• Duben 28, 2024, 21:15:58 odpoledne

Autor Téma: Xentos VR6 92' - splneny sen  (Přečteno 16349 krát)

Offline xentos

  • **
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 0
Re:Xentos VR6 92' - splneny sen
« Odpověď #15 kdy: Červenec 21, 2012, 20:46:57 odpoledne »
Stala sa mi dnes taka nemila vec, dal som do auta novy siber z octavie a zistil som ze motorcek z corrada sa nechce ani pohnut, tak som si myslel ze je chyba asi vo vypinaci, skusil som ho v sedackach elektrickych a tam tiez nesiel, potom som skusil vypinac zo sedaciek na siber a tiez nic. no ked som zalozil spet spinace do sedacky tak zistil som ze mi nejdu uz ani sedacky :cray:  :cray: . Nevie mi niekdo poradit v com moze byt problem? Ako vyskusam ci je motorcek z Corrada OK a ako spojazdnim tie sedacky znova??  :cray:

Dakujem

Offline Honza G60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 2160
  • Karma: 5
  • VW Motorsport
Re:Xentos VR6 92' - splneny sen
« Odpověď #16 kdy: Červenec 22, 2012, 08:48:06 dopoledne »
Vezmi baterku a zkus to na primo. A co pojistky?Vypada to jako by ti prestal jit celej okruh.....

Schneider motors-autoservis a sportovni upravy vozu VW,Audi,Seat,Skoda-774922468
http://tuning.zvyk.com/?k=0

http://delenakola.cz/

Offline martanvr6

  • **
  • Příspěvků: 50
  • Karma: 0
Re:Xentos VR6 92' - splneny sen
« Odpověď #17 kdy: Červenec 23, 2012, 16:41:03 odpoledne »
Pekne corrado, nech Ti dobre sluzi...

Inak aj predfacelift ma svoje caro, asi by som interier neprehadzoval...

K tomu mokremu kobercu pred spolujazdcom, bud ti zacina tiect radiator, ak to citit za chladiacov, alebo len nemas dobre zapojenu hadicku na odvod kondenzu, co ide cez stenu do motoroveho priestoru...

Offline xentos

  • **
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 0
Re:Xentos VR6 92' - splneny sen
« Odpověď #18 kdy: Červenec 23, 2012, 22:07:29 odpoledne »
A poistky mam vymenit vsetky? Skusal som menit jednu poistku konkretne 21 a nepomohlo. A baterku myslis asi z auta ze?


Dakujem, ten interier mas pravdu je to len taky pokus, ak sa to podari tak necham FL no ak nie tak nebudem to silit. Skusim pozriet ten radiator, a nemoze to byt nieco s klimou?

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Xentos VR6 92' - splneny sen
« Odpověď #19 kdy: Červenec 23, 2012, 22:17:42 odpoledne »
Jak píše martanvr6, pokud si stím jezdil a měl zapnutou klimu, tak to může být tím odvodem skrz stěnu do motorového prostoru.

dělal jsem to na svém... viz foto v cca prostředku http://forum.corradoclub.cz/index.php?topic=20.180

Offline xentos

  • **
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 0
Re:Xentos VR6 92' - splneny sen
« Odpověď #20 kdy: Červenec 28, 2012, 21:14:54 odpoledne »
no ja mam stale zapnutu klimu, takze nieco podobne budem musiet poriesit. Dakujem za radu :)

minuly tyzden prebehla mala uprava - siber z octavie. No este nie je plne funkcny, bude treba sa pohrat s elektrikou, pretoze mi odisli aj elektricke sedacky kvoli nemu.

Plus predpriprava na navigaciu MFD - plutvicka  ;) , prut je zatial skryty pod tapecom vzadu  8)


Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:Xentos VR6 92' - splneny sen
« Odpověď #21 kdy: Červenec 29, 2012, 00:04:44 dopoledne »
nejlepší na tom je, že skleněnej šíbr není skoro na tmavým autě poznat........a přece tam je  :)
celý to vypadá dobře  ;)
corrado driving every day, full option in progress

Offline martanvr6

  • **
  • Příspěvků: 50
  • Karma: 0
Re:Xentos VR6 92' - splneny sen
« Odpověď #22 kdy: Červenec 29, 2012, 22:01:32 odpoledne »
Pekne sa to rozbieha... tu hadicku si vyries, je to robota na 5 minút...

