• Duben 25, 2024, 07:58:40 dopoledne

Autor Téma: Zdenda  (Přečteno 40750 krát)

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Zdenda
« Odpověď #150 kdy: Říjen 14, 2016, 19:38:15 odpoledne »
Tak zase po dlouuuhé odmlce jsem něco udělal...

už jen nazout a nasadit a zazimovat. Uvidíme jaký to bude v kombinaci s černou barvou. Dělal to profi lakýra a výsledek je ještě o level výš něž co říkají fotky...
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Zdenda
« Odpověď #151 kdy: Říjen 14, 2016, 19:40:19 odpoledne »
GOLD is a store of value...  8)


Akorát jsou teď zralý tak do vitrínky... škoda je jezdit... ^-^
« Poslední změna: Říjen 16, 2016, 08:30:26 dopoledne od Zdenda »
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline defcut

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 604
  • Karma: 9
Re:Zdenda
« Odpověď #152 kdy: Říjen 15, 2016, 20:40:53 odpoledne »
Parada! Urcite to bude na aute vypadat skvele! Tesim se na dalsi fotky s kolama na aute!!!

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:Zdenda
« Odpověď #153 kdy: Říjen 17, 2016, 10:46:47 dopoledne »
Vypadají parádně  ;) good hi
corrado driving every day, full option in progress

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Zdenda
« Odpověď #154 kdy: Říjen 17, 2016, 18:54:33 odpoledne »
Díky kluci, po pěti letech co mi oprýskaný leželi ve sklepě jsem s nima už musel něco provést...
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline Amoniak

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 1
  • Nikdy nebudu mít lepší auťák, lepší není!!!!
Re:Zdenda
« Odpověď #155 kdy: Říjen 18, 2016, 09:13:39 dopoledne »
Tak to jsou husty kolesa, uz se tesim az je uvidim na Perle nazivo good

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:Zdenda
« Odpověď #156 kdy: Říjen 21, 2016, 12:44:14 odpoledne »
Krásný zdendo  good
prášek nebo do mokra?
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Zdenda
« Odpověď #157 kdy: Říjen 31, 2016, 12:19:26 odpoledne »
Prášek jsem chtěl, ale protože jsem musel vykytovávat kraje límců, tak potom byla toto jediná cesta (klasika lak - vrstvy + průhledný lak), a nelituji. Kytoval jsem to tmelem na elektrony s nějakým přídavkem Al a byly to jen drobné rýhy ale prášek + pec už by to nerozdýchalo. S mým nájezdem 1000 Km ročně (když zrovna povinnosti dovolí) to snad nějaký ten pátek vydrží.
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Zdenda
« Odpověď #158 kdy: Prosinec 27, 2016, 11:46:21 dopoledne »
Letos byl ježíšek nějak moc štědrý... už aby bylo jaro.

Tady jen menší doladění jednoho z dárků... přeci jen, holý odlitek se mi tam dávat nechtělo.
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline Amoniak

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 1
  • Nikdy nebudu mít lepší auťák, lepší není!!!!
Re:Zdenda
« Odpověď #159 kdy: Prosinec 28, 2016, 08:42:42 dopoledne »
Pekny, pekny, pekny :) Ani nevim proc jse si myslel, ze uz tam ten vytlak mas dylejc, to jsem balzen :) Taky se na nej chystam, ikdyz toho mam jeste dost, ale sezona 2017 uz musi bejt moje :)

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Zdenda
« Odpověď #160 kdy: Prosinec 28, 2016, 13:22:52 odpoledne »
To si taky říkám... 2017 si musím pojezdit. Zatím jsem na Ccorradu jen pořát něco bastlil a jezdil minimálně.

pozn.: Už jsem dostal vylágoš, že jsem neuvedl, že jeříškem byla přítelkyně ve spojení s Bártem :) :) :)
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline Amoniak

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 1
  • Nikdy nebudu mít lepší auťák, lepší není!!!!
Re:Zdenda
« Odpověď #161 kdy: Prosinec 29, 2016, 09:08:40 dopoledne »
Tim chces jako Zdendo naznacit, ze jezisek neni?  :o Myslel jsem si to, ze v tom bude mit prsty Tva zena a Bart :) Taky jak neco potrebuju, hned se obratim na Pavla.... Jinac Preji vse nejlepsi do noveho roku 2017 a spostu stastnych kylometru bez zavad :)

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Zdenda
« Odpověď #162 kdy: Únor 22, 2017, 19:49:19 odpoledne »
Tak po nějaké té chvilce zase trocha tvůrčí činnosti. Na zadní lampě mi odešel jeden pruh ledek, tak sem musel odpárat zadní kryt (ledková lampa je nerozebiratelná) abych se dostal k tišťáku a diodám. Odpájel jsem ledku a dal novou a bylo po opravě :) No a když už jsem měl lampy na stole tak jsem si s nima trošku pohrál... :)

Co může být černé....

Akorát klasika u světel co byly na autě... zalízání prachu za okraje plastových krytů - co šlo jsem vystříkal tlakem vody ale holt všechno už to vymýt nešlo. Ta černá to aspoň trochu zakryla. Teď jsem okraje přetáhl silikonem (to jsem měl udělat hned po koupi) a bude klid.
« Poslední změna: Únor 26, 2017, 20:06:53 odpoledne od Zdenda »
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:Zdenda
« Odpověď #163 kdy: Březen 03, 2017, 20:22:33 odpoledne »
Jojo...s tím čirým silikonem... :-)
Tohle jsem dělal taky u všech nových čirých světel než šli porvé na auto.Pokaždé vždy pěkně vyplnit mikrospáry protože jsem ještě bohužel neviděl čirou zadní optiku co by se na ní časem nezasírali ty spáry nečistotami...
Jinak jsi šikula s tou opravou ledek  ;)

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Zdenda
« Odpověď #164 kdy: Duben 18, 2017, 20:33:00 odpoledne »
A výtlak je tam...
Trochu jsem měl strach z dotažení šroubu do Gčka (hliníku), tak jsem to vyřešil šteftem, který je tam na pevno a dotahovat se bude už jen matkou.
Ale jak jinak to mohlo dopadnout... jednak mám dovolenou a jednak jsem dodělal poslední úpravy takže???? No jasně ZAČALO (KU.VA) SNĚŽIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Projížďka se tudíž odkládá.
Ten třetí obrázek to je pomocník, který tam na mě celou tu dobu čumákoval... má pěkný nožky, což :)
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."