• Duben 19, 2024, 14:09:54 odpoledne

Autor Téma: scirocCOrrado meeting 2  (Přečteno 14285 krát)

Offline KRROMM

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 2
scirocCOrrado meeting 2
« kdy: Červenec 06, 2011, 22:00:23 odpoledne »
Bylo by fajn aby nás i tady na novém foru Deywis informoval o novinkách k chystanému srazu.
Mám v plánu tam jet a doufám že nebudu sám. ;)

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:scirocCOrrado meeting 2
« Odpověď #1 kdy: Červenec 06, 2011, 22:30:34 odpoledne »
Citace: deywis
Vážení přátelé,

touto cestou bych rád pozval vás, majitele vozů vw Scirocco a Corrado na druhý společný sraz, který se uskuteční ve dnech 28. - 31. 7. v kempu Eden u obce Jinolice. Kemp leží přímo u Oborského rybníka.


datum a místo:

Jak je zmíněno výše, akce se uskuteční od čtvrtka 28 do neděle 31. července. Kemp se nachází na konci obce Jinolice, která leží pár kilometrů od města Jičín.

příklad vzdáleností:

Brno -> Jinolice - 197km
Praha -> Jinolice - 98km
Ostrava -> Jinolice - 295km
Karlovy Vary -> Jinolice - 232km

webová stránka kempu: http://eden-jinolice.cz/ 
a tady je odkaz přímo na vesnici

ubytování:

Máme zamluveno 54 míst jen pro nás.

Konkrétně je pro nás rezervováno toto ubytování:

2x pokoj pětilůžkový   /// 1 volný
3x pokoj čtyřlůžkový  /// 0 volných
5x pokoj třílůžkový     /// 0 volných
1x pokoj jednolůžkový /// obsazený

1x chata obsahující 4x pokoje čtyřlůžkové   - 2 volné pokoje

Dvoulůžkové pokoje bohužel nejsou.

Ve vašem vlastním zájmu vás prosím, abyste se snažili se domluvit mezi sebou na ubytování v celých pokojích, pokud bude někdo chybět či přebývat, budu to muset sám zorganizovat a nakombinovat kdo - s kým bude nocovat.

Takže z toho vyplývá že kdo si dřív zamluví místo, ten bydlí. Jinak samozřejmě není problém spát v autě či ve stanu.

Kemp je rozlehlej, čistej, pěknej. Přímo u kempu je velkej rybník (kde se dají mimojiné i chytat ryby), v kempu samotném pak restaurace, minigolf atd...

Veškeré podrobné informace o ubytování - ceny atd - si můžete přečíst na odkazu, který jsem dával výše.

Parkování je zajištěno v kempu, cesta k němu je vcelku slušná, takže i žehličky by měly bez problému projet.

startovné:

startovné činí pro letošní rok 400kč na auto bez ohledu na počet osob v něm. Z této částky se uhradí náklady spojené s organizací srazu ( pronájem letiště, poháry, samolepky...)

Startovné se bude vybírat předem



program:

čtvrtek 28.7. - příjezd v odpoledních / večerních hodinách, registrace, ubytování, večerní úvodní slovo, seznamovací a uvítací večírek ( individuálně ).

pátek 29.7. - zde budou pravděpodobně 2 varianty stráveného dne v závislosti na počasí.
                  Výlet po okolí, spanilá jízda, vědomostní kvíz atd. 
     nebo      exkurze do muzea Škoda - Mladá Boleslav
večer přivítání opozdilců, kteří nedorazili ve čtvrtek, seznámení s programem atd.

