• Duben 27, 2024, 14:10:03 odpoledne

Autor Téma: Beatrice a její příchod/odchod (přesunuto)  (Přečteno 13976 krát)

Offline Airarmy

  • *
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 1
  • Mess with the BEST die like the REST!!!!
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #15 kdy: Červenec 11, 2011, 10:30:15 dopoledne »
Mnooo vím teda že jsem tady úplně novej a navíc vlastní jen Scirocco ale "Pan prezident alias MvK (mistr velkejch keců)" teda pokud je to jedna a tatáž osoba. Jinak na našem foru jsme se sním velicer rychle vypořádali. A jinak chlapci teda ale co já si pamatuji tak třeba od nás se přez jednu IP adresu připojovalo cca 20 lidí. A pokud jsou to dvě vesnice vedle sebe tak i klidně více a třeba Beatricie je z vedlejší vesnice než MVK  ;) A nebo jen z vedlejší části města. Tak bych asi prvně podnikl určité kroky pro zjištění totožnosti než někoho zabanuji  ;)
Neboť "Nás" co mají rádi tak úžasná auta jako jsou Scirocc&Corrado je si myslím málo.
Ale todle je jen taková moje malá technická vsuvka  :-\

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #16 kdy: Červenec 11, 2011, 10:31:49 dopoledne »
btw. http://www.iplocation.net/ --> 82.142.93.86

navic stejna IP jako na corrado-club.cz, ze Mattiasi? takze jak jsem psal, DOST KOMEDIE.. hadky si muzes vest na svem foru a pomlouvat a urazet koho chces..

proto jsme se rozhodli tak, jak jsme se rozhodli.. bud to respektuj a nebo tahni.. jinak uz to napsat nedovedu :(

Teď se vážně mýlíš...

Offline Airarmy

  • *
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 1
  • Mess with the BEST die like the REST!!!!
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #17 kdy: Červenec 11, 2011, 10:35:04 dopoledne »
btw. http://www.iplocation.net/ --> 82.142.93.86

navic stejna IP jako na corrado-club.cz, ze Mattiasi? takze jak jsem psal, DOST KOMEDIE.. hadky si muzes vest na svem foru a pomlouvat a urazet koho chces..

proto jsme se rozhodli tak, jak jsme se rozhodli.. bud to respektuj a nebo tahni.. jinak uz to napsat nedovedu :(

Hele a mojí adresu zjistíš ? ? ?
Já totiž na to klikal a přišlo mi to tak jako nějako divné  :-\

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #18 kdy: Červenec 11, 2011, 10:35:48 dopoledne »
Zalozit si email a ucet na skype jako dukaz, ze jsi nekdo jiny, mi prijde dosti ubohe. Dalsi vec je ta, ze tady to neni seznamka a pokud nemas corrado nebo sciro a navic te NIKDO z registrovanych nezna jako Beatrici, ale jako Mattiase. Tak premyslim, jakym prinosem bys mel(a) byt pro tento spolek lidi, kteri mezi sebou vychazeji a nemaji nejmensi problem. Pokud se nejaky najde, dovedou si to vyrikat jako lide a nemusi delat zbytecne dusno na vsech frontach. Klub ma tmelit fandy techto vozu a jde hlavne o lidi! Proto byla i v kempu znat uplne jina atmosfera, coz nikdy nepochopis. Jinak pozdravuj v Liberci ;)

Myslela jsem si, že je to i pro fanoušky corrada, pak se tedy omlouvám, corrado skutečně nemám chtěla jsem si jej teprve pořídit...byla jsem jako Beatrice registrována i v předchozím clubu mimochodem...

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #19 kdy: Červenec 11, 2011, 10:40:05 dopoledne »
btw. http://www.iplocation.net/ --> 82.142.93.86

navic stejna IP jako na corrado-club.cz, ze Mattiasi? takze jak jsem psal, DOST KOMEDIE.. hadky si muzes vest na svem foru a pomlouvat a urazet koho chces..

proto jsme se rozhodli tak, jak jsme se rozhodli.. bud to respektuj a nebo tahni.. jinak uz to napsat nedovedu :(

Teď se vážně mýlíš...
Nemam nic proti cloveku, ktereho nezmam, jeho nam sem netahej, jinak nic jineho mi nevadi. Ten clovek je pokrytec, kterej pomlouva jen lidi a na sebe se vubec nekouka, na vsechno ma opozici a nidky se nepozastavi nad tim, ze by na tom mohlo byt neco pravda. Ono kdo zustal u nej a kdo je tady, vypovida asi za vse. Tady to neni jako v politice, ze nekdo prejde za pivo, nebo za penize.... Tady jde o jine veci, o pohodove lidi a lasku k autu.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #20 kdy: Červenec 11, 2011, 10:42:08 dopoledne »
btw. http://www.iplocation.net/ --> 82.142.93.86

navic stejna IP jako na corrado-club.cz, ze Mattiasi? takze jak jsem psal, DOST KOMEDIE.. hadky si muzes vest na svem foru a pomlouvat a urazet koho chces..

