• Březen 28, 2024, 21:14:43 odpoledne

Autor Téma: david82 - G60  (Přečteno 22564 krát)

Offline david82

  • ***
  • Příspěvků: 260
  • Karma: 4
  • dřive na starém clubu jako (srade)
david82 - G60
« kdy: Leden 14, 2014, 10:25:17 dopoledne »
Tak po nekolika dotazech co planuji, kdyz jsem rozprodal svoje corrado jsem se rozhodl tady dat svuj pribeh a snad to nekomu pomuze, aby mel oci otevrene, nez nekomu svuj skvost sveri...
Cela moje smutna story zacala pred cca 8 lety. Tehdy jsem koupil sve corra v original stavu, jednalo se o edici Jet. jezdil jsem s nim cca 1 rok a pak jsem se rozhodl pustit a predelat si ho podle svych predstav. Vyhledal jsem jednu firmu z Prahy, o teto firme byli k dispozici dobre reference a sami se tvarili jako super profici pro ktere neni nic problem. Rekl jsem si Super, to vyjde.. Jak jsem se tenkrat mylil. Sice zacli na aute makat, ale vse co udelali tak stalo za nic, klasicky cesky tuning - Kde neni tuna kitu, to neni dobre - to bylo asi jejich heslo. pro příklad: Meli zavarit okapnicky a zacinovat je. Okapnicky zavarili a pry i zacinovali, prisel jsem tam az kdyz dilo bylo pod zakladovkou,později v lakovne se přišlo na to,ze tam byl jen kit,bez jakéhokoliv vaření, prahy byly pridelane jen montazni penou, kdyz se jich clovek dotkl, tak se hybaly jako prase. Netusim, co by to udalo za jizdy. Teda vim, no. :-).. Experti jako prase.Furt se mi neco nezdalo, jednou to bylo tak, podruhe tak... Auto jsem jim vzal a dal znamemu, kteri meli take dobre reference a stavel Alfy do vrchu. Videl jsem jeho auta a rikam si, tady nemuzu slapnout vedle. Opet omyl.. Auto bylo u nej cca 2 roky. Odrel vse co mohl, novy lak, nova kola, nove limce, proste vše. Sice opravil chyby nadelane slavnou firmou z Prahy, ale vse ostatni podelal.Opět hádka, auto se mu vzalo a dalo klukum, kteří udali par aut pro klubaky z vw clubu. Rikam si konecne, tady uz to bude v dobrych rukach.. OMYL NEJVETSI. Auto bylo u nich cca 4,5 roku. Behem teto doby se asi 5x stehovali, meli u sebe pomocniky a prace na aute se hybala neskutecne pomalu. Ale v teto dobe se mi narodili prckove, tak jsem auto moc neresil...Az nastala doba, kdy jsem se rozhodl a zacal po nich slapat.. Jake bylo moje prekvapeni, ze chybi polovina dilu, jako napriklad kompresor, brzdy porsche, casti motoru, elektrika,....Proste auto bylo v cudu.. :-( Ale to jsem si rikal, ze to nemuze byt horsi.. Bylo. Nezaplatili najem a majitel dilny a celeho arealu se jim rozhodl zamezit v pristupu do dilny a cokoliv vydat. Ano, vcetne meho corra. :-( Probihalo neskutecne dlouhe jednani az do chvile, kdy jsem si rekl, ze uz to po tedle metode nejde. Zvolil jsem jinou a svete div se, po dlouhem cekani se povedlo presvedcit majitele arealu aby mi zbytek MEHO poztraceneho corra vydal. Bohuzel tady jsem se presvedcil, ze vse po dobrem nejde a obcas se musi sahnout po jinych metodach...
Takze tohle je moje varovani pro vsechny. Neverte kazdemu, kdo se tvari jako kamos, ikdyz to je znamy...

Ale ted uz mam nove Corrado a ted uz verim, ze to vyjde. Chut do tohoto projektu mam vetsi nez kdykoliv jindy. :-) A hlavne: mam super kluka co je zapaleny do Corrad a pomuze mi prevtelit me predstavy do skutecnosti. Diky.  ;) a tady uz neslapnu vedle.  ;)
« Poslední změna: Leden 14, 2014, 11:13:00 dopoledne od david82 »

Offline david82

  • ***
  • Příspěvků: 260
  • Karma: 4
  • dřive na starém clubu jako (srade)
Re:david82 - G60
« Odpověď #1 kdy: Leden 14, 2014, 10:35:13 dopoledne »
foto  :)

Offline Lycman

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 2
Re:david82 - G60
« Odpověď #2 kdy: Leden 14, 2014, 11:08:01 dopoledne »
Tolik šmejdů po sobě, to snad není ani možné. Doufám, že sis pech vybral na dlouho dopředu.

