• Duben 28, 2024, 11:04:20 dopoledne

Autor Téma: clubová samolepka?  (Přečteno 5346 krát)

Offline deywis

  • **
  • Příspěvků: 160
  • Karma: 5
  • Corrado nemám ale líbí se mi tady :-)
Re:clubová samolepka?
« Odpověď #15 kdy: Listopad 27, 2011, 23:58:38 odpoledne »
kdybyste pak sháněli výrobce, můžu předat kontakt na člověka který vyráběl nálepky nám na srazy, s prací od něj jsem byl spokojen a cena byla příznivá  ;)
scirocco "90
scirocco "78

Offline spilner

  • **
  • Příspěvků: 197
  • Karma: 7
Re:clubová samolepka?
« Odpověď #16 kdy: Listopad 28, 2011, 16:12:14 odpoledne »
kdybyste pak sháněli výrobce, můžu předat kontakt na člověka který vyráběl nálepky nám na srazy, s prací od něj jsem byl spokojen a cena byla příznivá  ;)

a vy ste nechali dělat jaký typ? plotr+laminace anebo řezanou, která je asi v tomhle případě určo zapotřebí...?

Offline Cherry

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 446
  • Karma: 6
  • Legendy nesmí nikdy zemřít
Re:clubová samolepka?
« Odpověď #17 kdy: Listopad 28, 2011, 17:20:17 odpoledne »
Výrobců je hafo, je to zase jenom o ceně. Já si třeba nechávám vyrábět drobné reklamní polepy, startovní čísla atd na RC spalovací modely aut na tenký průhledný materiál a barva je tam tepelně navařená. Je to velice odolné proti palivům atd. Tahle technologie by byla vhodná třeba na loga.
Příklad v příloze.
« Poslední změna: Listopad 28, 2011, 17:23:22 odpoledne od Cherry »

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:clubová samolepka?
« Odpověď #18 kdy: Listopad 29, 2011, 09:11:13 dopoledne »
OT: Ten filtr na sedadle spolujezdce je brutaaaal :D
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline deywis

  • **
  • Příspěvků: 160
  • Karma: 5
  • Corrado nemám ale líbí se mi tady :-)
Re:clubová samolepka?
« Odpověď #19 kdy: Listopad 29, 2011, 10:56:46 dopoledne »
kdybyste pak sháněli výrobce, můžu předat kontakt na člověka který vyráběl nálepky nám na srazy, s prací od něj jsem byl spokojen a cena byla příznivá  ;)

a vy ste nechali dělat jaký typ? plotr+laminace anebo řezanou, která je asi v tomhle případě určo zapotřebí...?

na mě musíš česky  :) jestli máš nálepku z letního srazu tak na to kukni (řezaná není, takže bych řekl ten plotr) a cena za ks byla tušim okolo 20,-  +/-
scirocco "90
scirocco "78