• Duben 28, 2024, 17:23:24 odpoledne

Autor Téma: Cherrycorro 1  (Přečteno 8339 krát)

Offline Cherry

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 446
  • Karma: 6
  • Legendy nesmí nikdy zemřít
Re:Cherrycorro 1
« Odpověď #30 kdy: Březen 13, 2013, 18:32:48 odpoledne »
Všem děkuji za pochvalu kol a doufám, že názor nezměníte, když vám řeknu (znalí stejně vědí), že ty šrouby jsou vlastně imitace na jednodílných kolech. Dlouho jsem vnitřně bojoval zda to vůbec udělat, protože paradoxně zastávám názor funkčnosti. Prostě jsem za boha nedokázal doleštit ty hrany schované právě leštěnými duralovými pásky a zlacenými šrouby. Nějak se to stále mazalo a mazalo. Jak mi Stoupa prozradil, ani on to nemá od němce vyleštěné. Tak asi tak. HonzaG60 se určitě ošklíbne, ale já se na tu nedoleštěnou hranu nemohl prostě dívat.

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Cherrycorro 1
« Odpověď #31 kdy: Březen 13, 2013, 18:39:17 odpoledne »
  ::) Ty dva obrázky jsou identické, já nechci mít lem do S (obě fota) ale vzhled původní (do L )

 :-)

Offline Cherry

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 446
  • Karma: 6
  • Legendy nesmí nikdy zemřít
Re:Cherrycorro 1
« Odpověď #32 kdy: Březen 13, 2013, 18:39:50 odpoledne »
kola jsou pekny ale nemuzu si pomoc...bez tech poklicek vypadaj lip :-)

A kdes je viděl provozovat bez pokliček?
A nepleteš si je s kolama z mýho nicku? Jsou to sice Keschery , ale úplně jiná liga.

Offline brambor

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 805
  • Karma: 4
    • http://www.facebook.com/richard.hamerszmit
Re:Cherrycorro 1
« Odpověď #33 kdy: Březen 13, 2013, 18:41:09 odpoledne »
nene kamos je mival na calibre :-) kola to jsou paradni o tom zadna a ty sroubky tam vypadaj skvele  good ono live to bude s tema poklickama vypadat urcite lip nez na fotce,on mel taky problem s tim ze po vylesteni mely jinej odstin,padlo podezreni ze je nekdo delal z jinyho matrose
vw polo 6n1-arbeit wagen
vw corrado vr6
seat marbella-zivot zacina na hodnote kterou se mi podari namerit(158,5db)2x 18"sw +10kw :-)

Offline Cherry

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 446
  • Karma: 6
  • Legendy nesmí nikdy zemřít
Re:Cherrycorro 1
« Odpověď #34 kdy: Březen 13, 2013, 18:52:30 odpoledne »
Však taky jo, ty pokličky jsou duralovej Ťůůůůning, nikdy se netrefíš do origo matroše. A hlavně origo jsou plastové a vždy lakované stříbrnou metlou. Vždycky se dural leští lépe než ta slitina, proto tam vždycky malý rozdíl bude. Ta fotka je mobilem a fakt  :sick:
« Poslední změna: Březen 13, 2013, 18:57:44 odpoledne od Cherry »

Offline brambor

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 805
  • Karma: 4
    • http://www.facebook.com/richard.hamerszmit
Re:Cherrycorro 1
« Odpověď #35 kdy: Březen 13, 2013, 18:57:44 odpoledne »
no vidis ani jsem nevedel ze jsou origo plastovy :-)
vw polo 6n1-arbeit wagen
vw corrado vr6
seat marbella-zivot zacina na hodnote kterou se mi podari namerit(158,5db)2x 18"sw +10kw :-)

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Cherrycorro 1
« Odpověď #36 kdy: Březen 13, 2013, 19:47:54 odpoledne »
Tak jako zarytý zastánce límcových kol se taky vyjádřím. Teď to berte jako maximálně zaujatý a neobjektivní názor, ale na Corrado jiná než límcová kola nepatří!!!  :-X  :-X  :-X Cherry moc dobře ví, že vlastním taky sadu exemplářu Kerscher 9x16 ET 15 a čekají jen až budu mít chuť a čas je nechat vyleštit. V současnosti mám náhražku v podobě Remotec a lemy jsem upravovat nemusel a ani nehodlám... navíc pod zadními koly mám "jen" 6mm podložky a pod předními 16mm a i když mám štelovák, který je o poznání tužší, řeším to vzadu naprosto jednoduše; Nevozit nic těžkýho v kufru a zadní sedadla jsou jen na koukání, teda když auto jede - rozumíme si. A nemám problém... to jak jsem si auto výškově naladil, jde vidět v mém projektu.
Ke snižování jsem byl dohnán podobným mechanismem jako ty... Když stálo corro samotný, říkal jsem si, je to dobrý ale jakmile si přivezl brácha svoje, který bylo pěkně u země, nemohl jsem s tím prostě nic dělat... resp. nemohl jsem ho tak nechat. Takže šetrným úpravám zdar a ať se daří.
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."