Offline david82

  • ***
  • Příspěvků: 260
  • Karma: 4
  • dřive na starém clubu jako (srade)
Re:david82 - G60
« Odpověď #3 kdy: Leden 14, 2014, 11:09:37 dopoledne »
Já myslím,ze jo.  ;)

Offline podry

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 538
  • Karma: 5
Re:david82 - G60
« Odpověď #4 kdy: Leden 14, 2014, 11:21:11 dopoledne »
To co sis zažil, ti vůbec nezavidím!!  V dnešní době nemužeš veřit nikomu!! :-(  Tak hlavně at se dílu daří!! 

Offline Honza G60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 2160
  • Karma: 5
  • VW Motorsport
Re:david82 - G60
« Odpověď #5 kdy: Leden 14, 2014, 14:30:27 odpoledne »
 drv vsichni vse umi atd..... :sick:

Schneider motors-autoservis a sportovni upravy vozu VW,Audi,Seat,Skoda-774922468
http://tuning.zvyk.com/?k=0

http://delenakola.cz/

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:david82 - G60
« Odpověď #6 kdy: Leden 14, 2014, 14:47:44 odpoledne »
Asi naci prezidentovi kamaradi :) (Pikacu a spol)

Jsem rad ze ses tady Davide nakonec ukazal.... Snad budes mit ted uz Corro, jen pro radost a ne starost.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline david82

  • ***
  • Příspěvků: 260
  • Karma: 4
  • dřive na starém clubu jako (srade)
Re:david82 - G60
« Odpověď #7 kdy: Leden 14, 2014, 15:03:38 odpoledne »
Ted už jo. Už ted mi dělá radost(corra). Je to způsobeno hlavně tím,ze jsem konečně trefil na stejne hrable lidi jako já, a ze na čem se dohodnem,tak to platí,bez zbytečných reci. Prostě super jednání.ted už to je ono.  ;) ale nesmím ho prechvalit.  :-D
Tím pádem mám obrovskou chuť poslat na české silnice dalsiho krasavce  :-D
« Poslední změna: Leden 14, 2014, 15:13:55 odpoledne od david82 »

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:david82 - G60
« Odpověď #8 kdy: Leden 14, 2014, 15:47:25 odpoledne »
Jo pamatuju si, jak si před pár lety ukazoval fotky že mu stavíš pokojíček a šlo to v tu dobu do Třebíče.

Si prostě fanda celým srdcem  good

Offline david82

  • ***
  • Příspěvků: 260
  • Karma: 4
  • dřive na starém clubu jako (srade)
Re:david82 - G60
« Odpověď #9 kdy: Leden 14, 2014, 15:56:08 odpoledne »
Barte,Nene,to bylo jiné. :) me v třebíči nikdy nebylo. Jen praha a hostivice. Jinde ne. Ale vím o jakém asi mluvis,bylo taky oranžové :-D

Offline brambor

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 805
  • Karma: 4
    • http://www.facebook.com/richard.hamerszmit
Re:david82 - G60
« Odpověď #10 kdy: Leden 14, 2014, 16:24:45 odpoledne »
tak tohle  ti nezávidim :-( neni nad to když  si to člověk může a umí dělat sám... drv
« Poslední změna: Leden 14, 2014, 17:17:24 odpoledne od brambor »
vw polo 6n1-arbeit wagen
vw corrado vr6
seat marbella-zivot zacina na hodnote kterou se mi podari namerit(158,5db)2x 18"sw +10kw :-)

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:david82 - G60
« Odpověď #11 kdy: Leden 14, 2014, 16:37:55 odpoledne »
To bych nečekal,že budou dvě oranžové v republice :-D

Offline david82

  • ***
  • Příspěvků: 260
  • Karma: 4
  • dřive na starém clubu jako (srade)
Re:david82 - G60
« Odpověď #12 kdy: Leden 14, 2014, 16:46:10 odpoledne »
 :-D ale myslím,ze já měl na něm o trošku dřív oranzadu. :) původně jsem ho laknul oranžové se trpytkama. Ale vypadalo to moc komediantsky,tak šlo do perleti.ale ani s ní se nedostalo na silnici. Škoda,no. Jo a s interieremto bylo stejne,calounik ho rozesil a je v tom stavu jak ho prodávám. Taky mi došla trpělivost po cca 3 letech co ho měl u sebe. Prostě tohle corra mi nebylo asi souzeno.

Offline Ondrys

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 361
  • Karma: 1
  • Red corrado ABF
Re:david82 - G60
« Odpověď #13 kdy: Leden 14, 2014, 16:47:45 odpoledne »
To od nás (z Třebíče) bylo původně Janouškovo, který prodal a pak se k němu vrátilo na nějaký úpravy. Ale jak skončilo, netuším.

Jinak držím palce s projektem...

Offline david82

  • ***
  • Příspěvků: 260
  • Karma: 4
  • dřive na starém clubu jako (srade)
Re:david82 - G60
« Odpověď #14 kdy: Leden 14, 2014, 17:51:17 odpoledne »
To od nás (z Třebíče) bylo původně Janouškovo, který prodal a pak se k němu vrátilo na nějaký úpravy. Ale jak skončilo, netuším.

Jinak držím palce s projektem...

prozatim se nakupuje vse co je treba a brzy to vypukne. :-) uz se nemuzu dockat.