• Duben 25, 2024, 16:26:32 odpoledne

Autor Téma: ** CCCR SRAZ 2K15 - DISKUSE **  (Přečteno 11630 krát)

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:** CCCR SRAZ 2K15 - DISKUSE **
« Odpověď #45 kdy: Červenec 02, 2015, 16:00:49 odpoledne »
To sice ano, jak se říká, všeho moc škodí, ale jak jsem napsal..... svým průběhem (resp. nekonáním se a vylosováním trofejí) byla pošlapána prestiž tradiční "soutěže krásy" , což mě zklamalo. 
corrado driving every day, full option in progress

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:** CCCR SRAZ 2K15 - DISKUSE **
« Odpověď #46 kdy: Červenec 02, 2015, 19:52:58 odpoledne »
čekal jsem kdy se ozveš, už v kempu bylo vidět jak seš našlápnutej :)

Organizace skutečně žádná nebyla...a to proto, že jsem to chtěl udělat co nejvíc v pohodě a klidu. Se zkušenostma z Podroužku (Pavel potvrdí) jsem usoudil, že mít den nalajnovanej hodinu od hodiny a něco po lidech chtít, je zkrátka nemožný. Do jedný šlajsny jsme se tam tenkrát štelovali přes hodinu, z čehož v závěru ani nedošlo k vyhlášení výsledků souteže, protože to každýmu trvalo tejden, než se k tomu dokopal, vylezl z chatky, z hajzlu nebo z křoví u cesty... :D

Ne vážně, ač se to nemuselo zdát, furt jsem lítal sem a tam něco řešil. Uznávám, že ten byl takovej jalovej, ale to protože měl bejt program na letišti, ale jelikož to stálo za prd, tak už jsem narychlo nestihnul nic kloudnýho vymyslet. Navíc jsem si nebyl jistej, jestli se nám chce v nejistym počasí někam vyjíždět atd... :-/

Na pumpu bylo vcelku složitý se dostat, pokud jsi byl na suchu, měl ses mi připomenout víckrát, protože jsem měl ještě v neděli hlavu jak pátrací balón  :( :-D

Každopádně ponaučení pro příště to bylo. Věřim, že jsme na tomhle místě byli sice poprvé, ale určitě ne naposledy a že za pár let si to zas zopáknem v podobnym duchu, byť přeci jen už trochu organizovaně :)

K souteži... nebyl to sice muj vejmysl, pojmout soutěž takto svérázně, ale nakonec bylo 15 trofejí a 15 aut... takže to tak nějak vyplynulo. Připouštím, že to nebylo uplně ok. Klidně se toho ale mohl někdo ujmout a zorganizovat to, klasický barevný lístky sice nebyly, ale papíry a tužky ano. Bohužel jsem v tu dobu musel vypadnout pro pivo a další věci kvůli kejtě, takže jsem na to něměl uplně myšlenky.

S pořadatelem/a příštího setkání bych chtěl probrat potenciální změnu konceptu a pojetí soutěže

Toliko za mě
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:** CCCR SRAZ 2K15 - DISKUSE **
« Odpověď #47 kdy: Červenec 02, 2015, 20:12:40 odpoledne »
jo a ještě dodám vyúčtování, až se k tomu dostanu abych to spočítal, aby byl přehled
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline luboš

  • **
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 5
Re:** CCCR SRAZ 2K15 - DISKUSE **
« Odpověď #48 kdy: Červenec 03, 2015, 14:47:59 odpoledne »
Chlapi, jako obvykle s malým zpožděním. Napřed se omlouvám, že jsem se s váma nerozloučil osobně, ale cesta daleká a chtěl jsem jet brzy (plné cesty,velké horko). Já jsem rád, že sraz máme a myslím, že bychom měli míň řešit a víc si užívat, že jsme schopní se sejít. Za mě obrovská spokojenost, já si sraz opravdu užil. Dále jsem rád, že někdo sraz uspořádá, protože vše není jenom tak a stojí to práci a starání. A potom jsem rád, že kluci přijedou, protože ani to není někdy jednoduché (prachy, holky, nebo rozdělané auto). Tvrdé moravské jádro děkuije Šedivákovi, jeho přítelkyni a všem ostatním, kteří dali ruku k dílu za to, jak se o nás postarali. Rád jsem vás viděl a těším se na jakékoliv příště.

Offline defcut

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 604
  • Karma: 9
Re:** CCCR SRAZ 2K15 - DISKUSE **
« Odpověď #49 kdy: Srpen 04, 2015, 09:30:07 dopoledne »
Kluci, budou prosím nějaké fotky ze srazu??? Každý den se dívám na klub, jestli se něco objeví a ono nic :-(

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:** CCCR SRAZ 2K15 - DISKUSE **
« Odpověď #50 kdy: Srpen 09, 2015, 13:00:51 odpoledne »
Na uložto zatim poslal fotky jen Michal Spilner, nějaký byly i na FB, což je ti ale k prdu :)
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline Clean

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: 0
Re:** CCCR SRAZ 2K15 - DISKUSE **
« Odpověď #51 kdy: Srpen 20, 2015, 13:58:15 odpoledne »
Něco málo ode mě, pro ty co nemají Fb  :-D
http://uloz.to/xayLmKfV/corrada-na-peruci-zip
VW Corrado? Nejkrásnější auto, které kdy VW mělo. Jen potřebuje pár maličkostí ;)