• Duben 27, 2024, 09:25:15 dopoledne

Autor Téma: Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)  (Přečteno 13974 krát)

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #30 kdy: Červenec 11, 2011, 12:03:39 odpoledne »
Pokud přijdeš do hospody a dáš si víno nebo pivo a po napití řekneš číšníkovi, co to lejou za močovou vodu, myslíš, že další drink ti číšník přinese lepší a bude tě vítat ?!

Celé to je komedie.. Přispívej prosím jen pokud to bude nutné. (jen mé doporučení)
Děkuji.

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #31 kdy: Červenec 11, 2011, 12:13:24 odpoledne »
Pokud přijdeš do hospody a dáš si víno nebo pivo a po napití řekneš číšníkovi, co to lejou za močovou vodu, myslíš, že další drink ti číšník přinese lepší a bude tě vítat ?!

Celé to je komedie.. Přispívej prosím jen pokud to bude nutné. (jen mé doporučení)
Děkuji.

Upřímně v druhém clubu nikomu nevadilo, že nejsem zatím majitel corrada a jednalo se tam se mnou normálně, jako se sobě rovným, i když jsem řekla svůj názor na cokoliv a bylo mi i nabídnuto členství...když se to tam celé zhroutilo a vznikl tento club chtěla jsem se rozmyslet, který zvolím, přišla jsem jen na jedinou věc a to tu, že si nemáte absolutně navzájem co vyčítat...tím to pro mne hasne, nebudu se dál angažovat, ani přispívat toho se rozhodně bát nemusíme...  ;)

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #32 kdy: Červenec 11, 2011, 12:17:47 odpoledne »
Stanu se raději nezávislým corradistou bez členství v jakémkoliv clubu  :)

Mějte se!

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #33 kdy: Červenec 11, 2011, 12:24:52 odpoledne »
Jen ještě malé upozornění...máte na stránkách nějakou chybu, když překlikávám fóra a jednotlivé stránky clubu neustále mě bombardují nejaké SPAMy a VIRy...

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #34 kdy: Červenec 11, 2011, 12:39:10 odpoledne »
Trochu se do toho vložim taky...

Pokud opravdu nejsi "eM", jak tvrdíš, tak není důvod se do tebe navážet dál a nikdo tě odsud nevyhazuje. Sama jsi uznala, že ten post jsi přepískla... nicméně reakce na něj byla adekvátní kvůli několika dosti podezřelejm skutečnostem:

1. Objevila ses zrovna ve chvíli, kdy mattias nevěděl kudy kam
2. Objevila ses přesně v tom tématu, kde to vřelo
3. Objevila ses uprostřed "problému" a v podpisu jsi měla citát od Alberta cosi ohledně genialita vs. nevytváření problému
4. Všechny Vaš posty odešly z totožné IP adresy

Uznej, že těch náhod bylo až nějak moc, aby to nezačalo smrdět + přičteme mattiasovo náturu a hle, máme zbrusu novou imaginární členku klubu, která hájí mattiase.

Tady píšeš, že ho neznáš a že ses jen vložila do problému který vzniknul na CCC. Na druhym foru jsi psala, že ho "tak trochu " znáš... Takže jak? :) Dále píšeš, že Vás je ve firmě 100 :) takže děláš taky na muklárně? Pokud ne, tak pak tomu už přestávám rozumět uplně. Firma jako taková do jistý míry může mít jednotnou IP adresu, ale pochybuju, že jí spolu s Váma bude mít stejnou i X dalších soukromejch uživatelů ... ?

Když se nad tim zamyslíš, určitý věci se opravdu jeví tak, jak si myslíme.

Ovšem, pokud tomu tak není a dokážeš podat nějaký konkrétní důkazy, budiž nám odpoštěno a srdečně tě vítáme.
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #35 kdy: Červenec 11, 2011, 12:58:11 odpoledne »
Trochu se do toho vložim taky...

Pokud opravdu nejsi "eM", jak tvrdíš, tak není důvod se do tebe navážet dál a nikdo tě odsud nevyhazuje. Sama jsi uznala, že ten post jsi přepískla... nicméně reakce na něj byla adekvátní kvůli několika dosti podezřelejm skutečnostem:

1. Objevila ses zrovna ve chvíli, kdy mattias nevěděl kudy kam
2. Objevila ses přesně v tom tématu, kde to vřelo
3. Objevila ses uprostřed "problému" a v podpisu jsi měla citát od Alberta cosi ohledně genialita vs. nevytváření problému
4. Všechny Vaš posty odešly z totožné IP adresy

Uznej, že těch náhod bylo až nějak moc, aby to nezačalo smrdět + přičteme mattiasovo náturu a hle, máme zbrusu novou imaginární členku klubu, která hájí mattiase.

Tady píšeš, že ho neznáš a že ses jen vložila do problému který vzniknul na CCC. Na druhym foru jsi psala, že ho "tak trochu " znáš... Takže jak? :) Dále píšeš, že Vás je ve firmě 100 :) takže děláš taky na muklárně? Pokud ne, tak pak tomu už přestávám rozumět uplně. Firma jako taková do jistý míry může mít jednotnou IP adresu, ale pochybuju, že jí spolu s Váma bude mít stejnou i X dalších soukromejch uživatelů ... ?

