• Duben 28, 2024, 05:44:35 dopoledne

Autor Téma: Co rikate na ESM?  (Přečteno 3368 krát)

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Co rikate na ESM?
« kdy: Červen 06, 2012, 11:35:40 dopoledne »
Panove, tak toto se mi zda dost velkej prusvih ze ktereho nebude uniku. Nove nevolnictvi....

http://esm.svobodni.cz/

Nechapu jak tohle nekdo muze chtit. Chapu, ze se nemuzem srovnavat se Svycarskem, ale nechapu, krom bezcelniho pohybu zbozi, k cemu je nam to vsehcno dobre...
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Lycman

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 2
Re:Co rikate na ESM?
« Odpověď #1 kdy: Červen 06, 2012, 12:08:50 odpoledne »
A nejhorší na tom je, že nikde v novinách není ani čárka, že to prošlo!

Offline Mates

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 583
  • Karma: 7
Re:Co rikate na ESM?
« Odpověď #2 kdy: Červen 06, 2012, 13:08:11 odpoledne »
tohle prošlo ireful ireful ireful to sou takový z..di že to ani už dál nejde..
Corrado ve výstavbě

Scirocco MK 2 84" 1.8 16v PL, Kamei
Scirocco Mk 1 80"  1.6 eg 110PS, special
+ něco málo dalších MK 1 a 2
moto BMW K100RS

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:Co rikate na ESM?
« Odpověď #3 kdy: Červen 06, 2012, 13:34:56 odpoledne »
Nechápu jak tohle může někdo chtít navrhnout, natož schválit. A docela se podivuju, že si toho média nevšimla...
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Co rikate na ESM?
« Odpověď #4 kdy: Červen 06, 2012, 13:41:58 odpoledne »
Je to diktatura z Bruselu. A media jsou v tomto asi cenzurovana. Ted nam chybi jen konfiskace majetku a jsme tam, kde jsme byli....
Nechapu jak tohle vsechno CR muze jeste ustat.
Pripomina mi to dost roman od George Orwella 1984. Spisovatel byl dost velky vizionar, kdyz tak presny popis deni popsal na prelomu 19/20 stoleti.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Peoples

  • **
  • Příspěvků: 181
  • Karma: 2
Re:Co rikate na ESM?
« Odpověď #5 kdy: Červen 06, 2012, 14:23:12 odpoledne »
Tak a teď mi všichni ti patolízalové co mi říkali, že sem blbej že nechci EU můžou vybrečet velkej mokrej flek na mý zadnici. Sem zasr.nej nostradamus!  ;D Hlavně nechápu, k čemu je vede to že všichni budou chránění rukou boží. To je licence na krádež. A to si pište, že to neprošlo jen tak bez penísků vedle.
Hello, my name is Daniel, and i am Corrado-addicted. "Hi Daniel"

Offline Mates

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 583
  • Karma: 7
Re:Co rikate na ESM?
« Odpověď #6 kdy: Červen 06, 2012, 17:50:25 odpoledne »
vůbec celá EU je jeden velkej průser a podvod.. a ty naši rádoby zákonodárci odhlasujou každou p.čovinu přestože netušej co se vůbec v tom blábolu píše..

btw, kdy uděláme ten sraz před úřadem vlády a poslaneckou sněmovnou? klacky, vidle, střelný a jiný zbraně s sebou 8)
Corrado ve výstavbě

Scirocco MK 2 84" 1.8 16v PL, Kamei
Scirocco Mk 1 80"  1.6 eg 110PS, special
+ něco málo dalších MK 1 a 2
moto BMW K100RS

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Co rikate na ESM?
« Odpověď #7 kdy: Červen 07, 2012, 09:28:58 dopoledne »
Tak jsem se do toho trošku kouknul a není to tak černo-bílé jak se zdá. Pro nás to nevyznívá tak špatně, jelikož tato dohoda se týká pouze členských států, které mají zavedené euro. Tím pádem jsme z obliga (alespoň prozatím). To co naši páni poslanci schválili je jen jakási ratifikace této smlouvy (tzn. že tam vecpali odstavec o ... ... ani nevím o čem). Takže zatím není důvod panikařit a nikomu nemusíme (nejsme povinni) do 7 dnů posílat 700 miliard éček, když si náhodou vzpomene že by se mu hodily. (všechny tyto ratifikace podle mě mají za úkol tuto a jim podobné dohody učinit méně "neprůstřelné" a takové aby se z nich dalo v určitých situacích [viz posraní Řekové] vycouvat a neplatit prachy nemakačenkům, flákačům a povalečům [opět viz posraní Řekové]).

pozn. Nepřijetí Eura se jeví jako čím dál tím větší výhoda (jeden z mála dobrých tahů co jsme za poslední desetiletí podnikli)
« Poslední změna: Červen 07, 2012, 09:47:18 dopoledne od Zdenda »
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline Peoples

  • **
  • Příspěvků: 181
  • Karma: 2
Re:Co rikate na ESM?
« Odpověď #8 kdy: Červen 07, 2012, 10:13:19 dopoledne »
Tak jsem se do toho trošku kouknul a není to tak černo-bílé jak se zdá. Pro nás to nevyznívá tak špatně, jelikož tato dohoda se týká pouze členských států, které mají zavedené euro. Tím pádem jsme z obliga (alespoň prozatím). To co naši páni poslanci schválili je jen jakási ratifikace této smlouvy (tzn. že tam vecpali odstavec o ... ... ani nevím o čem). Takže zatím není důvod panikařit a nikomu nemusíme (nejsme povinni) do 7 dnů posílat 700 miliard éček, když si náhodou vzpomene že by se mu hodily. (všechny tyto ratifikace podle mě mají za úkol tuto a jim podobné dohody učinit méně "neprůstřelné" a takové aby se z nich dalo v určitých situacích [viz posraní Řekové] vycouvat a neplatit prachy nemakačenkům, flákačům a povalečům [opět viz posraní Řekové]).

pozn. Nepřijetí Eura se jeví jako čím dál tím větší výhoda (jeden z mála dobrých tahů co jsme za poslední desetiletí podnikli)
Bohužel to, jestli přijmeme nebo nepřijmeme euro nebude naše volba. Zatím máme vyjímku, ale Rada EU může rozhodnout že nám ji zruší. A o tom budou hlasovat pouze státy které už euro mají....tak proto se zdendo vztekáme.
Hello, my name is Daniel, and i am Corrado-addicted. "Hi Daniel"

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Co rikate na ESM?
« Odpověď #9 kdy: Červen 07, 2012, 11:22:18 dopoledne »
Ano, to já vím. Ale to, že se do těchto smluv "šije" je jen dobře. Že se do nich vkládají dodatky, které mohou sloužit jako zadní vrátka je plus pro nás - i když vlastně momentálně "kecáme" do něčeho co se nás zatím netýká. Je to jakási příprava na to až se nás to týkat bude. Lepší než si říct "sereme na to - euro nemáme tak co se teď budeme starat" a pak za rok za dva BUM - euro na krku a dohody hotový(bez nás). Něco na způsob "mám díru ve střeše baráku a když prší tak se to spravovat nedá a když je hezky tak to vlastně není potřeba" Ale neboj -nejsem nějakej eurofanatik je mi z toho co se děje taky pěkně na  :sick: a taky je mi jasný že do budoucna budeme jen dělat to co jiní poručí, ale snažím se na to nemyslet a řešit své "malé" problémy. Třeba co a jak dál s Correm :)
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline Mates

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 583
  • Karma: 7
Re:Co rikate na ESM?
« Odpověď #10 kdy: Červen 07, 2012, 19:35:47 odpoledne »
jak píšete, že sme nemáme euro je největší plus, jenže jen dočasně.. bohužel sme se zavázaly euro převzat a jediný proč tím zatim neplatíme je že máme moc velkej schodek státního rozpočtu a vysokej dluh.. Díky současnejm reformám, škrtům a utahování opasků (samozřejmě že voličům) se hrozba eura reálně blíží, čímž příjdou v platnost všechny smlouvy s eurozónou podepsaný i když zatim de jen o ratifikaci.. tim sme se totiž rovnou upsaly tomu že ten blábol podepíšem.. takže :sick: a jdu se zabejvat svýma nepodstatnejma problémkama :-D momentálně du na noční hi
Corrado ve výstavbě

Scirocco MK 2 84" 1.8 16v PL, Kamei
Scirocco Mk 1 80"  1.6 eg 110PS, special
+ něco málo dalších MK 1 a 2
moto BMW K100RS

Offline Stinger

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 209
  • Karma: 3
Re:Co rikate na ESM?
« Odpověď #11 kdy: Červen 09, 2012, 10:39:59 dopoledne »
Ještě větší sranda jsou evropské imigrační kvóty .... do Itálie, Francie a Španělska připlují negři přes středozemní moře, a tyto státy je "redistribuují" rovnoměrně po celé unii ...... Chtělo by to obdobu atlantickýho valu co budoval Hitler kolem kanálu LaManche ... akorát na pobřeží středozemního moře