• Duben 29, 2024, 04:40:21 dopoledne

Autor Téma: Corrado G60 25. 000,-  (Přečteno 8085 krát)

Offline Lyzo8

  • *
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Re:Corrado G60 25. 000,-
« Odpověď #15 kdy: Červen 30, 2012, 12:31:19 odpoledne »
Jinak mate pravdu byvalej  kompresor je v prdeli a motor je na vyhozeni jedine co se z toho da pouzit je snad hlava a nerez svody:-))

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Corrado G60 25. 000,-
« Odpověď #16 kdy: Červen 30, 2012, 12:45:07 odpoledne »
Víš, kdyby si napsal jen to, že si to auto dělal ty, že si tam dal jiný plně funkční Géčko asi bych to pochopil a měl bys i mé uznání (ikdyž si to udělal na kšeft)
Ale s arogancí že jsou naše auta nej a tím že máš další dvě atd. ses mi do noty netrfil.
Rád bych ale, aby jsem si to tu vysvětlili a vzali to s nadhledem a třeba toto nebudou tvé poslední příspěvky. Třeba máš ke Corradum co říct a budeš tu častěji.


Offline Lyzo8

  • *
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Re:Corrado G60 25. 000,-
« Odpověď #17 kdy: Červen 30, 2012, 23:11:37 odpoledne »
Nic proti tobe ale pokud vy tady soudite auto ktere  jste nevideli a pisete tady prispevky typu ze si mam  dat facku a dalsi chytre reci nemam si s vama co rict. Nikdo z vas se na auto  neprijel podivat tudiz nemohl rict v jakem bylo stavu ja do toho narval dost svych penez... Auto melo puvodne zustat me bohuzel sem se pustil do rekonstrukce bytu tak nemuzu drzet tri corrada,tak sem ho prodal ja na tom aute vydelal  skoro  uplne s prominutim hovno. Nerikam ze bylo  uplne v top stavu. Proto  sem vsecky zavady a co je treba dodelat novemu majiteli vzdelil. Takze asi tak. Priste si zjistete o  aute vice a pak si o me a o aute piste co chcete.. Druhy kompresor taky nebyl  uplne novej.

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:Corrado G60 25. 000,-
« Odpověď #18 kdy: Červenec 01, 2012, 09:29:13 dopoledne »
Neber si to spatne, ale takovahle realita ve vetsine pripaduje a je jedine dobre, ze Ty jsi vyjimka. Ono totiz zkusenosti s majitelama na "jednu noc" nejsou moc pozitivni. Pokud je to ale jinak, nezbejva nez si nasypat popel na hlavu a omluvit se.  ;)
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline Lyzo8

  • *
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Re:Corrado G60 25. 000,-
« Odpověď #19 kdy: Červenec 01, 2012, 09:36:59 dopoledne »
Novy majitel si to vezl do kolika rekl sem mu vady co to auto  jeste ma... Dojel do kolika a voall mi rekl ze je spokojeny ze sice na tom  je jeste  prace nejaka a rikal mi ze jel za 6.3l. Coz se teda mi v zivote nepovedlo. Zapomel nebo spis nevsiml sem si  ze nejsou  jeste pripojene  trubky ke IC tak mu je jeste musim sehnat. Auto jak se dovezl  z olmika bylo v hrozivem stavu misto vyfuku truba z leseni, prosoupane sedacky, lambda spatna, omezovac brzneho tlaku  uplne tvrdej, bez stk a dalsich  plno zavad ktere mam  vypsane  jeste tady do  z STK a musel sem je  opravit aby mi to proslo. Me jen  nasralo  ze proste  nikdo to auto nevidel pred tim nez sem to dovezl a po tom co sem to prodaval vis o to se mi jen jedna  kdybych do tooho nedal svych penez taky dosta  udelal  to jen tak at to vypada tak se tady stydim ozvat:-))

Offline Lyzo8

  • *
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Re:Corrado G60 25. 000,-
« Odpověď #20 kdy: Červenec 01, 2012, 09:37:56 dopoledne »
A o kompresoru a motoru z toho auta nemluvim.. jeste nemam  odvahu  ho rozebrat.