proto jsme se rozhodli tak, jak jsme se rozhodli.. bud to respektuj a nebo tahni.. jinak uz to napsat nedovedu :(

Aha teprve teď se mi ta stránka načetla...ale tam není, že to patří clubu...koukni se ještě jednou, co tam je....

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #21 kdy: Červenec 11, 2011, 10:50:35 dopoledne »
Tak jinak, az budes mit corrado nebo scirroco, doraz na nejaky sraz a uvidi se co s tebou.. Mattiasi ;) Do te doby necekej, ze si necha nekdo mazat med kolem huby. Takovych lidi je, kterym se "libi" corro a nejsou tu zaregistrovani. Dal uz to nekomentuji, prijde mi to jako ztrata casu.

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #22 kdy: Červenec 11, 2011, 10:57:09 dopoledne »
btw. http://www.iplocation.net/ --> 82.142.93.86

navic stejna IP jako na corrado-club.cz, ze Mattiasi? takze jak jsem psal, DOST KOMEDIE.. hadky si muzes vest na svem foru a pomlouvat a urazet koho chces..

proto jsme se rozhodli tak, jak jsme se rozhodli.. bud to respektuj a nebo tahni.. jinak uz to napsat nedovedu :(

Teď se vážně mýlíš...
Nemam nic proti cloveku, ktereho nezmam, jeho nam sem netahej, jinak nic jineho mi nevadi. Ten clovek je pokrytec, kterej pomlouva jen lidi a na sebe se vubec nekouka, na vsechno ma opozici a nidky se nepozastavi nad tim, ze by na tom mohlo byt neco pravda. Ono kdo zustal u nej a kdo je tady, vypovida asi za vse. Tady to neni jako v politice, ze nekdo prejde za pivo, nebo za penize.... Tady jde o jine veci, o pohodove lidi a lasku k autu.

Já vám se nikoho, ale netahám...bavíte se tu o něm tímto stylem celou dobu, tak jsem nevěděla prostě, že to vyvolá takouvouto reakci...už jsem se omluvila...jako nemajitel corrada jsem tu nežádoucí ok, to, že nejsem, kdo si myslíte, že jsem už je taky jasné díky odkazu na IP, ale je mi fakt líto, co jsem kvůli tomu tady musela ustát, i když to nebylo v podstatě proti mě, tak se to tak vzít moc nedalo...

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #23 kdy: Červenec 11, 2011, 11:00:26 dopoledne »
btw. http://www.iplocation.net/ --> 82.142.93.86

navic stejna IP jako na corrado-club.cz, ze Mattiasi? takze jak jsem psal, DOST KOMEDIE.. hadky si muzes vest na svem foru a pomlouvat a urazet koho chces..

proto jsme se rozhodli tak, jak jsme se rozhodli.. bud to respektuj a nebo tahni.. jinak uz to napsat nedovedu :(

Teď se vážně mýlíš...
Nemam nic proti cloveku, ktereho nezmam, jeho nam sem netahej, jinak nic jineho mi nevadi. Ten clovek je pokrytec, kterej pomlouva jen lidi a na sebe se vubec nekouka, na vsechno ma opozici a nidky se nepozastavi nad tim, ze by na tom mohlo byt neco pravda. Ono kdo zustal u nej a kdo je tady, vypovida asi za vse. Tady to neni jako v politice, ze nekdo prejde za pivo, nebo za penize.... Tady jde o jine veci, o pohodove lidi a lasku k autu.

Já vám se nikoho, ale netahám...bavíte se tu o něm tímto stylem celou dobu, tak jsem nevěděla prostě, že to vyvolá takouvouto reakci...už jsem se omluvila...jako nemajitel corrada jsem tu nežádoucí ok, to, že nejsem, kdo si myslíte, že jsem už je taky jasné díky odkazu na IP, ale je mi fakt líto, co jsem kvůli tomu tady musela ustát, i když to nebylo v podstatě proti mě, tak se to tak vzít moc nedalo...
Jak jsem napsal, nemam nic proti cloveku, ktereho neznam. Pokud se ukaze, ze s nim nemas nic spolecneho, vsichni se Ti omluvime a verim ze i Mara.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #24 kdy: Červenec 11, 2011, 11:05:47 dopoledne »
Tak jinak, az budes mit corrado nebo scirroco, doraz na nejaky sraz a uvidi se co s tebou.. Mattiasi ;) Do te doby necekej, ze si necha nekdo mazat med kolem huby. Takovych lidi je, kterym se "libi" corro a nejsou tu zaregistrovani. Dal uz to nekomentuji, prijde mi to jako ztrata casu.

tak si dam F1 na Nove a pri tom budu makat na foru, snad stejnou rychlosti ;D

stare forum je v podstate za tech x let porad stejne a nikam se to nehlo.. krom toho, ze si z toho radoby klubu spis nekdo dela svuj vlastni business, aby natahl CCC bratrstvo.. jak to muze byt bratrstvo, kdyz si tam nikdo neni roven.. hlavne mu do hlavy vlezlo to jeho bacharstvi a cleny bral jako sve mukly, ke kterym se i tak choval.. dal to nehodlam komentovat, kdo ma mozek, tak snad vi o cem mluvim a kam tim mirim..

tohle je a bude svobodny klub a misto, kde se fandove corrad (scirari jsou samozrejme vitani take) muzou schazet a sdilet sve pocity a dojmy a nebo jentak pokecat.. je to i pro majitele, kteri by radi se svymi mazliky neco radi delali/opravovali a zde prave muzou najit rady a pomoc..

Asi jsem tedy toto pochopila špatně...

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #25 kdy: Červenec 11, 2011, 11:10:56 dopoledne »
btw. http://www.iplocation.net/ --> 82.142.93.86

navic stejna IP jako na corrado-club.cz, ze Mattiasi? takze jak jsem psal, DOST KOMEDIE.. hadky si muzes vest na svem foru a pomlouvat a urazet koho chces..

proto jsme se rozhodli tak, jak jsme se rozhodli.. bud to respektuj a nebo tahni.. jinak uz to napsat nedovedu :(

Teď se vážně mýlíš...
Nemam nic proti cloveku, ktereho nezmam, jeho nam sem netahej, jinak nic jineho mi nevadi. Ten clovek je pokrytec, kterej pomlouva jen lidi a na sebe se vubec nekouka, na vsechno ma opozici a nidky se nepozastavi nad tim, ze by na tom mohlo byt neco pravda. Ono kdo zustal u nej a kdo je tady, vypovida asi za vse. Tady to neni jako v politice, ze nekdo prejde za pivo, nebo za penize.... Tady jde o jine veci, o pohodove lidi a lasku k autu.

Já vám se nikoho, ale netahám...bavíte se tu o něm tímto stylem celou dobu, tak jsem nevěděla prostě, že to vyvolá takouvouto reakci...už jsem se omluvila...jako nemajitel corrada jsem tu nežádoucí ok, to, že nejsem, kdo si myslíte, že jsem už je taky jasné díky odkazu na IP, ale je mi fakt líto, co jsem kvůli tomu tady musela ustát, i když to nebylo v podstatě proti mě, tak se to tak vzít moc nedalo...
Jak jsem napsal, nemam nic proti cloveku, ktereho neznam. Pokud se ukaze, ze s nim nemas nic spolecneho, vsichni se Ti omluvime a verim ze i Mara.

Mám s ním společného to, že jsem byla registrována v jeho clubu a snažila se tam urovnat trochu ty vášně, které tam tenkrát vznikly, ale bohužel se to už nepodařilo a vše dopadlo, tak jak dopadlo...

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #26 kdy: Červenec 11, 2011, 11:11:14 dopoledne »
Prosím už to přestaňte řešit!!!

Jedno vím jistě, Baetrice zde vystoupila dost nevybíravě a hanlivě na naší adresu.
Začala obviňovat z věcí o kterých nic neví, maximálně od Mattiase
a o penězích, které mám v držení a úmyslech s nima o kterých jsem se skoro nezmínil.

Pro mě přínos není a pokud chce v těchto náladách u nás na clubu pokračovat nebudu si jejích komentářů všímat.
« Poslední změna: Červenec 11, 2011, 11:18:12 dopoledne od Bárt »

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #27 kdy: Červenec 11, 2011, 11:18:40 dopoledne »
Proste si stojim za tim, ze toto ma byt napomocno majitelum techto vozu. Ne jako na starem klubu, kdyz nekdo prisel s dotazem co s timhle nebo s tamtim a misto odpovedi byl poslat do prdele, ze takovy clovek by takove auto vubec nemel vlastnit. Od te doby si s tou dotycnou a namyslenou osobou nemam co rict. Nebylo to tak, jak on vsude hlasi, ze ja se rozhodl ho nemit rad a tak se taky stalo. Navic nejsem jediny, kdo s nim ma problemy, takze zkus pochopit tuto mou nevrazivost.