Když se nad tim zamyslíš, určitý věci se opravdu jeví tak, jak si myslíme.

Ovšem, pokud tomu tak není a dokážeš podat nějaký konkrétní důkazy, budiž nám odpoštěno a srdečně tě vítáme.

1. To, že nevěděl Mattias, kudy kam o tom nic nevím, jen jsem viděla jak se tam hašteříte...
2. Samozřejmě, že jsem se objevila tam, kde to nejvíc vřelo, protože nemám tyto situace ráda a chtěla jsem nějak uklidnit situaci, což už v danou chvíli nebylo možné teda...
3. Citáty A. E. mám ráda všeobecně a v tu chvíli jsem vybrala tento, protože jsem chtěla upozornit na to, že to, co se tam děje je skutečně zbytečné...
4. Tomu moc nerozumím...jako mé a Mattiasovi? V tomto se moc nevyznám abych pravdu řekla a Mattiase znám, ale jen kyberneticky a z CCC, kde jsem tedy byla jen chvilku...

Jsem projetkant a pracuji na firmě Valbek, jak jste si mohli všimnout dle mé IP v odkazu, který se tu objevil... S muklárnou, jak tomu říkáte nic společného nemám... Teď mě tak napadlo jestli máš namysli posty ne CCC, tam jsem přispívala z domova, je možné, že máme stejného poskytovatele netu, nemůže to být třeba tím? Protože pak tomu nerozumím ani já...teda já těmto věcem nerozumím v podstatě vůbec  :)

Fakt nevím, co by pro vás mohly být konkrétní důkazy...

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #36 kdy: Červenec 11, 2011, 13:05:16 odpoledne »
A nikdy jsem neřekla, že ho neznám vůbec...

Alfoun

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #37 kdy: Červenec 11, 2011, 14:42:24 odpoledne »
Citace
4. Tomu moc nerozumím...jako mé a Mattiasovi? V tomto se moc nevyznám abych pravdu řekla a Mattiase znám, ale jen kyberneticky a z CCC, kde jsem tedy byla jen chvilku...

Napsano na CCC
Nechci se tu nikoho zastávat, ale za jednoho z Vás bych dala ruku do ohně, že by nikomu úmyslině neublížil... Naopak, byla jsem svědkem situace, kdy něco slíbil, ale bohužel ať dělal, co dělal, tak, ne jeho vinou, to nedopadlo, jak mělo a tím pádem měl pro někoho špatné zprávy, ze kterých byl sám totálně v p...

Muzes se k tomuto rozumne vyjadrit?
« Poslední změna: Červenec 11, 2011, 19:05:04 odpoledne od Alfoun »

Offline KRROMM

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 2
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #38 kdy: Červenec 11, 2011, 17:19:27 odpoledne »
Třeba to fakt není MvK ale jen jeho stará :o ;D

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #39 kdy: Červenec 11, 2011, 17:22:52 odpoledne »
Třeba to fakt není MvK ale jen jeho stará :o ;D

nebo starej? jeste je tu jedna varianta, ze se jedna o SHEMALE (zenu s ptakem)  ;D

// sry za OT, ale uz se tomu musim jenom smat..

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #40 kdy: Červenec 11, 2011, 17:52:49 odpoledne »
Třeba to fakt není MvK ale jen jeho stará :o ;D

MistrvelkejchKeců  nás pomlouvá na svém klubu. A oblbuje lidi kteří neví proč se tak všechno stalo. Pokračuje ve svém stylu vyjadřování..

Měsíc před tím, než vše začalo jsem ho bral a řekl mu, že se ke mě donáší informace, že spousta lidí kvůli jeho vystupování nemá chuť do CCC vstoupit nebo se tam zdržovat. Asi si nepřipustil, že dělá něco co se nelíbí.
Po srazu, co se mě ostatní zastali ohledně postupu s penězma ze srazu, se to rozjelo tak, že se ostatní členové začli vyjadřovat se svojí nespokojeností s Matiášem
Nikdo nechtěl zrušit CCC, ale on si stál za svým, že CCC musí mít prezidenta s rázným vystupováním.
Padlo tam spoustu osobních nevraživostí, ale věc jako takovou Matti nechtěl řešit- je to pro něj danné

Tehdy jsem pochopil, že se nic nezmění. A několik členů (cca 10) jsem začali spolu mluvit co dál, že přece nezničíme kolektiv.
Ale měli jsme podporu i od dalších a když se to tedy rozhodlo a my do toho šly a založili si tyto stránky, ukázalo se, že lidi přijdou za náma.
Nechtěli opustit CCC kvůli tomu, že mají Corrada rádi a rozdělit tak lidi stejně tak jako jsme nechtěli my. Po té ale co se dozvěděli o našich stránkách, přihlásilo se mezi nás dalších 30 aktivních lidí.

Jeho narážky a přirovnání na tento Corrado Club neberu vážně. Jak dlouho to tu bude fungovat je jen na vás.


