• Duben 27, 2024, 10:41:30 dopoledne

Autor Téma: Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)  (Přečteno 13975 krát)

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #45 kdy: Červenec 12, 2011, 09:21:04 dopoledne »
Mimochodem, jsou mezi vámi tací, kteří, když se stali kdysi členy jiného clubu, nebyli majiteli Corrada a stejně dostali členství zadarmo...

Tím jsem určitě myšlen já, jelikož jsem Corro neměl dva roky, ale pro CCC dělal dost. Proto mi Matiáš dobrovolně a z vlastní vůle příspěvek odpustil.

Toto jsem ale věděl pouze já a Matiáš a ty si tímto dokázal(a) jak blízko k sobě máte..  :D

A jen tak mimochodem co ty co příspěvek zaplatili a na CCC jim byl udělen BAN a peníze zůstali na CCC účtu.... Hmm
« Poslední změna: Červenec 12, 2011, 10:19:54 dopoledne od Bárt »

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #46 kdy: Červenec 12, 2011, 09:23:56 dopoledne »
Taky jsem jeden těch bez auta, takže to může vědět jen mVk....
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #47 kdy: Červenec 12, 2011, 09:28:30 dopoledne »

A jen tak mimochodem co ty co příspěvek zaplatili a na CCC jim byl udělen BAN a peníze zůstali na CCC účtu.... Hmm

"Co peklo schvátííí, to už nenavráátíííí" :-)
« Poslední změna: Červenec 12, 2011, 10:20:41 dopoledne od Bárt »
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #48 kdy: Červenec 12, 2011, 13:33:41 odpoledne »
Ach jo, chlapáci, přečetl jsem téma od začátku do konce a asi takhle...

1. To jestli je nebo není nějaká "Beatrice" lze dokázat asi jen tak, že se za nějaký čas dostaví za náma na nějaký sraz až se zase něco začne chystat... a je jedno jak dorazí - třeba autobusem, protože pokud má ráda Corrada a líbí se jí a hodlá si ho koupit tak za sebe (ač nejsem jedním z adminů) mohu říct "jsi vítána". A nevím co mě dokáže potěšit víc než holka která dokáže chlapovi pochválit auto :) :D

2. Přínos pro club ze začátku? Osobně jsem se stal členem CCC až když jsem Corro fyzicky vlastnil ale cca půl roku mi trvalo než jsem někomu tu a tam něco poradil... do té doby jsem se jen na všechno ptal a když si přečtu některé svoje prvotiny - tak bych si nafackoval za to na jaký prkotiny jsem se kolikrát ptal a nevěděl si s nima rady... tak to holt je

3. Mezi všemi co byly na Kačině panovala pohoda a nenašel jsem tam nikoho kdo by mi byl proti srsti... s každým s kým jsem se tam dal do řeči byl vstřícný a otevřený (kecalo se teda hlavně o Corradeh... o čem taky jiným, že  :) ). A já? já jsem jen obyčejnej majitel corrada který občas rád pokecá s lidma naladěnýma na stejnou strunu a jednou za rok vyveze tu svou černou krásku na sraz někam dál než 30 km za barák... A tady jsem proto, že jsou tu lidi, kteří mi pomohli a kterým věřím...
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #49 kdy: Červenec 12, 2011, 14:08:55 odpoledne »
Tak nějak s tebou souhlasím ohledně přístupu k ní jako k členovi..

To jestli je nebo neni nemá cenu řešit. Věřím, že žena která se pere za Matiáše je a snadno dorazí i jako důkaz někam na sraz jen aby jsem ji viděli.
Jak říkám, myslím si, že má k Mattimu dosti blízko a spolu se snaží to tu rozvrátit.

Každopádně je to vše kolem ní divné, ale vyhánět ji či jinak odrazovat je nesmysl.

Mě ale vážně urazilo co napsala za svůj první příspěvek a kdy mluvila o penězích o kterých tvrdila, že jsme je použili na zaplacení tohoto webu. Veškeré financování byli z kapsy Insaneho.
Nastoupila dosti nevybíravě a ve stylu Matiáše.
Pro mě nějaká omluva nebylo řešení. Řekla svůj názor a já svůj názor také udělal. Ale snažil se to tu tak nějak klidnit, ale občas se to nedalo..

Offline deywis

  • **
  • Příspěvků: 160
  • Karma: 5
  • Corrado nemám ale líbí se mi tady :-)
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #50 kdy: Červenec 12, 2011, 14:15:02 odpoledne »
Tak pokud pracuješ ve firmě Valbek, jak píšeš, tak ta sídlí v Liberci, což je od místa konání srazu nějakých 40km +/-. Pár příspěvků zpátky jsi psala "jak vám mám dokázat že to jsem já" - doraž na sraz to všem dokázat ;-) myslím že se najde určitě někdo ochotnej kdo by pro tebe ten kousek dojel, aby ses nemusela trmácet autobusem, když nemáš corro  :D
scirocco "90
scirocco "78

Alfoun

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #51 kdy: Červenec 12, 2011, 14:58:34 odpoledne »
Tak vam nevim. V koutku duse jsem doufal,ze po prechodu na nove forum tu nebudem resit ocividne provokativni prispevky a ejhle ono je to stejny jako na starem foru. Lidi reaguji agresivne a bez nadhledu. Jasny je ze se snazime chranit nase teritorium,ale proc se musime snizovat pod uroven ,kterou nasadil pan Ja na jeho webu?
Tim ,ze tu diskutujeme a hadame se potazmo podporujeme jeho web,protoze lidi maji zajem o to co dotycny zase vyplodi. A to vcetne me. :D
Pojdme se na vsechno vykaslat a zapomenout co se stalo,protoze takhle to nikdy neskonci.

A jen tak mimochodem co ty co příspěvek zaplatili a na CCC jim byl udělen BAN a peníze zůstali na CCC účtu.... Hmm

"Co peklo schvátííí, to už nenavráátíííí" :-)
Vypada to tak :(

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto A ZAMČENO)
« Odpověď #52 kdy: Červenec 12, 2011, 15:42:01 odpoledne »
sdílím stejný názor


ZAMKNUTO
pokud k tomu ještě někdo bude chtít říct něco důležitého a zásadního prosím aby kontaktoval někoho z adminů a odemkne se to