Offline xentos

  • **
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 0
Re:Xentos VR6 92' - splneny sen
« Odpověď #23 kdy: Červenec 29, 2012, 23:10:24 odpoledne »
no budem musiet, chcem tam totiz dat Climatronic takze to poriesim v blizkej dobe. len mam problem s kluckou  :(.

Musim sa podakovať Bartovi, ktory mi poslal packy do kluciek!! No zatial sa mi to nepodarilo spojazdnit :blush: , zlomenu packu som vybral ale ked tam zalozim novu tak ta pruzinka na nu nedotiahne a nedava tomu dostatocnu silu :(

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Xentos VR6 92' - splneny sen
« Odpověď #24 kdy: Červenec 30, 2012, 07:04:01 dopoledne »
A je problém v té páčce? nepasuje?
Mohl by si udělat kdyžtak fotku, protože si to nedokážu představit co tam nepasuje jak má.
Pokud je chyba v páčce, tak by jsme to dořešili a vyrobil bych ti nové, ikdyž jsem zatím neměl "reklamaci" :)

Offline xentos

  • **
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 0
Re:Xentos VR6 92' - splneny sen
« Odpověď #25 kdy: Červenec 30, 2012, 08:58:30 dopoledne »
No prave preto, ze som cital dobre referencie na Tvoj produkt som sa obratil na Teba, myslim ze packy su super, len ja som to asi zle zalozil. V sobotu, ak sa mi podari skor pridam fotky, snad nieco vydumeme  ???

Offline xentos

  • **
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 0
Re:Xentos VR6 92' - splneny sen
« Odpověď #26 kdy: Červenec 31, 2012, 08:26:27 dopoledne »
Mam este jeden problemik, ked som kupil auto tak stierace v strede poriadne nezaberali (na celnom skle), kupil som si nove lišty - aerotwiny a v strede to stale dobre nedoliehalo, tak som stierace skusil vymenit medzi sebou, tiez to nepomohlo. Dal som to naspeť, no dotiahol som ich silnejsie. Na par dni stierali dobre, vsetko slo ako malo, no teraz v strede znova poriadne nedoliehaju. Cital som na jednom fore ze to moze byt neorigo sklom. Mate s tym niekto skusenosti?

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Xentos VR6 92' - splneny sen
« Odpověď #27 kdy: Červenec 31, 2012, 14:21:49 odpoledne »
Mám zkušenost takovou, že je to stěračema. Ty aerotwin či jak se jmenují nejsou vždy OK. Kopil jsem si třeba od LUCASe a zahodil jsem je. Přestě stejný problé

Offline Aikimato

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 218
  • Karma: 6
Re:Xentos VR6 92' - splneny sen
« Odpověď #28 kdy: Červenec 31, 2012, 15:06:52 odpoledne »
Ahoj Xentos,

ja mam tiez menene sklo, nejaky Nordglass tam bol (este k tomu aj prasknute :) ), ale stierace isli ok na tej mojej jednej trase domov co som s tym siel. 

Offline xentos

  • **
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 0
Re:Xentos VR6 92' - splneny sen
« Odpověď #29 kdy: Srpen 05, 2012, 12:35:46 odpoledne »
Zdravim tak cez vikend sa na aute znova trosku pracovalo prikladam fotky, Podobne ako Aikimato, som sa pustil do toho otvoru na nadrz, sice som opravil zatvaranie nadrze(nezatvaralo mi viecko) a obrusil ten plech no ako mozte vidiet, uz to nezachranim  :( budem musiet tam navarit novy plech.. Za tesnenim kopec odpadu a je tam aj nejaky kabel. Vie niekto na co sluzi ten kabel?