Srazy > Srazy a společné akce

*** 5. SRAZ CCCR 2016 - TŘEBÍČ - 23. - 26.6.2016 - DISKUSE***

<< < (4/10) > >>

alfoun:
Kluci tohle tema by melo zacinat uplne jinak.  :)
 Bohuzel mi do srazu vlezla svatba a neverim, ze by z ni seslo. Mozna se v patek na srazu ukazu,ale je to celkem streka prijet jen tak na kukacku.  Preji vam at se organizace i sraz vydari a sejde se vas co nejvic

DeTomaso:
A nějakou přesnou adresu nebo tak bude asi časem ze?Jinak hodne úspěchu při organizaci

Corro16V:

--- Citace: alfoun  Únor 24, 2016, 21:55:28 odpoledne ---Kluci tohle tema by melo zacinat uplne jinak.  :)
 Bohuzel mi do srazu vlezla svatba a neverim, ze by z ni seslo. Mozna se v patek na srazu ukazu,ale je to celkem streka prijet jen tak na kukacku.  Preji vam at se organizace i sraz vydari a sejde se vas co nejvic

--- Konce citace ---

Davide, až tu budeš v republice, tak dej vědět prosím. Máme v plánu se s tebou sejít. Byl by to takový AlfaSraz..  :-D

Ondrys:

--- Citace: DeTomaso  Únor 25, 2016, 01:25:23 dopoledne ---A nějakou přesnou adresu nebo tak bude asi časem ze?Jinak hodne úspěchu při organizaci

--- Konce citace ---


Autokemp Poušov, cesty k němu vedou dvě. Před srazem sem dám klidně svoje telefonní číslo a kdo by se v Třebíči ztratil, stačí zavolat a podle orientačního bodu si ho najdu a dovedu. Není problém, jsem místní  8)

DeTomaso:
našel jsem si to na netu a ulozil.Díkes

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi