• Duben 27, 2024, 20:33:08 odpoledne

Autor Téma: Videa cokoliv co stoji za zhlednuti  (Přečteno 157624 krát)

Offline Stinger

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 209
  • Karma: 3
Re:Videa cokoliv co stoji za zhlednuti
« Odpověď #480 kdy: Březen 20, 2013, 20:50:07 odpoledne »
Nemůžu uvěřit, že sem ten blábol dokoukal do konce. Fakt.  :o

Proč blábol?

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Videa cokoliv co stoji za zhlednuti
« Odpověď #481 kdy: Březen 20, 2013, 20:54:02 odpoledne »
co to měl za bouchačku?  :-D

Offline Peoples

  • **
  • Příspěvků: 181
  • Karma: 2
Re:Videa cokoliv co stoji za zhlednuti
« Odpověď #482 kdy: Březen 20, 2013, 23:25:38 odpoledne »
Nemůžu uvěřit, že sem ten blábol dokoukal do konce. Fakt.  :o

Proč blábol?
Evropská inteligence a odvaha vítězila nad přesilou - to snad ani nemohli myslet vážně. Křížový výpravy ve jménu boha (sami si to těma datama posrali) byly jako ukázkou inteligence? Spojování bitvy u thermopyl a dnešní situací za epického videa z americkýho filmu je taky přitažený za vlasy. A hesla jako Bílá inteligence a odvaha vždy vítězí nad černou přesilou? Z toho je mi prosím na blití.  Inteligence tady vůbec nehraje roli, a odvahy něco udělat nemáme ani co se za nehet vejde. Rád řeknu rasistickej vtip, dělám si prdel z židů, ale nikdy to nemyslím vážně. Když ti nafackuje cirkulárka, to co z tebe poteče bude mít uplně stejnou barvu jako když se sekne "barevnej imigrant". Neříkám že je všechno v pořádku, sám vidím že je tu toho hodně špatně, ale nadruhou stranu se nesnížím k tomu, abych někoho koho neznám osočoval slovem jako barevnej imigrant nebo černá špína. To bysme zachvilku mohli třídit lidi podle ras. Jeden takovej umouněnej malíř pokojů s jednou koulí už tu byl a kromě kluků co ukrývají svůj komplex v baseballový pálce ho nikdo moc rád neměl.  :P
Hello, my name is Daniel, and i am Corrado-addicted. "Hi Daniel"

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Videa cokoliv co stoji za zhlednuti
« Odpověď #483 kdy: Březen 21, 2013, 19:56:19 odpoledne »
Asi jsi to nepochopil... nejde o rasy ale o střet dvou naprosto rozdílných kultur. Mě je jedno, jestli v sousedním bytě bude bydlet černoch, vietnamec nebo cikán. Když to bude slušnej člověk a bude se chovat slušně ke mě, buduse já chovat slušně k němu (mluvím z vlastní zkušenosti). To video je amateřina, je jasný že to někdo prostě posbíral z filmů co mu přišli pod ruku ale vyjadřuje nesouhlas s islamizací Evropy, která mě taky pěkně sere. Jde o to, že naši předci si už před několik staletími uvědomovali co je to za verbeš a snažili se o to, aby se sem z východu jejich kultura nedostala... a my teď děláme co??? Pravý opak. Co se týče inteligence jak jsi podotknul, průměrná gramotnost v zemích zasažených islámem (severní Afrika a BV) je hluboce pod 50% (nejvíce se na tak malé hodnotě podílejí země kde je majoritní podíl složení obyvatelstva tvořen právě islámisty a většinou araby - asi náhoda). Zmínil jsi tu taky odvahu... ano souhlasím, že je smutné kam se Evropa nechala zatlačit. Ještě smutnější je, že se někteří evropané (vysoce postavené politiky nevyjímaje) staví na stranu přistěhovalců a dovolují jim tu dělat vše co si zamanou (není to o jednotlivci ale o systému a naší celoevropské tzv. "demokracii"), osobně jsou tito jedinci v mých očích postaveni na úroveň vlastizrádců. A právě to je ten důvod proč kvituji každou snahu jak na tento problém upozornit... třeba i hloupým videem na jůtubu. K A.H. se ani vyjadřovat nebudu, všem je myslím známo, jaký záměr měl se slovanskými národy...
« Poslední změna: Březen 21, 2013, 19:58:38 odpoledne od Zdenda »
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline podry

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 538
  • Karma: 5
Re:Videa cokoliv co stoji za zhlednuti
« Odpověď #484 kdy: Březen 21, 2013, 22:58:10 odpoledne »
Něco k zamyšlení.....1:14:30

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8ng5X_DHpMY[/youtube]
« Poslední změna: Duben 17, 2013, 10:55:55 dopoledne od CorradoClub »

Offline corroVR6man

  • **
  • Příspěvků: 153
  • Karma: 2
  • I LOVE MY BLACK BITCH
Re:Videa cokoliv co stoji za zhlednuti
« Odpověď #485 kdy: Březen 21, 2013, 23:35:24 odpoledne »
 rofl2 rofl2 rofl2  No to mě poser rofl2 rofl2 rofl2
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2N9kVmU9J8A[/youtube]
« Poslední změna: Duben 17, 2013, 10:56:18 dopoledne od CorradoClub »

