Inzerce - Díly > Karosářské díly

Black/White list

(1/19) > >>

Corro16V:
Tome, lidi tady na klubu se znají, mluví spolu a každému říkáš něco jiného. Žijeme v době internetu a mobilních telefonů..

Ano, je pro nás dobře, že na někoho něco zůstane a sežene co potřebuje.
Překvapilo mě po tom cos mě kdysi podrazil, žes některé díly prodával vážně levně a i já od tebe vzal dveře, ale tvé jednání je otřesné..

Vymýšlíš si věci tak aby si vydělal co nejvíce. To že chceš vydělat co nejvíc, je logické. Ale to že podrážíš a lžeš lidem tady na klubu, to se mi silně nelíbí.

Nechci být víc konkrétní nebo osobní, mluvit o tom co si kde komu napovídal (světla alá Torsten to jen ukazují) ale zamysli se prosím jak tu chceš dál provozovat prodej.

Mluvím sám za sebe, za nikoho jiného a už vůbec ne z pozice člena VV!
A tento příspěvek není OT ale upozornění pro ostatní co s tebou nemají víc zkušeností.

Škoda že sis to tak pokazil, auto si děláš hezké, začal si z ničeho a sám si ho vrátil mezi ty udržované, Corrada tě baví ale morálky se musíš naučit od jiných.  Budu rád, když tu lidi třeba od tebe seženou co potřebujou a ty si třeba vyděláš na další vylepšení toho svého...

Tom:
Jak jsem psal výše černý auto je zamluvené

 Hlavní důvod proč jsem všechny auta kupoval je, že vždy v nich bylo něco co jsem potřeboval opravit na svém autě. Jelikož mě to většinou přišlo levněji než kupovat jednotlivé díly zvlášť. Co potřebuji to použiji a co nepotřebuji je k prodeji a může posloužit druhým, ovšem nikomu nic nenutím!

Nechápu proč tady pořád řešíte něco o mých světlech, který jsem si osobně sehnal na e-bay. de , a poté podstivě koupil(mohu doložit i účtenku z PayPal , pro ty co to stále nedokáží pochopit).

Corro16V:
Co se světlama... Nezávisle na sobě si tři lidi všimli žes psal, že si světla koupil od někoho z D a přitom si je měl na autě které si rozprodával. Uznávám, že to, že ti přišel balík od toho Torstena z D je nápovědou, že jsme se také možná mýlil ve svém úsudku v téhle věci a uznávám to.

Ale tvé jednání v dalších věcech (prodeji), je stále stejně "tajemné"
Je to ale stále jen pocit malé skupiny lidí (cca 8 ) kteří s tebou v průběhu 1-2 let jednali.
Jsem z toho zmatený i já, když dokážeš prodat věci za skvělé ceny, odešleš to rychle a pak zase to co se děje poslední dny.

ano, máš věci o které je zájem, někdy takové které se těžko seženou. Ale proč to nabízíš, když je to zamluvené nebo nabídneš celé auto s popisem a pak zase popis upravíš.
Vždyť to si už dělal s kompresorama a taky se o tom mluvilo.

To se nediv, že jsou lidi naštvaný...

Tom:
Už jsem tu jednou psal, že jsem použil díly ze svého auta na to šedé Corrado, aby to po nafocení nevypadalo tak blbě, protože už jsem to koupil polorozebrané např. maska se znakem G60, světla...atd
Na fotce je i vidět, že P nárazník byl podložen obrubníkem, abych to nemusel skládal když už je to rozdělaní na 1 000 kusů.


Inzerci jsem dodatečně upravil, protože text inzerátu sem měl předepsaná ve Wordu a zapomněl sem to odmazat, všiml jsem si toho až po chvíli.

Respektuji toho kdo se ozve jako první abych mu něco neprodal před nosem.

Do SZ, E-mailů a telefonicky mi bylo zděleno, že to tu nemám prodávat a že vaše názory jsou vyvolané závistí.
Corro16V:
závist? Tak OK.

stejně už ty naše keci nikdo nečte..

Mluvím tu o jednání..
Dám příklady-

- kupoval si ode mě nějaké díly když bylo čerstvě po založení klubu. Řekl si mi, že mám na stránkách psáno, že pro členy klubu dávám slevy a že hned jak bude možné přispět, tak že členský příspěvek (300,-) zaplatíš také.
Dostal si tedy slevu (700,-). Poté, co jsem ti za 14dní odpověděl, že je již zřízen účet a můžeš tedy přispět, si ani neodpověděl.

- Prodej kompresoru: focený s úpravou RS, ale prodával si na místě seriový s tím, že foto bylo ilustrační.

- Prodej kompresoru: Prodal si s tím, že je nová malá sada. Majitel to přivezl ke mě na další kontrolu aniž by ho dal do auta a ejhle. Byly tam jen "nové" lamely. Píšu nové, protože měli jiné barevné odstíny, takže nebyly ze sady ale aspoň měly požadovanou výšku.

- Prodej motoru: Dohodli jste se na ceně kompletního motoru. Zájemce si ho zamluvil s tím, že do týdne dá vědět. Když se ozval s tím, že si přijede, řekl si mu, že už si z toho motoru nějaké věci prodal.

- Prodej černého Corra: Toto je jen směs rozhovorů- Projevil jsem částečný zájem, nic zásadního, jen chtěl vědět cenu. Psal si, že si ho den přede mnou zamluvil člen z klubu. Že si ho chce přeházet do svého. Tomu členovi si pak včera řekl, že už si ho zamluvil někdo před ním, ale že ten první ho asi nevezme, pak je tam další a on je tedy třetí na řadě.
Psal si, že ho chceš raději prodat jako celek, ale už si z toho jiným nabízel věci a nečekal na vyjádření těch co to chtěli tak jako ty- prodej celku.

Tak o jakém respektu ke kupujícímu tu píšeš?
Jakou váhu má tvé dané slovo?

Těm se kterýma jsem mluvil je jedno, že máš něco zajímavého (třeba světla se žlutým sklíčkem), to tu má spousta lidí něco extra, ale jde o tvé jednání.
Když něco seženeš, si prvních pár dní v euforii a vymýšlíš. Pak se uklidníš a prodáváš s klidnější hlavou za pěkné ceny.
Lidi si to od tebe můžou přece koupit tady nebo jinde (bazos atd.) tak proč to tu rušit. Jen jsem si to chtěl s tebou vyříkat ale jak si mi dal najevo v SZ tvé EGO je silné a dál už to rozebírat nechci.
Budu tě respektovat a brát takového jaký mám z tebe pocit.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi