Inzerce - Díly > Karosářské díly

Black/White list

<< < (2/19) > >>

Corro16V:
Bude to tu chtít zase promazat, tak dám vědět ať to pak někdo udělá..

Tom:
Zatím jsem ani z jednoho auta nic neprodal všem píšu, že jsou zájemci na celá auta a že se to začne rozebírat když jsi to nikdo z nich neodveze v celku.
Jelikož mám tolik zájemců, na jednotlivé díly, tak ztrácím v tom přehled, ale snažím se dodržet pořadí, abych se vyhnul těmto hádkám.

Tak si to tu klidně smaž celý, já mám zkušenost, že těm co jsem prodal věci tady v okolí, tak nikdo žádný problém neměl, jenom VY!

Když jsem posílal do SK, tak mi nikdo nenapsal, že je něco v nepořádku a XXX Slovánků tu bylo osobně.

Ondrys:
Já osobně mám s Tomášem dobrou zkušenost. Bral jsem ten od něj ten černý interiér a neprodal mi ho dřív, než si byl jistej, že ho Mates nevezme.

Tom:
Dík

Jen dodám citace z E-mailu a SZ, nebudu nikoho jmenovat.


Tome, tak ty sedačky jsou masakrovní!!!
Tak to je brutální rarita!!!
Být tebou, tak to hodím na e-bay a pořádně na tom vyrýžuju prachy...

Vymr... se na ty čur... , jen ti to závidí.
Každej z nich by to prodával taky, jsou jen nas...., že to nemají oni.

Corro16V:
Po vysvětlení od Kashtyho se ti omlouvám za situaci kolem černého. Když udělám chybu, uznám ji.
 hi

Byli dva členové se stejným úmyslem a oba s tebou mluvili ve stejný den.


Nehanil jsem tvé prodeje celkově. Byl jsem také spokojený s cenou a domluvou při koupi dveří a držáků. Jen do toho vnášíš zmatek který ostatní nasere.
Nešlo mi o díly a jejich získání, ale o princip.

Nemůžeš se mi ale divit, že ostatní věci mi vnáší do pohledu na tebe nejistotu. Hlavně ta první..

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi