• Duben 26, 2024, 14:23:24 odpoledne

Autor Téma: porizovaci cena corrada  (Přečteno 4512 krát)

Offline bassmistrkuca

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 528
  • Karma: 6
porizovaci cena corrada
« kdy: Listopad 24, 2014, 03:39:48 dopoledne »
nevim jestli se to zda jen mne ale cena corrada jde o dost v tomhle roce nahoru,v minulych letech jich bylo treba na mobile de halda okolo 1000e a dnes jsou tam 1-2 a pak hop 2-3 a vejs samej vrak do 4-5t.E co vy nato jak to vydite?

Offline Lycman

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 2
Re:porizovaci cena corrada
« Odpověď #1 kdy: Listopad 24, 2014, 06:31:29 dopoledne »
Lezou nahoru všechny. Nevím, jak poslední rok, zas tak do detailu to nesleduju, ale třeba moje G60 ve srovnatelném stavu dnes (!!!), tzn. + 60 tkm, bych pořídil o 1000 EUR dráž, než když jsem ho kupoval před 7 lety. Jde to nahoru kvůli sběratelům. Bude to zhodnocení. Origo stav s max. 150 000  km nebude za chvíli pod 5-6 000  EUR. Takže nakoupit, opravit a zavřít do garáže coby doplněk k nemovitostem a akciovému portfoliu.

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:porizovaci cena corrada
« Odpověď #2 kdy: Listopad 24, 2014, 11:14:20 dopoledne »
Občas se kouknu na inzeráty za hranice a je fakt, že ty ceny jsou vyšroubovaný o něco nahoru......spíš mě ale překvapilo, že i pěkný scirocco mk2 téměř nejde pod 1500€ .....a to jich dřív pod 1000€ bylo mraky
corrado driving every day, full option in progress

Offline podry

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 538
  • Karma: 5
Re:porizovaci cena corrada
« Odpověď #3 kdy: Listopad 24, 2014, 12:03:16 odpoledne »
Stačí se mrknout na Corro Vr6. V origo stavu jich uz fakt moc neni a to co se prodava jsou všechno splacaniny a překopavky. Pěknej kousek 4000€ a vejš...

Offline bassmistrkuca

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 528
  • Karma: 6
Re:porizovaci cena corrada
« Odpověď #4 kdy: Listopad 24, 2014, 18:47:26 odpoledne »
jak pisete no..vr6 bez sance uplne

Offline Lycman

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 2
Re:porizovaci cena corrada
« Odpověď #5 kdy: Listopad 26, 2014, 06:08:30 dopoledne »
To Kashty: Jj, vůbec se nedivím. Když si vezmeš, kdo teď chytá druhou mízu, vzpomíná na první auta, s kterýma blbnul a balil baby, tak jsi na začátku 90-tých let, což znamená:  Corrado, Scirocco, Kadett GSI, Calibra, BMW 325, Fiat Coupe... Tyhle auta zažívají renesanci. Lidi je kupujou jako vzpomínku na mládí a taky otrávení současnýma euroautama. No a kde roste poptávka, tam rostou i ceny. Takže je druhá sorta, které vidí, co se stalo se Škodou 110 R, s Opelem Mantou A a spoustou dalších aut a kupují do zásoby nebo do sbírky jako investici do budoucna. Oproti akciím, fondům, dluhopisům apod. se totiž nedají znehodnotit škrtem pera nebo stiskem DELETE. A dá se s nima bavit i jinak, než jen koukat, jak ceny rostou nebo padají. A zas důvod pro rostoucí cenu.

Offline bassmistrkuca

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 528
  • Karma: 6
Re:porizovaci cena corrada
« Odpověď #6 kdy: Listopad 26, 2014, 21:07:40 odpoledne »
je to tak jak pises i G2 v peknym stavu je problem sehnat ,jeste si myslim ze s tim origo stavem to neni uplne pravda,a to hlavne u corrada,ktery je urceny k ladeni  :-D ,,je jich mraky v origo stavu a zase tak drahy nejsou proti pekne upravenym v super stavu,natoz oturbenym atd.vemu treba bartovo gorro top top vs to 1.8t to červeny co slo okolo 150t.cenovej rozdil docela velkej.tak si myslym ze uplne jedno jestli to ma vse origo nebo turbo brzdy interiery spojlery atd.nemyslim ty s predkama s passata a tak

Offline Lycman

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 2
Re:porizovaci cena corrada
« Odpověď #7 kdy: Listopad 27, 2014, 06:35:02 dopoledne »
Ano to máš naprostou pravdu. Tohle jsou případy "dobového" tuningu. Typicky můj příklad Golfa Mk1. Seriovka s 1,5l motorem je celkem nezajímavá, ale když ji někdo rozšířil kitem od Reigera, v tu ránu letí cena na úroveň Golfu Mk1 GTI. 

Offline luboš

  • **
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 5
Re:porizovaci cena corrada
« Odpověď #8 kdy: Listopad 28, 2014, 16:37:23 odpoledne »
chlapi, to se krásně čte

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:porizovaci cena corrada
« Odpověď #9 kdy: Listopad 28, 2014, 16:58:55 odpoledne »
chlapi, to se krásně čte
...To máš naprostou pravdu  :)

Offline david82

  • ***
  • Příspěvků: 260
  • Karma: 4
  • dřive na starém clubu jako (srade)
Re:porizovaci cena corrada
« Odpověď #10 kdy: Listopad 28, 2014, 17:01:29 odpoledne »
je to tak jak pises i G2 v peknym stavu je problem sehnat ,jeste si myslim ze s tim origo stavem to neni uplne pravda,a to hlavne u corrada,ktery je urceny k ladeni  :-D ,,je jich mraky v origo stavu a zase tak drahy nejsou proti pekne upravenym v super stavu,natoz oturbenym atd.vemu treba bartovo gorro top top vs to 1.8t to červeny co slo okolo 150t.cenovej rozdil docela velkej.tak si myslym ze uplne jedno jestli to ma vse origo nebo turbo brzdy interiery spojlery atd.nemyslim ty s predkama s passata a tak

Naprostej souhlas.  ;)

Offline DeTomaso

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 79
  • Karma: 0
Re:porizovaci cena corrada
« Odpověď #11 kdy: Listopad 03, 2015, 00:14:14 dopoledne »
Já kupoval v Rakousku vr6 a chtěl 5000€.No ale byla to bída,tak jsem ho uklepal na 3000€.Zavřel jsem se na 8 měsícu do garáže dal to do kupy a jsem na 5500€ :-D :-D.

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:porizovaci cena corrada
« Odpověď #12 kdy: Listopad 04, 2015, 18:21:12 odpoledne »
Přesně tak, je to investice i radost (obraz nebo známky mě nijak neberou a asi si s nimi tolik zábavy užít nejde). A škoda 110r, Rapid 130 (naj 28000), Octavia a Spartak 445, nalézá se v mém inventáři :) (narozdíl od známek se to ale hůř skladuje). Jsem stejně ještě ve stádiu kdy z toho mám víc tu radost a ne v tom, že když se na to podívám tak mi naskočí "dolárky" v očích.
« Poslední změna: Listopad 04, 2015, 18:23:20 odpoledne od Zdenda »
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."