Alfoun

  • Host
Re:Videa cokoliv co stoji za zhlednuti
« Odpověď #486 kdy: Březen 21, 2013, 23:45:48 odpoledne »
Tak nekdo EVU s VASKEM nahradit musel. :-D

Offline Peoples

  • **
  • Příspěvků: 181
  • Karma: 2
Re:Videa cokoliv co stoji za zhlednuti
« Odpověď #487 kdy: Březen 22, 2013, 00:07:49 dopoledne »
Asi jsi to nepochopil... nejde o rasy ale o střet dvou naprosto rozdílných kultur. Mě je jedno, jestli v sousedním bytě bude bydlet černoch, vietnamec nebo cikán. Když to bude slušnej člověk a bude se chovat slušně ke mě, buduse já chovat slušně k němu (mluvím z vlastní zkušenosti). To video je amateřina, je jasný že to někdo prostě posbíral z filmů co mu přišli pod ruku ale vyjadřuje nesouhlas s islamizací Evropy, která mě taky pěkně sere. Jde o to, že naši předci si už před několik staletími uvědomovali co je to za verbeš a snažili se o to, aby se sem z východu jejich kultura nedostala... a my teď děláme co??? Pravý opak. Co se týče inteligence jak jsi podotknul, průměrná gramotnost v zemích zasažených islámem (severní Afrika a BV) je hluboce pod 50% (nejvíce se na tak malé hodnotě podílejí země kde je majoritní podíl složení obyvatelstva tvořen právě islámisty a většinou araby - asi náhoda). Zmínil jsi tu taky odvahu... ano souhlasím, že je smutné kam se Evropa nechala zatlačit. Ještě smutnější je, že se někteří evropané (vysoce postavené politiky nevyjímaje) staví na stranu přistěhovalců a dovolují jim tu dělat vše co si zamanou (není to o jednotlivci ale o systému a naší celoevropské tzv. "demokracii"), osobně jsou tito jedinci v mých očích postaveni na úroveň vlastizrádců. A právě to je ten důvod proč kvituji každou snahu jak na tento problém upozornit... třeba i hloupým videem na jůtubu. K A.H. se ani vyjadřovat nebudu, všem je myslím známo, jaký záměr měl se slovanskými národy...
Právě, že jsem to pochopil. Ten člověk co to vytvářel, neosočoval jenom rozdílné kultury, ale i to jakou mají lidi barvu a ani se nezastyděl. A takoví lidi to nemaj v hlavě v pořádku.......................Možná sem jen moc velkej hipík ^^

Jinak Eva a Vašek nebyli nahrazeni, ale zastíněni! :D

Podryho Duch Doby :  :i_am_so_happy: :i_am_so_happy: good good :i_am_so_happy: :i_am_so_happy:
Hello, my name is Daniel, and i am Corrado-addicted. "Hi Daniel"

Offline podry

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 538
  • Karma: 5
Re:Videa cokoliv co stoji za zhlednuti
« Odpověď #488 kdy: Březen 22, 2013, 17:49:25 odpoledne »
rofl2 rofl2 rofl2  No to mě poser rofl2 rofl2 rofl2
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2N9kVmU9J8A[/youtube]

Takovýhle případy dávaj na Televizi Šlágr!  :-D
« Poslední změna: Duben 17, 2013, 10:56:55 dopoledne od CorradoClub »

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Videa cokoliv co stoji za zhlednuti
« Odpověď #489 kdy: Březen 22, 2013, 18:19:08 odpoledne »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=q9mHvNn9xs4&list=UUL1AWvAE4U5aZN2zcaX4LdA[/youtube]

kdy někdo nevěděl jsou to tyhle
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MtQQOXWqi-o&list=UUL1AWvAE4U5aZN2zcaX4LdA[/youtube]
« Poslední změna: Duben 17, 2013, 10:57:21 dopoledne od CorradoClub »

Offline bassmistrkuca

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 528
  • Karma: 6
Re:Videa cokoliv co stoji za zhlednuti
« Odpověď #490 kdy: Březen 24, 2013, 01:49:20 dopoledne »
dobry   ;D

Offline Stinger

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 209
  • Karma: 3
Re:Videa cokoliv co stoji za zhlednuti
« Odpověď #491 kdy: Březen 24, 2013, 11:17:21 dopoledne »
puzzle  pro velký kluky  ;D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aI4psFcBVys[/youtube]
« Poslední změna: Duben 17, 2013, 10:57:50 dopoledne od CorradoClub »

Offline wenca88

  • **
  • Příspěvků: 187
  • Karma: 4
Re:Videa cokoliv co stoji za zhlednuti
« Odpověď #492 kdy: Březen 24, 2013, 11:24:27 dopoledne »
z mrtvých vstání :D :D
CORRADO G60 - DUCATI MONSTER 900 i.e

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Videa cokoliv co stoji za zhlednuti
« Odpověď #493 kdy: Březen 25, 2013, 08:06:13 dopoledne »
No a hned tady mame novu krasnou O1 FL se servisni historii, nehavarovanou a garazovanou...
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Peoples

  • **
  • Příspěvků: 181
  • Karma: 2
Re:Videa cokoliv co stoji za zhlednuti
« Odpověď #494 kdy: Březen 25, 2013, 19:10:27 odpoledne »
No a hned tady mame novu krasnou O1 FL se servisni historii, nehavarovanou a garazovanou...
A jezděnou pozádu ^^
Hello, my name is Daniel, and i am Corrado-addicted. "Hi Daniel"