A poslední mé vyjádření je kvůli tomu, že jsme smazal své návody i informace na CCC. Nesmazal jsem své příspěvky v diskusích čím bych narušil chod tématu.
Smazal jsem svůj projekt, protože mi přijde nesmyslné mít rozepsané informace na webu který nechci nevštěvovat.
Své návody a postupy či rady jste měli možnost najít zde. Neublížil jsem vám, ale pomohl tomu o co se snažíme. O tento Corrado Club


Nemám možnost vše vystětlit tam, jelikož nemám možnost ani jako běžný uživatel. To bylo možná účelové,nevím.. Ale umlčel nás a nemusí nic obhajovat. Vede si své diskuse.
Nemám chuť ani potřebu mu něco vysvětlovat na ICQ, protože tím to bude řečeno jen jemu a vše co o mě či nás napsal to nezmění.
« Poslední změna: Červenec 12, 2011, 05:16:29 dopoledne od Bárt »

Offline David

  • **
  • Příspěvků: 203
  • Karma: 3
  • Red Corro
    • R32
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #41 kdy: Červenec 11, 2011, 18:04:46 odpoledne »

Upřímně v druhém clubu nikomu nevadilo, že nejsem zatím majitel corrada a jednalo se tam se mnou normálně, jako se sobě rovným, i když jsem řekla svůj názor na cokoliv a bylo mi i nabídnuto členství...když se to tam celé zhroutilo a vznikl tento club chtěla jsem se rozmyslet, který zvolím, přišla jsem jen na jedinou věc a to tu, že si nemáte absolutně navzájem co vyčítat...tím to pro mne hasne, nebudu se dál angažovat, ani přispívat toho se rozhodně bát nemusíme...  ;)

Kočko odkud že ty vlastně jseš ? Stojí mi už několik let Corro v garáži, roupama nevím který kola na něj nazout dřív, tak čas od času nějaký prodám a jiný koupím a nemám s ním kdy jezdit  :( že by ses někdy stavila a provětrala ho, zatímco já se za tebou budu prohánět ve voze jenž mi je teď bližší a přednější   ;D  Hmm ?  :-*



... život je radost ... miluju život ... www.R32.cz

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #42 kdy: Červenec 12, 2011, 08:41:04 dopoledne »

Upřímně v druhém clubu nikomu nevadilo, že nejsem zatím majitel corrada a jednalo se tam se mnou normálně, jako se sobě rovným, i když jsem řekla svůj názor na cokoliv a bylo mi i nabídnuto členství...když se to tam celé zhroutilo a vznikl tento club chtěla jsem se rozmyslet, který zvolím, přišla jsem jen na jedinou věc a to tu, že si nemáte absolutně navzájem co vyčítat...tím to pro mne hasne, nebudu se dál angažovat, ani přispívat toho se rozhodně bát nemusíme...  ;)

Kočko odkud že ty vlastně jseš ? Stojí mi už několik let Corro v garáži, roupama nevím který kola na něj nazout dřív, tak čas od času nějaký prodám a jiný koupím a nemám s ním kdy jezdit  :( že by ses někdy stavila a provětrala ho, zatímco já se za tebou budu prohánět ve voze jenž mi je teď bližší a přednější   ;D  Hmm ?  :-*

To to není žádná seznamka....  :)

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #43 kdy: Červenec 12, 2011, 08:52:13 dopoledne »
Ok potřetí, ale už naposledy jsem se tady zaregistrovala a řeknu už jen toto...

Na jednu stranu tady hlásáte, jak je tento club svobodný a otevřený VŠEM LIDEM na druhou stranu zase vykřikujete, že tady nemáte zájem o nikoho, kdo není majitel Corrad či Scirocco...hmmm, tak kde je tedy pravda pánové? Mimochodem, jsou mezi vámi tací, kteří, když se stali kdysi členy jiného clubu, nebyli majiteli Corrada a stejně dostali členství zadarmo...

To jen tak mimochodem, že vše není jen černobílé...

Vzhledem k tomu, jakým směrem se tato diskuze začala ubírat, už nemám zájem se jí účastnit. Dle mého názoru jsou pro všechny strany vulgární urážky kohokoliv a odkudkoliv ubohost a pod úroveň dospělých lidí... Zkuste se nad tím zamyslet...

Sbohem!

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)
« Odpověď #44 kdy: Červenec 12, 2011, 08:56:11 dopoledne »
Uz jsi se rozloucil jednou, tak sem uz prosim nechod. Akorat delas dusno, coz chapu, protoze nic jinyho neumis. Diky a cau

btw. asi tak jako si koupit hotove "vytunene" auto a pak delat frajera ;D


"svobodný a otevřený VŠEM LIDEM" kteri maji zajem o corra a scrira a uz to nehodlam resit, jsi proste marny a budes tu slovickarit.. vsichni ostatni to pochopili, jen to tve ne, takze zkus hledat chybu nekde jinde a uz PROSIM A NAPOSLEDY neotravuj..
« Poslední změna: Červenec 12, 2011, 09:00:19 dopoledne od insane »