Po úvodním slovu proběhne schůze a porada stálých členů klubu + přísedících. Hlavní bod programu bude fungování fora, nápady na zlepšení, plány do budoucna, propagace, návrhy a nápady.

sobota 30.7. - budíček dle libosti, společný oběd pravděpodobně v restauraci v kempu
                     po obědě společný odjezd na letiště do Mnichova Hradiště (cca 30km)
                     na letišti klasika - sprinty, slalom, test zručnosti, společné focení, společný odjezd.
Letiště má na délku asi 1700m, povrch je krásný, bez děr či jiných nerovností. Na letišti se však musí dodržovat určitý řád - proběhne dostatečné proškolení ve čtvrtek a pátek večer.

                     večer vyhlášení, předání pohárů, závěrečná pitka.

neděle 31.7.  - odjezd domů dle libosti.


Součástí sobotního večera bude i tradiční tombola, takže bych vás všechny poprosil o nějakou drobnost do ní. ( Na dřívějších srazech se dávaly věci jako pivo, drobné díly na auta, šprcky, krkovička )

stravování:


Jak jsem zmínil, v kempu je restaurace, kde je možné se stravovat a nebo je možné k ubytování přikoupit polopenzi či plnou penzi. Jinak samozřejmě jak jsme zvyklí, stravování z vlastních zdrojů, grilování atd.



přihlášky:

Jak jsem psal, je omezená kapacita ubytování, proto prosím všechny, kteří mají zájem spát "pod střechou", ať pošlou závaznou přihlášku kde uvedou počet osob. Tato přihláška bude závazná až po odeslání startovného.

Startové ve výši 400,- posílejte na č.ú.:   211168006/0300

nebo je také možné mi to zaplatit hotově na jarním sraze.

Jakmile budete odesílat peníze, nezapomeňte do zprávy pro příjemce uvést svou přezdívku na klubu + "sciroccorrado sraz"   (příklad: deywis - sciroccorrado) abych si vás mohl zapsat a potvrdit.

Zároveň vás prosím, abyste mi tuto skutečnost potvrdili přes SZ - lépe vás pak budu identifikovat a zlepší to přehlednost.

Do tohoto tématu  posílejte přihlášky ve formě :    nick + počet osob navíc / ubytování pokoj - auto - stan
( příklad: deywis + 1 / pokoj )



Postupně budu psát kolik zbývá volných míst.


A v tomto tématu bude prostor pro diskusi a dotazy
To by bylo prozatím tak vše, postupně budu dodávat další informace atd.

Věřím a doufám, že na sraz dorazíme ve velkém počtu, společně vytvoříme příjemnou srazovou atmosféru, jako tomu bylo v předcházejících letech a vše si náležitě užijeme.


Za organizační výbor: deywis ( 776 024 312 )


Jelikož se mi množí dotazy týkající se placení startovného, napíšu to sem; platit bude KAŽDÉ sciro / corro. Startovné budou platit také jakékoliv další vozy, které se budou účastnit jakékoliv soutěže, testu atp. Na letiště nebude mít přístup žádný vůz, který nebude mít zaplaceno startovné a na autě viditelné číslo. Toto opatření je z důvodu dražšího pronájmu letiště včetně jejich podmínek.
« Poslední změna: Červenec 06, 2011, 22:57:32 odpoledne od kashty »
corrado driving every day, full option in progress

Offline KRROMM

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 2
Re:scirocCOrrado meeting 2
« Odpověď #2 kdy: Červenec 06, 2011, 22:33:55 odpoledne »
Krromm+1. Spát budeme buď v autě nebo ve stanu. Startovné pošlu do konce tohoto týdne.

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:scirocCOrrado meeting 2
« Odpověď #3 kdy: Červenec 06, 2011, 22:39:39 odpoledne »
Hm, ja to psal uz driv, ja jsem v tomto terminu na dovolene u velke louze. Ale jel bych rad, protoze i pocasi ma byt uz jen letni. :(
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline deywis

  • **
  • Příspěvků: 160
  • Karma: 5
  • Corrado nemám ale líbí se mi tady :-)
Re:scirocCOrrado meeting 2
« Odpověď #4 kdy: Červenec 07, 2011, 09:59:18 dopoledne »
zdravím a pozdravuji na novém, doufám že zde budu moct být mezi vámi i když nemám corro  ;D

