• Duben 28, 2024, 06:38:43 dopoledne

Autor Téma: Bramborákova VR6  (Přečteno 3081 krát)

Offline Bramborák VR6

  • *
  • Příspěvků: 11
  • Karma: -1
Bramborákova VR6
« kdy: Prosinec 14, 2011, 12:56:57 odpoledne »
Tak já vám představim taky svýho mazla.
Corro 2.9 VR6, papírově G60
najeto cca 203000
Moje Corro už je v rodině 9 let, nejdřív ho měl bratr, ale když začal stavět, tak musel prodat. No a to byla moje chvíle, nepřemýšlel sem ani minutu a věděl sem, že bude moje :). Vzdycky když mě v tom vez, tak sem slintal a řikal sem, že jednou ho taky budu mít. Tak sem prodal svoje auto a Corrouch už na mě čekal. Mám ho teď 4 roky a žádný auto mi tak nepřirostlo k srdci. Za tu dobu si prošlo hodně změnama, začaly to první kola nebo první humpolácký nárazníky  :). Zkrátka toho zažilo hodně (ať už uletěla kapota nebo srážka se srnou). V zimě 2011 se dělal nový lak, který se ovšem nepovedl podle mých představ, tak po novým roce to vezu zpět na reklamaci.. Tak snad už to bude ok a budu si jen užívat :).
Auto se nestavilo na výstavy. Snažim si ho užívat co nejvíc, takže aby stálo několik měsíců naleštěný v garáži u mě nehrozí  ;D. Samozřejmě by se mi líbila nějaká voňavka (viz Honza), ale prostě bych se něj nevydržel koukat a nelítat v něm a udržovat ho v takhle krásným stavu.
Co se týče motoru, jsou tam ostřejší vačky od Alfouna, nerez svody, sání.. Stavitelný podvozek, čirý světla atd.
No a ještě pár fotek jak šel čas  ;)

Offline Bramborák VR6

  • *
  • Příspěvků: 11
  • Karma: -1
Re:Bramborákova VR6
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 14, 2011, 12:59:59 odpoledne »
...

Offline Honza G60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 2160
  • Karma: 5
  • VW Motorsport
Re:Bramborákova VR6
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 14, 2011, 17:29:50 odpoledne »
Zdarek chlape,kdyby ses chtel nekdy zbavit tech trech budiku v palubce z ty Audiny tak dej vedet,stojim prvni ve fronte.... ;D

Schneider motors-autoservis a sportovni upravy vozu VW,Audi,Seat,Skoda-774922468
http://tuning.zvyk.com/?k=0

http://delenakola.cz/

Offline Bramborák VR6

  • *
  • Příspěvků: 11
  • Karma: -1
Re:Bramborákova VR6
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 15, 2011, 21:21:09 odpoledne »
V plánu to teda nemam, ale kdyby náhodou, tak na tebe myslim  ;D