• Duben 25, 2024, 15:26:30 odpoledne

Autor Téma: vyhlížim Corrado VR6  (Přečteno 2906 krát)

Offline Trewor

  • *
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
vyhlížim Corrado VR6
« kdy: Říjen 20, 2012, 00:16:34 dopoledne »
Ahoj,
tak asi nejdřív něco vo mě  hi
ale to stejně nikoho nezajímá tak můžete vo řádek přeskoči   :-D
Je mi 23 a jmenuju se Vlasta ale slyšim i na Trewor, mlaďoch a ségra...byl jsem vlasatá mánička no  :)
Jsem po bráchovi trochu pošuk do offroudů a tak jsem chtěl taky kupovat offíka. Měl to bejt Suzuki samurai v cabriu( měl ho brách a když přešel na Land Rover tak jsem ho na rok podědil, než šel z domu) ale nějak se na toho pečlivě vybranýho, zachovalýho a za dobrej peníz našel kupec a já ještě neměl korunky pokupě tak jsem ho i když zamluvenýho nechal jít k jinýmu panáčkovi.
Tak jsem se začal rozhlížet po dalším a nějak jsem dicky skončil u vyhlížení Corrada...hold srdci neporučíš.

Jelikož nevim kolik utratim za vánoce a prochlastám za prosinec....bejvaj to ošklivý čísla tak o koupi uvažuju až tak v lednu.

Představu mam, že by to mělo bejt Corrado VR6 s fofrklackem, bez švihadel(el. okna) pokud možno s minimem zásahů především co se týká podvozku !!žádnej lowrider!! (brzdy+kola nepočítám) a bez koroze. Že je oslizlej nějakej žlábek nebo lem blatniku je mi fuk ale prahy atd musej bejt vcajku! Polokůže/kůže výhodou, klima, bez šíbru(stejně jezdim se staženejma okínkama)
No a dál právě nic moc nevymyslim.
Nějaký rady čemu se vyvarovat, po čem koukat atp. by mi dost pomohly?
+ Kdyby náhodou někdo narazil na nějaký co by +/- splňovalo moje kritéria, že by jste dali vědět...za to bych byl moooc vděčnej.
Jak to neni elektrika tak mě baví se v tom vrtat tak by nebyl problém odladit nějaký drobnosti.

Ď
Vlasta - Trewor

Offline Honza G60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 2160
  • Karma: 5
  • VW Motorsport
Re:vyhlížim Corrado VR6
« Odpověď #1 kdy: Říjen 20, 2012, 10:19:11 dopoledne »
Podivej se v nemecku. ;)

Schneider motors-autoservis a sportovni upravy vozu VW,Audi,Seat,Skoda-774922468
http://tuning.zvyk.com/?k=0

http://delenakola.cz/

Offline drtek

  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
Re:vyhlížim Corrado VR6
« Odpověď #2 kdy: Leden 03, 2013, 01:12:42 dopoledne »
Něco bych pro tebe asi měl :-) OE stav corrado vr6 původ švícarsko el. okna zrcátka a šíbr má to pár mušek ale nic neopravitelného to není jediná koroze na autě je na osvitu spz pokud budeš mít zájem dej vědět :-)  739020077 Jirka

Offline drtek

  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
Re:vyhlížim Corrado VR6
« Odpověď #3 kdy: Leden 03, 2013, 01:18:12 dopoledne »
ps: cena 75000 A níž nejdu opravdu nejdu