Jsem rád že se na to krromm zeptal, veškeré info dal kashty  ;) Takže doufám že se sejdeme v hojném počtu!
scirocco "90
scirocco "78

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:scirocCOrrado meeting 2
« Odpověď #5 kdy: Červenec 07, 2011, 10:12:22 dopoledne »
Stále nevím, jak to bud mít s časem, jelikož si o něm moc nerozhoduju, ale pokud to bude možné, přidám se ke Krrommovi

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:scirocCOrrado meeting 2
« Odpověď #6 kdy: Červenec 07, 2011, 10:50:38 dopoledne »
zdravím a pozdravuji na novém, doufám že zde budu moct být mezi vámi i když nemám corro  ;D

Jsem rád že se na to krromm zeptal, veškeré info dal kashty  ;) Takže doufám že se sejdeme v hojném počtu!
Tdy se nemusis bat, ze nekdo bude do Sira rejt. ;)
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Cherry

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 446
  • Karma: 6
  • Legendy nesmí nikdy zemřít
Re:scirocCOrrado meeting 2
« Odpověď #7 kdy: Červenec 08, 2011, 01:41:39 dopoledne »
O mě je asi všeobecně známo, že jsem členem obou komunit, a jako první jsem to pokusně mixoval s correm na sciro srazu (obráceně to dříve fakt nešlo), proto jen potvrzuji svoji svoji účast. ;)

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:scirocCOrrado meeting 2
« Odpověď #8 kdy: Červenec 08, 2011, 07:47:34 dopoledne »
moje účast na sraze je 100% jasná, jen nevím čím přijedu, jestli scirem nebo correm...scirko je v apgrejdovým procesu a corradko nemá TK,povinný a stále prasklý čelná sklo. Teď to spíš vidím na příjezd scirkem, ale pokud bych přece jen přijel corradkem, tak budete všichni koukat.....nic se na něm totiž nezměnilo  ;D
corrado driving every day, full option in progress

Offline KRROMM

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 2
Re:scirocCOrrado meeting 2
« Odpověď #9 kdy: Červenec 08, 2011, 09:56:19 dopoledne »
Zaplaceno :)

Offline deywis

  • **
  • Příspěvků: 160
  • Karma: 5
  • Corrado nemám ale líbí se mi tady :-)
Re:scirocCOrrado meeting 2
« Odpověď #10 kdy: Červenec 08, 2011, 12:56:59 odpoledne »
kashty, a co dojet obouma?  :)
scirocco "90
scirocco "78

Alfoun

  • Host
Re:scirocCOrrado meeting 2
« Odpověď #11 kdy: Červenec 09, 2011, 01:34:55 dopoledne »
Jeste bych si dovolil doplnit vzdalenost Birmingham-Jinolice 1448km. ;)

Offline deywis

  • **
  • Příspěvků: 160
  • Karma: 5
  • Corrado nemám ale líbí se mi tady :-)
Re:scirocCOrrado meeting 2
« Odpověď #12 kdy: Červenec 09, 2011, 02:42:00 dopoledne »
čímž si chtěl jistě naznačit že to máš kousek, tudíž dorazíš...  ;D
scirocco "90
scirocco "78

Offline deywis

  • **
  • Příspěvků: 160
  • Karma: 5
  • Corrado nemám ale líbí se mi tady :-)
Re:scirocCOrrado meeting 2
« Odpověď #13 kdy: Červenec 11, 2011, 09:27:08 dopoledne »
scirocco "90
scirocco "78

Offline Airarmy

  • *
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 1
  • Mess with the BEST die like the REST!!!!
Re:scirocCOrrado meeting 2
« Odpověď #14 kdy: Červenec 11, 2011, 10:47:45 dopoledne »
O mě je asi všeobecně známo, že jsem členem obou komunit, a jako první jsem to pokusně mixoval s correm na sciro srazu (obráceně to dříve fakt nešlo), proto jen potvrzuji svoji svoji účast. ;)
Takže jedeš correm ?