• Duben 27, 2024, 01:49:42 dopoledne

Autor Téma: Technicke problemy a vypadky  (Přečteno 17903 krát)

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Technicke problemy a vypadky
« kdy: Červenec 12, 2011, 22:36:01 odpoledne »
OMLOUVAM SE ZA DNESNI VYPADEK, u nekoho az celodenni.. doslo k presunu na PLACENY hosting, ktery je fyzicky na serveru s jinou IP adresou, takze se cekalo na zmenu v DNS zaznamech..

uz by vse melo bezet bez nejmensich problemu :)

diky za pochopeni
« Poslední změna: Červenec 12, 2011, 22:36:45 odpoledne od CorradoClub »

Alfoun

  • Host
Re:Technicke problemy a vypadky
« Odpověď #1 kdy: Červenec 12, 2011, 22:47:41 odpoledne »
Nevim jestli je to problem jenom u me ,ale kdykoliv, od prechodu na placeny hosting, se mi forum pri prvnim otevreni vzdycky nacte v lite verzi. Kdyz pote kliknu nahore na corradoclub logo vse jede jak ma.

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:Technicke problemy a vypadky
« Odpověď #2 kdy: Červenec 12, 2011, 22:53:36 odpoledne »
Nevim jestli je to problem jenom u me ,ale kdykoliv, od prechodu na placeny hosting, se mi forum pri prvnim otevreni vzdycky nacte v lite verzi. Kdyz kliknu nahore na corradoclub logo vse jede jak ma.

tohle jsem uz take postrehl, jde o nenacteni CSS souboru, po refreshnuti uz vse bezi tak jak ma.. podivam se na to.. samozrejme, ze toto SMF forum je stale ve stadiu vyvoje, takze se sem tam neco ukaze.. stejne jako je problem s obrazky v prohlizeci IE8 (OS: Windows XP 64bit), Chrome na stejnem systemu zase mel problemy se zvetsovanim nahledu fotek..

jinak jsem si vsiml, ze je docela dost dlouha odezva od skype serveru pri nacitani vasich statusu, s tim proste ale tezko neco ja nebo nas hosting udela.. videl bych za tim problem na druhe strane.. kazdopadne zkusim poguglit a procist nejaka ta fora, co bezi na stejnem systemu..

Alfoun

  • Host
Re:Technicke problemy a vypadky
« Odpověď #3 kdy: Červenec 12, 2011, 23:09:47 odpoledne »
Se skype jsem si toho take vsimnul a myslim si ,ze to nema cenu resit. Ale je to na tobe. ;)
Mel bych jeden navrh a nevim jestli neva ,ze to dam sem. Slo by nekam nahoru hodit viditelny seznam,napr.poslednich peti prispevku,do kterych nekdo prispel?
« Poslední změna: Červenec 12, 2011, 23:11:44 odpoledne od Alfoun »

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:Technicke problemy a vypadky
« Odpověď #4 kdy: Červenec 13, 2011, 01:24:54 dopoledne »
Se skype jsem si toho take vsimnul a myslim si ,ze to nema cenu resit. Ale je to na tobe. ;)
Mel bych jeden navrh a nevim jestli neva ,ze to dam sem. Slo by nekam nahoru hodit viditelny seznam,napr.poslednich peti prispevku,do kterych nekdo prispel?

mas to tam.. nastaveno na 10, ale muzeme ubrat..

Alfoun

  • Host
Re:Technicke problemy a vypadky
« Odpověď #5 kdy: Červenec 13, 2011, 01:32:58 dopoledne »
Tak ja jsem maximalne spokojen.  8) Ted jeste jestli se to bude libit i ostanim.

Offline David

  • **
  • Příspěvků: 203
  • Karma: 3
  • Red Corro
    • R32
Re:Technicke problemy a vypadky
« Odpověď #6 kdy: Červenec 13, 2011, 11:42:15 dopoledne »
v čem může bejt problém když se mi třeba v projektech z mnoha fotek u jakýhokoli téma zobrazí jen jedna nebo dvě a u ostatních je prázdný okýnko a pouze až kliknu na název /označení/ fotky tak se mi to nabídne otevřít ?   ::)



... život je radost ... miluju život ... www.R32.cz

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:Technicke problemy a vypadky
« Odpověď #7 kdy: Červenec 13, 2011, 11:43:15 dopoledne »
v čem může bejt problém když se mi třeba v projektech z mnoha fotek u jakýhokoli téma zobrazí jen jedna nebo dvě a u ostatních je prázdný okýnko a pouze až kliknu na název /označení/ fotky tak se mi to nabídne otevřít ?   ::)

jaky pouzivas browser?