Ted mi teda vysvetli tvuj prinos pro tento klub, jak poradis s jakymkoli problemem nebo ze se ti neco podobneho stalo na voze a jak jsi to vyresila, kdyz JEN touzis corro koupit. Asi stejne jako bych si chtel poridit Audi RS6 a sel se tam ted registrovat a psat po pokecu, protoze bych majitelum asi tezko mohl nejak kecat do toho jak a co maji delat. Proste mi to neprijde jako FAN CLUB CORRADO, aby tu bylo pet set clenu a z toho jen par lidi to auto opravdu vlastnilo. Na pokec a seznamovani mate Facebook. Pak kdyz se jede nekam na sraz, tak je videt kdo to opravdu mysli vazne. Sam jsem nikdy neslibil, ze prijedu a dorazil jsem alespon pozdravit par kamaradu a znamych.

NEMAM PROBLEM S OMLUVOU, POKUD JSEM SE ZMYLIL, ALE PRES INTERNET, ME PROSTE NEPRESVEDCIS. PROMIN!

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #28 kdy: Červenec 11, 2011, 11:24:42 dopoledne »
Prosím už to přestaňte řešit!!!

Jedno vím jistě, Baetrice zde vystoupila dost nevybíravě a hanlivě na naší adresu.
Začala obviňovat z věcí o kterých nic neví maximálně od Mattiase a o penězích které mám v držení a úmyslech s nima o kterých jsem skoro nezmínil.

Pro mě přínos není a pokud chce v těchto náladách u nás na clubu pokračovat nebudu si jejích komentářů všímat.

Ano to že to bylo nevybíravé jsem přiznala, ale nebylo to myšleno proti vám, ale přesně naopak (vzhledem k obsahům jiných diskuzí na téma onoho člověka jsem netušila, že někoho tím pohorším, možná jen proto, že to bylo pochopeno jinak než bylo míněno...) a ano vím hodně věcí, ale protože neznám celou historii neřeším je...

Nemám corrado nejsem zde vítána, s tím nic nenadělám, teprve ho sháním, mám asi přehnané požadavky  ;D

No nic opravdu to nebudeme už řešit...došlo k nedorozumění, dali jste mi co pro to kvůli tomu a já už vás nechám být  ;)

Tak se tu mějte!

Beatrice

  • Host
Re:Beatrice a její příchod/odchod
« Odpověď #29 kdy: Červenec 11, 2011, 11:28:30 dopoledne »
Proste si stojim za tim, ze toto ma byt napomocno majitelum techto vozu. Ne jako na starem klubu, kdyz nekdo prisel s dotazem co s timhle nebo s tamtim a misto odpovedi byl poslat do prdele, ze takovy clovek by takove auto vubec nemel vlastnit. Od te doby si s tou dotycnou a namyslenou osobou nemam co rict. Nebylo to tak, jak on vsude hlasi, ze ja se rozhodl ho nemit rad a tak se taky stalo. Navic nejsem jediny, kdo s nim ma problemy, takze zkus pochopit tuto mou nevrazivost.

Ted mi teda vysvetli tvuj prinos pro tento klub, jak poradis s jakymkoli problemem nebo ze se ti neco podobneho stalo na voze a jak jsi to vyresila, kdyz JEN touzis corro koupit. Asi stejne jako bych si chtel poridit Audi RS6 a sel se tam ted registrovat a psat po pokecu, protoze bych majitelum asi tezko mohl nejak kecat do toho jak a co maji delat. Proste mi to neprijde jako FAN CLUB CORRADO, aby tu bylo pet set clenu a z toho jen par lidi to auto opravdu vlastnilo. Na pokec a seznamovani mate Facebook. Pak kdyz se jede nekam na sraz, tak je videt kdo to opravdu mysli vazne. Sam jsem nikdy neslibil, ze prijedu a dorazil jsem alespon pozdravit par kamaradu a znamych.

NEMAM PROBLEM S OMLUVOU, POKUD JSEM SE ZMYLIL, ALE PRES INTERNET, ME PROSTE NEPRESVEDCIS. PROMIN!

Ano myslela jsem, že v začátcích pomůžete vy mě...je pravda, že z prvu vám přínosem nebudu žádným, proto jak jsem už psala, nebudu se tedy tady do toho více motat, když jsem jako nemajitel corrada nežádoucí...