• Duben 18, 2024, 06:36:40 dopoledne

Autor Téma: TomanCorro 2.0 16v :)  (Přečteno 4114 krát)

Offline TomanCorro

  • **
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 0
  • Corro
TomanCorro 2.0 16v :)
« kdy: Září 22, 2015, 20:12:31 odpoledne »
Zdravim  :) predstavuju vam svoje corro nebo tornado jak tomu moji pratele rikaji  ktery jsem koupil letos v cervnu a mam velkou radost ze ho mam ikdyz obcas trucuje tak se ho snazim drzet co v nejlepsim stavu a doladovat nedokonalosti  :)












Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:TomanCorro 2.0 16v :)
« Odpověď #1 kdy: Září 25, 2015, 11:45:18 dopoledne »
Tak se trochu ještě rozepiš  ;)

Offline defcut

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 604
  • Karma: 9
Re:TomanCorro 2.0 16v :)
« Odpověď #2 kdy: Září 25, 2015, 20:55:01 odpoledne »
Joo, taky by me zajimalo vic info ;-)

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:TomanCorro 2.0 16v :)
« Odpověď #3 kdy: Říjen 01, 2015, 12:54:27 odpoledne »
Alešovo bejvalej Ventilek ;-)
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:TomanCorro 2.0 16v :)
« Odpověď #4 kdy: Říjen 01, 2015, 13:52:57 odpoledne »
To já to mám tak vysoký nebo proč všechny ostatní corrada vypadají placatějc ?  ???
Hezkej kočár jsi pořídil  ;)
corrado driving every day, full option in progress

Offline Lycman

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 2
Re:TomanCorro 2.0 16v :)
« Odpověď #5 kdy: Říjen 01, 2015, 15:28:28 odpoledne »
Taky by mě zajímala kombinace rozměr kol, rozměr gum, snížení podvozku. Tohle vypadá krásně wide & low, to moje je proti tomu nakopnutá koza. Jinak hezké Corro.

Offline TomanCorro

  • **
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 0
  • Corro
Re:TomanCorro 2.0 16v :)
« Odpověď #6 kdy: Říjen 01, 2015, 21:15:56 odpoledne »
Ja se zatim moc nechci o Corru rozepisovat co sem na nem  udelal a neudelal protoze velkou zasluhu natom vsem ma prave Ales tak se nechci chlubit necim co sem neudelal :) byla delana generalka motoru delana hlava atd motor bohuzel porad zlobi  :( repasovana prevodovka nove synchrony nova spojka nove brzdy zadek + predek znacky Ate predni drazkove kotouce  auto nejezdilo v zime je absolutne bez koroze jedinej flicek je u zadniho okna velikosti berusky  :) jedine co me mrzi je ze auto ma zavarene okapnicky a praska kyt  :( ja na aute udelal zatim jen par uprav a oprav nove svicky nove viko rozdelovace + palec nove filtry vzduchove benzinove olejove (olej Mobil 10w40) nove palivove cerpadlo puvodni bylo po smrti :) zadni zatmavene lampy , zadek jsem se snazil dat do origo vzhledu puvodne byla znacka dole a naraznik mel navarenej podnaraznik a ovalane koncovky po stranach to se mi moc nelibilo tak je zadek udelanej tak jak je na fotkach :) auto melo stavitelny podvozek ten byl bohuzel vyteklej a doraz nebyl ani jeden celej :) tak jsem koupil novy stavitelny od Ta Technic a je sesroubovany na doraz je to takova motokara :) jinak kola jsou R16 215 40 :) lemy jsou zaklepane  :) dale jsem dal nove predni lizatko to neni bohuzel puvodne z corrada ale golf 3 puvodni bylo rozlamane co se tyce exterieru je to zatim vse v zime se chystam doladit nedokonalosti a premyslim nad sundani prahu no uvidime , jinak v interieru jsem zmenil volant puvodne tam byl takovej cervenej ted je tam victor radici paka Golf 4 plazmove budiky , hudba od magnatu radio pioneer zesilovac helix jinak planuji do interieru skorepinove kozene sedacky a jiny volant victor je moc malej  :) v zime chci vyndat celej interier a vycistit vse co pujde :) auto zimu nikdy neuvidi i nadale  :) pokud jsou nejake otazky tak se klidne ptejte :) a jestli by byl nejakej napad jak zakryt popraskanou strechu byl bych rad  :)       

