• Duben 27, 2024, 13:35:37 odpoledne

Autor Téma: Mimoň a jiné dnešní srazy  (Přečteno 5963 krát)

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Mimoň a jiné dnešní srazy
« kdy: Srpen 27, 2011, 18:05:48 odpoledne »
http://liberec.idnes.cz/na-tuningovem-srazu-v-ralsku-prejel-opily-ridic-muze-spiciho-v-trave-1jg-/liberec-zpravy.aspx?c=A110827_155015_liberec-zpravy_sot

Kreténi, to aby se člověk fakt bál se jet někam kouknout. Policie by měla mít pravomoc nechat dejchnout i v areálu letiště, protože ty idioti věděj, že na to nemaj právo a tak si tam vesele jezděj nalitý. Mrskat bičem takový hovada!  ::) Ať si klidně chlastaj, ale pak nemaj lízt za volant.
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:Mimoň a jiné dnešní srazy
« Odpověď #1 kdy: Srpen 27, 2011, 19:01:09 odpoledne »
Jo!...to je hrozný... :(
Podobná nepříjemná věc se stala před pár lety na tuning-srazu v Příbrami...
A ta akce byla tenkrát kvůli tomu okamžitě zrušená...
Ale tam mám za to (abych nekecal) že to zase "rozvášněnej" motorkář napral do auta...
Nechci se nikoho zastávat,ale na těhle velkejch akcích je někdy těžké všechno uhlídat...

Proto jsem už dávno přestal jezdit na podobné akce...a už jezdím jen na naše Clubové srazy...

Offline Honza G60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 2160
  • Karma: 5
  • VW Motorsport
Re:Mimoň a jiné dnešní srazy
« Odpověď #2 kdy: Srpen 27, 2011, 20:57:55 odpoledne »
Tak me to ani drobet neprekvapuje!Neni to poprve ani naposled!Cele to tam stoji za hovno!!!!!Je to tam o zivot i kdyz jsi strizlivi!Fakt des!!!!Meli by takovejdle bordel uplne zrusit,hovno zle!A TO JESTE CHTEJI ABY JIM CLOVEK PLATIL TAKOVE VSTUPY!!!!!!Bych to postrilel,kreteny!!!! >:(
V Pribrami to tenkrat byl motorkar ktery tam lital po zadnim mezi autama v kratasech a bez helmy....... Co k tomu dodat!

Schneider motors-autoservis a sportovni upravy vozu VW,Audi,Seat,Skoda-774922468
http://tuning.zvyk.com/?k=0

http://delenakola.cz/

Offline Stan

  • ***
  • Příspěvků: 252
  • Karma: 4
  • FIGHT FOR YOUR RIGHT !!!
Re:Mimoň a jiné dnešní srazy
« Odpověď #3 kdy: Srpen 27, 2011, 23:32:35 odpoledne »
Jj, je to pravda ... bohuzel, chovani nekterych zucastnenych je az k breku, co si dovoli :(  >:(
na Mimoni (letisti) jsou dana jasna pravidla, bohuzel nejde to stoprocentne uhlidat ...
je to o lidech ... a kdyz tam prijedou hlavy vylizany, co chtej za kazdou cenu frajerit, tak to pak bohuzel takhle dopada ...

ale abychom jenom nehanil ... Valky maji i svou druhou PEKNOU stranku ... zkusim sem umistit nejaky fotky, co jsem udelal  :)


PS: I. jako prvni mi vjel do objektivu Podry, kterymu jsem div neskocil pod auto ... timto se Ti omlouvam ;o)
II. uz jsem mel taky konecne moznost videt Kucovo Corro polepeny folii ... a musim rict, ze to vypada moc hezky  :)

Offline Stan

  • ***
  • Příspěvků: 252
  • Karma: 4
  • FIGHT FOR YOUR RIGHT !!!
Re:Mimoň a jiné dnešní srazy
« Odpověď #4 kdy: Srpen 27, 2011, 23:33:59 odpoledne »
pokracovani ...