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Technicke problemy a vypadky
« Odpověď #8 kdy: Červenec 13, 2011, 11:50:57 dopoledne »
v čem může bejt problém když se mi třeba v projektech z mnoha fotek u jakýhokoli téma zobrazí jen jedna nebo dvě a u ostatních je prázdný okýnko a pouze až kliknu na název /označení/ fotky tak se mi to nabídne otevřít ?   ::)

je to ten problém co psal Mára nahoře. Je to problém s prohlížečem. Jak už se tu několikrát psalo na Mozilla Firefox to běhá bez těchto problémů.
Než se to dořeší technicky aby to fungovalo musel by sis tento prohlížeč nainstalovat a jen forum přes něj.

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:Technicke problemy a vypadky
« Odpověď #9 kdy: Červenec 14, 2011, 01:48:11 dopoledne »
v čem může bejt problém když se mi třeba v projektech z mnoha fotek u jakýhokoli téma zobrazí jen jedna nebo dvě a u ostatních je prázdný okýnko a pouze až kliknu na název /označení/ fotky tak se mi to nabídne otevřít ?   ::)
Už jsem to tady někde psal...tyhle a i všechny další problémy opravdu vyřeší Mozilla Firefox...
Tady si stáhni ZDARMA verzi 5 a jeď přez ní http://software.seznam.cz/firefox?sklik&browser=xp

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:Technicke problemy a vypadky
« Odpověď #10 kdy: Červenec 21, 2011, 12:01:58 odpoledne »
Trochu jsem poupravil nastaveni na serveru, takze by se nemel uz ukazovat web bez CSS pri prvnim nacteni stranky..

stavajici problemy prosim hlaste.. dekuji

// tak nic, stale to zlobi, hledal jsem nekolik reseni a stale to nejak nejde.. no nic, nevzdavam to a jdu hledat dal ;)
« Poslední změna: Červenec 21, 2011, 14:55:19 odpoledne od insane »

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Technicke problemy a vypadky
« Odpověď #11 kdy: Srpen 23, 2011, 06:54:53 dopoledne »
Máro, měl si čas a chuť zase něco ladit?

Ten úvod bez CCS
Několikanásobné přihlašování
Plné fungování i na jiných prohlížečích

To jsou podle mě ty hlavní.

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:Technicke problemy a vypadky
« Odpověď #12 kdy: Srpen 23, 2011, 11:16:39 dopoledne »
Máro, měl si čas a chuť zase něco ladit?

Ten úvod bez CCS
Několikanásobné přihlašování
Plné fungování i na jiných prohlížečích

To jsou podle mě ty hlavní.

nejde jen o CSS ale cpe se do adresni radky php session a tim vznika nekorektni cesta k CSS a jinym souborum.. snad dalsi verze to vyresi.. po vecerech uz zase budu na tom makat ;)

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Technicke problemy a vypadky
« Odpověď #13 kdy: Srpen 23, 2011, 11:23:45 dopoledne »
nevidím do toho,víš... jsem lajk. Jen jsem použil co jste psali. :-)

Prostě se mi to tak hezky nenamaluje..  ;D

Offline Honza G60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 2160
  • Karma: 5
  • VW Motorsport
Nechodi upozorneni
« Odpověď #14 kdy: Leden 10, 2012, 21:22:41 odpoledne »
Chlapi nehrabal se nekdo v nastaveni fora?Uz dva dny mi nechodi zadne upozorneni na mail.Jak na komentare tak na SZ? ::)

Schneider motors-autoservis a sportovni upravy vozu VW,Audi,Seat,Skoda-774922468
http://tuning.zvyk.com/?k=0

http://delenakola.cz/