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:TomanCorro 2.0 16v :)
« Odpověď #7 kdy: Říjen 02, 2015, 07:23:32 dopoledne »
Tak střecha bude problém pokud to někdo vařil. Pokud to jen zakytoval tak pro tebe lepší varianta. Kyt odstraníš..
Pokud tam někdo navařil kus plechu tak to budeš mít nejspíš problémy pořád dokola a kyt bych odbrousil a celé to přecínoval + bych zespodu z interiéru vyvrtal nějaké dirky aby se při změně teplot měl kam ztrácet ohřátý vzduch.

Offline TomanCorro

  • **
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 0
  • Corro
Re:TomanCorro 2.0 16v :)
« Odpověď #8 kdy: Říjen 03, 2015, 20:55:25 odpoledne »
Tak střecha bude problém pokud to někdo vařil. Pokud to jen zakytoval tak pro tebe lepší varianta. Kyt odstraníš..
Pokud tam někdo navařil kus plechu tak to budeš mít nejspíš problémy pořád dokola a kyt bych odbrousil a celé to přecínoval + bych zespodu z interiéru vyvrtal nějaké dirky aby se při změně teplot měl kam ztrácet ohřátý vzduch.

no to bohuzel netusim jestli to bylo varene nebo ne ale vypada to ze ano tak nevim co stim kytovat to nema cenu za rok to popraska zas je to prace na vic stve me to ze bych musel dat celou strechu do laku a do boku nejak do rostriku , diky za radu  :)

Offline TomanCorro

  • **
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 0
  • Corro
Re:TomanCorro 2.0 16v :)
« Odpověď #9 kdy: Listopad 03, 2015, 19:23:25 odpoledne »
Jen tak se zeptam mel by nekdo zajem o kola ? co jsou na corru  :) 215 / 40 r16

Offline TomanCorro

  • **
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 0
  • Corro
Re:TomanCorro 2.0 16v :)
« Odpověď #10 kdy: Listopad 04, 2015, 19:24:40 odpoledne »
Oba moji mazlove  :)

Offline TomanCorro

  • **
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 0
  • Corro
Re:TomanCorro 2.0 16v :)
« Odpověď #11 kdy: Listopad 22, 2015, 11:51:05 dopoledne »
Prahy jsou dole  :)

« Poslední změna: Listopad 22, 2015, 12:00:19 odpoledne od TomanCorro »

Offline Ondrys

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 361
  • Karma: 1
  • Red corrado ABF
Re:TomanCorro 2.0 16v :)
« Odpověď #12 kdy: Listopad 28, 2015, 13:21:54 odpoledne »
Bez prahů vypadá líp. :-)

K těm okapničkám - nebylo by to vidět pod stropnicí? Jestli je to provařené, tak by mohlo...

Offline TomanCorro

  • **
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 0
  • Corro
Re:TomanCorro 2.0 16v :)
« Odpověď #13 kdy: Listopad 29, 2015, 19:36:21 odpoledne »
dekuji :) taky se me to bez prahu libi vic ted uz je musim jen očistit a nalakovat :) , to nevim pod stropnici sem nekoukal podivam se tam az se budu poustet do interieru :)

Offline TomanCorro

  • **
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 0
  • Corro
Re:TomanCorro 2.0 16v :)
« Odpověď #14 kdy: Prosinec 30, 2015, 21:57:10 odpoledne »
po trech mesicich venku z garaze :) prahy v laku nove koncovky vyfuku opravena strecha a vycisteny interier :)



« Poslední změna: Prosinec 30, 2015, 22:03:28 odpoledne od TomanCorro »