Offline Stan

  • ***
  • Příspěvků: 252
  • Karma: 4
  • FIGHT FOR YOUR RIGHT !!!
Re:Mimoň a jiné dnešní srazy
« Odpověď #5 kdy: Srpen 27, 2011, 23:37:48 odpoledne »
dalsi pokracovani =o)

Offline ZIP

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 276
  • Karma: 7
Re:Mimoň a jiné dnešní srazy
« Odpověď #6 kdy: Srpen 28, 2011, 00:38:33 dopoledne »
Nikdy jsem tam nebyl a urcite se tam nikdy nepodivam ty barvicky a obrovske nadechy v narazniku patrici spis na WRC je nuda... Ale fotky pekne hlavne ty prvni tri :D
Neptejte se mě jaké je nejleší auto na světě odpověď  je jasná V........N !!!!

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:Mimoň a jiné dnešní srazy
« Odpověď #7 kdy: Srpen 28, 2011, 07:13:14 dopoledne »
Stando, nevíš kam přemístil VINko, když kuchnul torpédo?? Ikdyž o je to němec, takže tam to asi lze někam relokovat.... :(


Jinak jak řiká Honza, pořadatelé za to chtěj vcelku balík, ale to bych jim ještě odpustil, kdyby ten sraz byl opravdu na úrovni jak organizací, účastí pěknejch aut a hlavně z hlediska bezpečnosti. Je mi jasný, že sebelepší organizátor nedokáže ukočírovat tlupu dementů, který to maj prostě vykradený a dělaj bordel. Proto by měla mít policie pravomoc i na těchhle akcích, byť to neni pozemní komunokace. Možná by se tim něco změnilo.  Další věc je úroveň aut, který na srazy jezděj. Třeba já nemám vyloženě přehnaný nároky, nemusim všude vydět auta vyšperkovaný, jako třeba Honzovo. Mám rád decentí a hlavně vkusný úpravy, nějaký experimenty s barvičkama a tahokovem už jsou přece pryč... Ale to už v jinym tématu :)

Co Pavel, pokecali jste? Choboťáka jsi nepotkal?
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline Stan

  • ***
  • Příspěvků: 252
  • Karma: 4
  • FIGHT FOR YOUR RIGHT !!!
Re:Mimoň a jiné dnešní srazy
« Odpověď #8 kdy: Srpen 28, 2011, 12:09:39 odpoledne »
heled Ondro, vubec nevim ... v momente, kdy jsem si Golfa vsimnul stalo kolem nej dost lidi - uz asi dlouho - a kdyz jsem k nemu dobehnul i ja, udelal jsem jednu fotku motoru, tak prisel majitel zavrel haupnu (viz dalsi fotky, ktery byly foceny o par vterinek dyl), zamknul Golfa a odesel ... Helmut no  >:(  >:(
... ale kdyz ted na tu fotku tak koukam, tak si myslim, ze jej prestehoval jen o kus dal ... ze je vedle motorku u sterace, ale to nevim takhle z fotky ...

jinak jeste k tomu vstupnymu ... koukej, ja + auto = 400,- .... Aaale, tech 400,- je na cely tri dny !!! + to, ze si tam muzes rozdelat stan ... takze kdyz si to tak vykalkulujes, 400/3= 133,-/den ... coz zase neni takova raketa, ne ??? :)

jinak ty auta ... to souhlasim ... byly tam krasny kusy ... a taky kusy, na ktery skoda pohledu ... to je jasny ...

jinak s Podrym jsme se potkali jen na ty "hlavni tride" - skocil jsem mu skoro pod auto, abych ho vyfotil a pozdravil, ale jinak jsme se nebavili - nikde jsem ho tam pak uz nenasel, ani Chobotnatce  :) ;D
prijeli jsme tam kolem dvanacty, do jedny chodili po letisti a fotili (za tu hodinu nemas sanci to projit cely!), mno a od jedny zacaly sprinty, nejak do ctyr ... a pak prisel SIIIILENEJ chcavec a zima... takze rychle do auta a domuuuu :( :( :(

Offline Stinger

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 209
  • Karma: 3
Re:Mimoň a jiné dnešní srazy
« Odpověď #9 kdy: Srpen 28, 2011, 12:22:29 odpoledne »
Jo jo, kvůli těmto kreténům, co se nalijou a dělají bordel ať už na akcích a srazech nebo i v normálním provozu to pak hází špatný světlo i na nás ostatní. A pak jen slyším "no jo, za se tuningář, ten má vymeteno v kebuli" ...
Navíc člověk co si auto staví, opravuje a shání díly ten určitě nesedne nalitej a nebude dělat kraviny, proč? no protože ví co ho to stálo, a to nejen v penězích ....
Už jsem viděl pár blbečků, co si koupili hotový auto, a podle toho se k tomu chovali a mysleli si, jací jsou mistři světa, když tomu "pořádně šlápnou" (samo sebou že za studena ihned po nastartování  :o  ) nebo když si "zadriftujou voe" (že to zkoušeli s předokolkou, to je netrápilo  :-[

Offline Honza G60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 2160
  • Karma: 5
  • VW Motorsport
Re:Mimoň a jiné dnešní srazy
« Odpověď #10 kdy: Srpen 28, 2011, 14:28:47 odpoledne »
Ondro Vinko si skopcaci davaji na person...Maji to nejak vychytany ze jim to schvali...Kdyby ta debilni legislativa v Cr byla lepsi uz tam tu pricku taky nemam a vypadalo by to taky takhle paradne-kurva!!!! >:(
Jinak ta GII je slusna prace!!!! :-*No a k dalsim autum co jsou na fotkach se nebudu vyjadrovat......Nic me v CR neprekvapuje a to vcetne uprav co lidi dokazou vytvorit.......... :-[
No a vstupny?Ty dementi by meli platit lidem ze tam vubec auto privezou,ty auta delaj ten sraz a jim prachy!!!!!!!A ne ze zaplatis jako ze 400kc a pak te nekdo zabije a kdyz to nahodou prezijes tak se neni stejne na co divat!!!!!!Totalni demence!!!!!!! >:(
ZRUSIT TYHLE AKCE!!!!!!!!!!!! >:(
« Poslední změna: Srpen 28, 2011, 14:33:12 odpoledne od Honza G60 »

Schneider motors-autoservis a sportovni upravy vozu VW,Audi,Seat,Skoda-774922468
http://tuning.zvyk.com/?k=0

http://delenakola.cz/

Offline STOUPA

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 425
  • Karma: 3
  • CORRADO G60
Re:Mimoň a jiné dnešní srazy
« Odpověď #11 kdy: Srpen 28, 2011, 15:27:03 odpoledne »
Honzo v cizine se neplati kdyz tak prijedes vystavit auto?Tak to vyznelo jak si to napsal.

Offline Lucas

  • *
  • Příspěvků: 9
  • Karma: 0
Re:Mimoň a jiné dnešní srazy
« Odpověď #12 kdy: Srpen 28, 2011, 15:53:22 odpoledne »
Netusim jak je to na nektreych srazech, ale napriklad na Wild Wild East v Bautzenu se palti at jedes jako navstevnik a i kdyz jedes vystavovat ;)

Offline Honza G60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 2160
  • Karma: 5
  • VW Motorsport
Re:Mimoň a jiné dnešní srazy
« Odpověď #13 kdy: Srpen 28, 2011, 19:06:26 odpoledne »
To bylo mysleno ironicky,jako ze by meli lidem spis platit za ten bordel nez vybirat prachy. >:(
Uz jsme zazili v Nemecku ze pozvane auta co vystavovali a stali za to,neplatili a meli uz rezervovane mista podle SPZ.....Tomu rozumim! :)

Schneider motors-autoservis a sportovni upravy vozu VW,Audi,Seat,Skoda-774922468
http://tuning.zvyk.com/?k=0

http://delenakola.cz/

Offline STOUPA

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 425
  • Karma: 3
  • CORRADO G60
Re:Mimoň a jiné dnešní srazy
« Odpověď #14 kdy: Srpen 28, 2011, 20:25:34 odpoledne »
Taky si myslim ze auto jako mas ty Honzo by to melo mit bez placeni vstup ale sme v CR.Ale zase ty 400kc na celej vykend neni nak vrazedny.