• Květen 11, 2024, 12:50:16 odpoledne

Autor Téma: Re:Corrado .:R32T  (Přečteno 199270 krát)

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:Corrado .:R32 (2012 turbo projekt )
« Odpověď #285 kdy: Březen 19, 2012, 13:53:49 odpoledne »
Dejve, takže budeš svody tvořit sám? Před nějakou dobou jsem ti dával fotku dělanejch a tys to zamítnul, že použiješ litý koupený :) co to že jsi změnil názor?  :)
Jak to máš vymyšlený? Použiješ origo litinový kolektory? Nebo to budeš dělat komplet od příruby?
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Alfoun

  • Host
Re:Corrado .:R32 (2012 turbo projekt )
« Odpověď #286 kdy: Březen 19, 2012, 14:29:57 odpoledne »
Zatim je plan takovy,ze pouziju origo svody a od nich svedu dve lajny do jedne. Ale zatim nevim jak povedou jestli dolu a nebo je budu zakroutit jak berani rohy nahoru,ale to bych nerad,protoze chci mit turbo dole,kvuli teplu,ktery by plastovy sani asi nepobralo.
« Poslední změna: Březen 19, 2012, 21:52:56 odpoledne od Alfoun »

Alfoun

  • Host
Re:Corrado .:R32 (2012 turbo projekt )
« Odpověď #287 kdy: Březen 19, 2012, 14:51:43 odpoledne »
Takze by to melo vypadat nak takhle.

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:Corrado .:R32 (2012 turbo projekt )
« Odpověď #288 kdy: Březen 19, 2012, 14:59:39 odpoledne »
Takže SRI nebude? zachováš původní sání....
Podle tý fotky bude šnek hodně dole ...

Tohle už jsem ti sem dával i minule:

ale asi je to na tebe moc vysoko
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline Honza G60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 2160
  • Karma: 5
  • VW Motorsport
Re:Corrado .:R32 (2012 turbo projekt )
« Odpověď #289 kdy: Březen 19, 2012, 15:03:29 odpoledne »
Proc to Dave nenatahas cele z nerezu aspon budes moct zvetsit rovnou prumer? ???

Schneider motors-autoservis a sportovni upravy vozu VW,Audi,Seat,Skoda-774922468
http://tuning.zvyk.com/?k=0

http://delenakola.cz/

Alfoun

  • Host
Re:Corrado .:R32 (2012 turbo projekt )
« Odpověď #290 kdy: Březen 19, 2012, 18:59:50 odpoledne »
Sedivak-Takhle nahoru se mi to moc nechce tocit,bude moc vysoko a blizko sani. A turbo je docela cvalda. Tak jeste nevim jak to budu resit.

Honza- Pokud cely z nerezu tak delat pokud mozno vsechny vetve stejne dlouhy a vis jak by to vypadalo a kolik mista by mi tam zbylo?
Snazim se abych utratil co nejmene penez. Takze tahle varianta co budu delat je nejlevnejsi a bude efektivni pro muj low boost vic nez dost.
Prumer trubky vychazejici z kolektoru je 50mm,kdyz vetve spojim dohromady tak muzu pouzit maximalne 65mm trubku,protoze priruba na turbu T3 zhruba odpovida tomuhle prumeru.
Vystup za turbem bude 76mm.


Alfoun

  • Host
Re:Corrado .:R32 (2012 turbo projekt )
« Odpověď #291 kdy: Březen 19, 2012, 21:51:16 odpoledne »
Tak jsem se byl ''naposledy'' projet. :cray: Zitra zacnu mazlika pomalu rozebirat.

Offline Honza G60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 2160
  • Karma: 5
  • VW Motorsport
Re:Corrado .:R32 (2012 turbo projekt )
« Odpověď #292 kdy: Březen 19, 2012, 22:59:04 odpoledne »
No,ale az bude mazlik zpatky slozenej to bude radost!!!!!! :yahoo: Tesim se za tebe a to to neridim!!!!  8)

Schneider motors-autoservis a sportovni upravy vozu VW,Audi,Seat,Skoda-774922468
http://tuning.zvyk.com/?k=0

http://delenakola.cz/

Alfoun

  • Host
Re:Corrado .:R32 (2012 turbo projekt )
« Odpověď #293 kdy: Březen 19, 2012, 23:36:12 odpoledne »
Takže SRI nebude? zachováš původní sání....

Zatim zustane plastovy sani a to ze dvou duvodu. Pokud bych si udelal kratke sani ,tak uplne ztratim spodek coz  by byla velka skoda,protoze s timhle turbem budu cekat do Vanoc nez se mi poradne roztoci,diky velkemu(nejvetsimu moznemu) A/R 1.06 a diky variabilnimu sani tuhle ztratu vykompenzuji. Teda v to doufam ;)
Za dalsi v pripade,ze se mi nebude neco zdat ,nebude problem vratit vse zpet a zbytecne se nezabyvat vyrobou sri.
To by byl dalsi krok ,ale jenom v pripade,ze bych snizoval kompresi a zvysoval boost.

No,ale az bude mazlik zpatky slozenej to bude radost!!!!!! :yahoo: Tesim se za tebe a to to neridim!!!!  8)
Tak v tom pripade jsme dva :-D
Akorat mi bude chybet ten narust vykonu a projev NA motoru,no. Ale myslim si,ze si rychle zvyknu. :)

Alfoun

  • Host
Re:Corrado .:R32 (2012 turbo projekt )
« Odpověď #294 kdy: Březen 20, 2012, 20:06:25 odpoledne »
Tak jsem dneska sundal jak sani tak svody,ale kvuli sani jsem musel rozdelat celej predek,protoze sani neni rozdeleny jak na VR6.
Zitra se bude uhnizdovat turbo,abych videl jaky trubky ,kolena budu potrebovat.
Jeste nevim jestli udelat odtok oleje z turba do vany a nebo budu muset do bloku.
Bude moc vadit ,kdyz bude odtok trosku pod hladinou? Tim,ze je tohle turbo kulickovy,tak je v tlakove lajne restriktor 0.8mm,takze se tam tolik zas tolik oleje valit nebude.

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Corrado .:R32 (2012 turbo projekt )
« Odpověď #295 kdy: Březen 20, 2012, 20:39:45 odpoledne »
Tak jsem dneska sundal jak sani tak svody,ale kvuli sani jsem musel rozdelat celej predek,protoze sani neni rozdeleny jak na VR6.
Zitra se bude uhnizdovat turbo,abych videl jaky trubky ,kolena budu potrebovat.
Jeste nevim jestli udelat odtok oleje z turba do vany a nebo budu muset do bloku.
Bude moc vadit ,kdyz bude odtok trosku pod hladinou? Tim,ze je tohle turbo kulickovy,tak je v tlakove lajne restriktor 0.8mm,takze se tam tolik zas tolik oleje valit nebude.
Je jedno ze bude pod hladinou, jsou to porad spojeny nadoby, na hajzlu mas taky odtok pod hladinou a funguje to kazdy rano dobre. :)
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Corrado .:R32 (2012 turbo projekt )
« Odpověď #296 kdy: Březen 20, 2012, 21:59:14 odpoledne »
no já bych ho udělal do bloku nad hladinu. stejně jak u G60, která má také restriktor

Alfoun

  • Host
Re:Corrado .:R32 (instalace GT3076R )
« Odpověď #297 kdy: Březen 20, 2012, 22:58:29 odpoledne »
Tak jsem dneska sundal jak sani tak svody,ale kvuli sani jsem musel rozdelat celej predek,protoze sani neni rozdeleny jak na VR6.
Zitra se bude uhnizdovat turbo,abych videl jaky trubky ,kolena budu potrebovat.
Jeste nevim jestli udelat odtok oleje z turba do vany a nebo budu muset do bloku.
Bude moc vadit ,kdyz bude odtok trosku pod hladinou? Tim,ze je tohle turbo kulickovy,tak je v tlakove lajne restriktor 0.8mm,takze se tam tolik zas tolik oleje valit nebude.
Je jedno ze bude pod hladinou, jsou to porad spojeny nadoby, na hajzlu mas taky odtok pod hladinou a funguje to kazdy rano dobre. :)
No,neco na tom bude :)
Jeste popremyslim bylo by to kazdopadne narocnejsi vrtat douru do bloku. :-\


Jinak mi to nedalo a jeste jsem sel nasadit parohy a vyzkousel umistit turbo. Netusil jsem ,ze je to turbo tak velky dokud jsem ho nezacal cpat pod svody :-D Az po tom co mi bylo jasny ,ze musi byt jenom a jedine nahore. Sice se bude muset poradne odizolovat teplo od sani,ale je to proveditelne. U R32 jsou priruby hodne od sebe a turbo se musi posadit vic doprava,ale downpipe z turba pujde primo pod auto. A jeste maji Golfy jinak reseny ulozeni motoru,prekazi mi tak zadni silentblok,ale nahore je to ok.
 Venku uz byla tma,fotky zkusim nafotit zitra.
Dve hodiny mi trvalo nez jsem otocil vyfukovou cast jak jsem potreboval(byl to poradnej tuhyk),kompresorova cast byla v pohode.
Takze budou parohy jak na fotce od bratra sedivaka. ;)



« Poslední změna: Březen 20, 2012, 23:31:09 odpoledne od Alfoun »

Alfoun

  • Host
Re:Corrado .:R32 (turbo uz se instaluje )
« Odpověď #298 kdy: Březen 21, 2012, 19:24:36 odpoledne »
Objednal jsem naky material pro vyrobu svodu, dale kit pro turbo jako olejovy hadice,vodni pripojky,tesneni z Japanu. :(
Nikde jinde jsem je nenasel
Musim objednat blow off valve,egt snimac s budikem,budik pro tlak turba,potrubi pro intercooler,ramecek, ktery bude misto radia a do nej prijdou budicky. Stejne ani radio neposloucham :)
Jeste musim pohledat silikonovou hadici,musim zredukovat  100mm na 76mm pro vzduchovy filtr.




Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:Corrado .:R32 (turbo uz se instaluje )
« Odpověď #299 kdy: Březen 21, 2012, 19:48:27 odpoledne »
Hezky si tam trůní  :) Posaď ho tam tak, aby při pohybu motoru nenarážel výtlak na rozpěru ;-)
btw, to jsi fakt nic v celým UK nic nenašel??

WG máš ted od Tialu? Kam ho umístíš? Ten co to stavěl použil dva - na každou tu větev jeden, nevim jak to chceš teda vyřešit ty... :)


« Poslední změna: Březen 21, 2012, 19:53:09 odpoledne od šedivák »
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N