• Duben 27, 2024, 08:45:32 dopoledne

Autor Téma: Octavia Killer  (Přečteno 5736 krát)


Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Octavia Killer
« Odpověď #16 kdy: Září 21, 2011, 16:00:06 odpoledne »
Tak to je jako srovnávat S2 a Corrado...

Jeden čas jsem opravoval veterány a můžu říct, že když člověk vyjel do ulic s 911kou tak v tom může mít klidně ten nejslapší motor (nebo 1.2htp)a lidi to stejně bude zajímat.

Stejně tak si myslím, že pokud projede E30 a Corrado tak větší úspěch u lídí prostě bude mít Corro.


Tím chci říct, že se ale bavíme o pocitu z "vzhledové image".
Ale téma bylo hlavně o motorizaci, proto měl Zdenda radost a má své Corro rád. Je to Corro a on je s tím jak jede spokojený.  :)
« Poslední změna: Září 21, 2011, 16:04:49 odpoledne od Bárt »

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Octavia Killer
« Odpověď #17 kdy: Září 21, 2011, 19:57:43 odpoledne »
Tak asi jen Bárt pochopil jak jsem to myslel...  :(

lépe bych to neřekl... nikdy bych se do klasiky jako BMW neopřel a nepadla zde ani zmínka o výkonu atd... jen říkám, že ve městě sklidím s mým correm v tom stavu v jakým je větší úspěch než s BMW M3 EVO. páč, že je to M3 pozná tak 10% lidí a že se jedná o EVO pozná s těch 10% když to kolem nich projede asi 0,2%... Jinými slovy pro 90% lidí je to prostě starý bávo... navíc když si s tím dá šikula práci může si look poskládat alá M3 EVO na obyč BMW 30... ale z GIII prostě corro neuděláš... to už bys musel být kurva fachman...

Ale každý se otočí za autem který není tak obvyklý...  a nejednou už jsem se setkal i s člověkem, který ani nevěděl co to je za auto (a nebyly to jen připitomělý blondýnky).

mmch... výkon G60 byl naprosto vyhovující a důvod proč jsem šel do navýšení výkony byl spíš ze "znuděnosti" že nebylo do čeho píchnout...
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline bassmistrkuca

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 528
  • Karma: 6
Re:Octavia Killer
« Odpověď #18 kdy: Září 29, 2011, 13:03:03 odpoledne »
taky radsi corrado,duvod je jednoduchy,bmw mi nic nerika a ten design no coment

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Octavia Killer
« Odpověď #19 kdy: Říjen 02, 2011, 11:27:20 dopoledne »
Ono, ruku na srdce... ve městě je výkon k ničemu... každá 120tka s 80ti letým šoférem dokáže srazit 200 koní na 20 a krásně vybržďovat provoz př. na 50 jet 30 atp. . A naprosto se ztotožňuji s Bártem - Ve městě bych v corru byl schopnej mít i motor z 600 fiata... a pořát by se lidi koukaly (stodvacítka byl jen příklad - ze zkušenosti je to jen o řidičovi a ne o autu) :)  ;D ;D ;D ;D
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."