu muset stahnout kola,pak budu chytrejsi.
Jsem na aute letos nechtel nic delat,investovat. Ale jak to vypada tak budu muset. :(
Hlavne bude problem Dave, ze budes muset asi rozhodit celou prevodovku, protoze zbytky se Ti muzou dostat za prepazku do prevodovky a posral by se zbytek. Staci malej kousek na to aby se to kouslo a rozvalils celou skrin, kor pri takovy sile.
Sundam kola,magnetem a endoskopem se zjisti jesli jsou ve skrini nejake ulomky. Blby je ze zatim nevim jak se to stalo. Jestli to bylo tim krouzkem ze synchronu a nebo neco povolilo( lozisko?)
V pripade,ze prevodovka nebude v poradku a nebo se mi neco nebude libit tak budu asi resit jinou, 6ti stupnovou prevodovku.

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Corrado .:R32T
« Odpověď #756 kdy: Únor 05, 2013, 20:50:46 odpoledne »
Kod prevodovky je CTN. Doufam,ze to odnesly jenom tyhle kola. Budu muset stahnout kola,pak budu chytrejsi.
Jsem na aute letos nechtel nic delat,investovat. Ale jak to vypada tak budu muset. :(
Hlavne bude problem Dave, ze budes muset asi rozhodit celou prevodovku, protoze zbytky se Ti muzou dostat za prepazku do prevodovky a posral by se zbytek. Staci malej kousek na to aby se to kouslo a rozvalils celou skrin, kor pri takovy sile.
Sundam kola,magnetem a endoskopem se zjisti jesli jsou ve skrini nejake ulomky. Blby je ze zatim nevim jak se to stalo. Jestli to bylo tim krouzkem ze synchronu a nebo neco povolilo( lozisko?)
V pripade,ze prevodovka nebude v poradku a nebo se mi neco nebude libit tak budu asi resit jinou, 6ti stupnovou prevodovku.
no ja bych spis rekl ze je to spis tlakem ve valcich :-)  seriova 02A je do 400koni
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Alfoun

  • Host
Re:Corrado .:R32T
« Odpověď #757 kdy: Únor 05, 2013, 21:10:31 odpoledne »
Myslis,ze by kroutak znicil kola driv nez by proklouzla spojka?

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Corrado .:R32T
« Odpověď #758 kdy: Únor 05, 2013, 21:21:15 odpoledne »
Myslis,ze by kroutak znicil kola driv nez by proklouzla spojka?
dal si lepsi spojku nez je serie, navic mozna bez axialnich pruzin. na petku jsou pak prenaseny vetsi razy, staci aby to naclo jeden zub, pri dalsim prerazeni to omete zbytek.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Alfoun

  • Host
Re:Corrado .:R32T
« Odpověď #759 kdy: Únor 05, 2013, 21:35:34 odpoledne »
Spojku jsem zatim nestacil vymenit a je tam origo  VR6(Sachs)
Stalo se to pri akceleraci na 5tku od 2.5tis, zhruba kolem 3500-3700ot,takze zadny raz tam urcite nebyl a stalo se to najednou. Proto podezrivam ten krouzek.

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Corrado .:R32T
« Odpověď #760 kdy: Únor 05, 2013, 21:44:02 odpoledne »
Spojku jsem zatim nestacil vymenit a je tam origo  VR6(Sachs)
Stalo se to pri akceleraci na 5tku od 2.5tis, zhruba kolem 3500-3700ot,takze zadny raz tam urcite nebyl a stalo se to najednou. Proto podezrivam ten krouzek.
samo ze netusim jak se to mohlo stat. nebyl jsem u toho. jeden zub mohl byt nacnutej z predesle doby a pak kdyz povoli, tak ostatni uz litaj. pripada mi ze to perko co je v krouzku synchronu, to je tak 1,5mm, ten by se podle mne precvaknul. tezko rict no. taky si myslim ze asi budes muset tu skrin rozhodit. drobny supiny tvrdochromu se muzou dostat k jehlovym loziskum a casem je poskodit.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Alfoun

  • Host
Re:Corrado .:R32T
« Odpověď #761 kdy: Únor 05, 2013, 22:00:28 odpoledne »
Nastesti jsou to magneticky ulomky,takze budu chvili rybarit ve skrini a uvidim jestli neco najdu a urcite tam dam silnej magnet,kterej by pripadne ulomky drzel na jednom miste. I kdyz primo ve skrini by nakej magnet byt mel ,ne?

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Corrado .:R32T
« Odpověď #762 kdy: Únor 05, 2013, 22:06:28 odpoledne »
Nastesti jsou to magneticky ulomky,takze budu chvili rybarit ve skrini a uvidim jestli neco najdu a urcite tam dam silnej magnet,kterej by pripadne ulomky drzel na jednom miste. I kdyz primo ve skrini by nakej magnet byt mel ,ne?
ted si nejsem jistej uz, ale nejcasteji byva na vypustnim sroubu.
http://www.satbeam.cz/corro/mycorro/albums/prevodovka/Skladani%20dohromady/
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Alfoun

  • Host
Re:Corrado .:R32T
« Odpověď #763 kdy: Únor 05, 2013, 22:10:13 odpoledne »
JJ. Je tam videt na fotce c.4,hranice prevodove skrine a diferaku.

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Corrado .:R32T
« Odpověď #764 kdy: Únor 05, 2013, 22:12:38 odpoledne »
JJ. Je tam videt na fotce c.4,hranice prevodove skrine a diferaku.
jj mas recht :-) 
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!