• Duben 19, 2024, 13:47:42 odpoledne

Autor Téma: beta testing ;)  (Přečteno 64453 krát)

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:beta testing ;)
« Odpověď #15 kdy: Červenec 06, 2011, 20:04:58 odpoledne »
Ahoj...
Tak gratulace Vám všem co jste se zasloužili o tenhle web...
No co dodat...známe se všichní že ano,tak snad jen že už jsem taky mezi Vámi!

PS:První dotaz klucí,ten avatar co tu má například Bin,to jde vložit jen takhle malý?
vse se teprve nastavuje, stejne jako thubnails fotek budou take mnohem vetsi.. dejte nam jeste tak den ci dva a bude to tak jak ma, je to par hodin co me pustili z nemocnice, kde jsem pres mobil registroval a platil domenu a hned po prijezdu domu, jsem nainstaloval forum at se muzete uz registrovat a zkouset si klikat ;) samozrejme veskere vase postrehy a napady budou zpracovany hned jak to bude mozne.. ted odjizdim za zenou, ktera mi byla tou nejvetsi podporou, kdyz jsem si zazival peklo s ledvinou :( zitra mam spicha se sedivakem v meLounech a vrhneme se na to, aby forum bylo co nejdrive ve finalni podobe..

diky vsem a prosim zaroven jeste o chvilku strpeni ;)

Offline Honza G60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 2160
  • Karma: 5
  • VW Motorsport
,,Pripominky" ohledne webu
« Odpověď #16 kdy: Červenec 06, 2011, 20:09:02 odpoledne »
Nazdarek chlapi.Tak jsem rad a smekam pred tim,ze jste to dotahli do zdarneho konce!!!!!!!! :-*
Kazdopadne jsem rad ze jsem tady a doufam ze tady nebudou vznikat takove debilni kecy jako na jednom nejmenovanem webu........
Mam jen otazku? Neslo by hodit na nazvy sekci misto obalky nejaky konkretni foto pro kazdou sekci????Jen nazor......
« Poslední změna: Červenec 06, 2011, 20:54:40 odpoledne od BinVladin »

Schneider motors-autoservis a sportovni upravy vozu VW,Audi,Seat,Skoda-774922468
http://tuning.zvyk.com/?k=0

http://delenakola.cz/

Alfoun

  • Host
Re:beta testing ;)
« Odpověď #17 kdy: Červenec 06, 2011, 20:18:49 odpoledne »
Hlavne,ze se mam kde schazet. Jenom se nestrhni. ;)

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:beta testing ;)
« Odpověď #18 kdy: Červenec 06, 2011, 20:25:28 odpoledne »
To insane:
Paráda...o.k.
PS: Tak ti přeju ať se vpohodě a co nejrychleji doléčíš a vše ti dobře dopadne...

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:beta testing ;)
« Odpověď #19 kdy: Červenec 06, 2011, 20:33:33 odpoledne »
To insane:
Paráda...o.k.
PS: Tak ti přeju ať se vpohodě a co nejrychleji doléčíš a vše ti dobře dopadne...
Nahledy jsem zvetsil. Nake nastaveni jsme uz take udelal. Malinko jsem zvetsil velikost prilohy, asi 5x jsem zensoval fotku, nez jsem ji tam mohl dat, to men vazne tocilo.... ;) Jak moc je mista na ulozisti? doufam ze nake Terabyty :)
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:,,Pripominky" ohledne webu
« Odpověď #20 kdy: Červenec 06, 2011, 20:55:52 odpoledne »
Nazdarek chlapi.Tak jsem rad a smekam pred tim,ze jste to dotahli do zdarneho konce!!!!!!!! :-*
Kazdopadne jsem rad ze jsem tady a doufam ze tady nebudou vznikat takove debilni kecy jako na jednom nejmenovanem webu........
Mam jen otazku? Neslo by hodit na nazvy sekci misto obalky nejaky konkretni foto pro kazdou sekci????Jen nazor......
Koukal jsem do nastaveni a nenasel jsem to tam nikde. Je mozne ze se to bude muset zmenit v CSS, tak az  bude Mara na netu, tak na to mrkne.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:beta testing ;)
« Odpověď #21 kdy: Červenec 06, 2011, 21:11:45 odpoledne »
A abych se taky mohl trochu angažovat,protože technické stránce webu moc nehovím...tak mi napadlo,
Pokud by tu časem třeba vznikla spejšl sekce něco jako nazval bych jí třeba Tuning & Sound,jsem plně k dispozici (myslím jako moder protože obojímu "trochu" rozumím) a rád si jí vezmu na starost!

Offline KRROMM

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 2
Re:beta testing ;)
« Odpověď #22 kdy: Červenec 06, 2011, 21:16:37 odpoledne »
Nazdar pánové, právě jsem se zaregistroval a jsem rád že se nové forum daří rozjet.  :)

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:beta testing ;)
« Odpověď #23 kdy: Červenec 06, 2011, 21:19:25 odpoledne »
A abych se taky mohl trochu angažovat,protože technické stránce webu moc nehovím...tak mi napadlo,
Pokud by tu časem třeba vznikla spejšl sekce něco jako nazval bych jí třeba Tuning & Sound,jsem plně k dispozici (myslím jako moder protože obojímu "trochu" rozumím) a rád si jí vezmu na starost!
Sekci hned udelam a muzes se opet do ni hned pustit...
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline KRROMM

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 2
Re:beta testing ;)
« Odpověď #24 kdy: Červenec 06, 2011, 22:03:37 odpoledne »
Jakou max. velikost může mít vložený obrázek?

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:beta testing ;)
« Odpověď #25 kdy: Červenec 06, 2011, 22:09:33 odpoledne »
Jakou max. velikost může mít vložený obrázek?
Pise se to pri vkladani. Zatim je nastaveno 200kb 800x600, 5 priloh na prispevek s maximalni velikosti 1MB. Zatim nevim kolik je mista na serveru. Zitra to osefuje Mara.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:beta testing ;)
« Odpověď #26 kdy: Červenec 06, 2011, 22:20:04 odpoledne »
hej hola...ahoj v novém  :)
corrado driving every day, full option in progress

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:beta testing ;)
« Odpověď #27 kdy: Červenec 06, 2011, 22:22:50 odpoledne »
Ahoj Kamarade, rad te tady vidim. tak muzes vyuzit prostor a i k tomu, abys sem nasmeroval Sirare, co chtej pokecat... Byl tady dotaz na ten sraz co se porada.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:beta testing ;)
« Odpověď #28 kdy: Červenec 06, 2011, 22:32:21 odpoledne »
...chystaný sraz bude za necelej měsíc, info k němu od Deywise jsem vložil do už založeného tématu od Kromma v sekci srazech. Doufám, že se tam sjedem v co možná největším počtu.......bude to stát totiž za to ;-)
corrado driving every day, full option in progress

Offline podry

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 538
  • Karma: 5
Re:beta testing ;)
« Odpověď #29 kdy: Červenec 06, 2011, 23:37:13 odpoledne »
Hééézky jsem tu taky!  :)   hustý smajlíky!!  ;D