Inzerce - Díly > Kola

Prodám třídílná Alu kola OZ Futura 8J+9J 17" obutá 205/40 R17 - PRODÁNO!

(1/3) > >>

HudyG60:
Prodám obutou sadu kvalitních (v této rozteči 4x100) ojedinělých a velmi ceněných alu kol.
Třídílné OZ Futura s roztečí 4x100 (střed průměr 58mm) o rozměru 8J (ET 25) + 9J (ET 30) x 17"
Kola jsou v perfektním stavu...absolutně rovná,nehází.Jsou na nich nově leštěné límce,šroubky a lakované středy do červené barvy (VW LY3D).
Není problém jelikož jsou dělená povolit 35 šroubků vymontovat střed a nechat si je přelakovat do jiného odstínu dle libosti...
Všechny čtyři kola jsou obutá do nových kvalitních pneu značky Continental SportContact 2 o rozměru 205/40R17.
Bohužel ke kolům nemám středové pokličky.
(Tržní cenu těchto samotných kol a to bez pneu např. v DE si můžete prohlédnout zde: http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2055845.m570.l1313.TR5.TRC1.A0.H0.XOZ+Futura.TRS0&_nkw=OZ+Futura&_sacat=0 )
Prodávám pouze z důvodu že zůstávám na 16" kolech a už mi tyhle jen překáží v garáži a nevyužil bych je...
(Tyto Alu kola jsem si původně "mazlil" pro sebe jinak věřte že bych se jich nezbavoval)
V případě zájmu pouze osobní odběr.
Cena: 20 000 Kč

HudyG60:
Prozatím zamluveno...

HudyG60:
Prodáno...

nafin:
zadarmo  good

HudyG60:
Jasně...vím že jsem mohl za tuhle raritku chtít daleko víc...
Ale nejsem "hladovej" a ani jsem nepotřeboval nějak zas moc "šponovat" cenu nahoru...
A kor tady na clubu...
Prostě šli za tuhle cenu...já jsem spokojenej a nový majitel snad taky... ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi