• Duben 28, 2024, 18:45:27 odpoledne

Autor Téma: Corro G60 -Bob  (Přečteno 12418 krát)

Offline brambor

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 805
  • Karma: 4
    • http://www.facebook.com/richard.hamerszmit
Re:Corro G60 -Bob
« Odpověď #60 kdy: Prosinec 24, 2013, 12:48:24 odpoledne »
pěkně jedeš  good
vw polo 6n1-arbeit wagen
vw corrado vr6
seat marbella-zivot zacina na hodnote kterou se mi podari namerit(158,5db)2x 18"sw +10kw :-)

Offline bob

  • *
  • Příspěvků: 49
  • Karma: 0
Re:Corro G60 -Bob
« Odpověď #61 kdy: Prosinec 24, 2013, 13:57:11 odpoledne »
To prave jeste resim..Bart mi rikal ze tady v republice to nikdo poradne neumi..Ze si mam nechat udelat napr od Barteku soft podle toho co tam vse mam..a ten pak dolatit..Ale nevim vid..Mam jeste doma vstriky z forda cosworda,ktere bych tam chtel soupnout,ale maj jine ohmy..a bylo mi receno ze by mi je jednotka nepobrala,ze lepsi by bylo tam soupnout rovnou univerzalni jednotku..Rada?  ::)

Offline bob

  • *
  • Příspěvků: 49
  • Karma: 0
Re:Corro G60 -Bob
« Odpověď #62 kdy: Prosinec 24, 2013, 14:00:09 odpoledne »
jooo,jinak vacka 268/272

Alfoun

  • Host
Re:Corro G60 -Bob
« Odpověď #63 kdy: Prosinec 24, 2013, 14:38:37 odpoledne »
Tak bart vi o cem mluvi,kdyz rika chip od Barteka tak urcite od nej. Problem,ze ti u nas nikdo origo jednotku neupravi a ani nedoladi.
Ke vstrikum. Nevim kolik planujes koni s temahle vackama,ale rekl bych ,ze to i s  mensi remenickou vic jak 200hp nebude. Hlavu mas jen zrepasovanou a nebo mas aj vetsi ventily? Pokud das 3.5-4 bar regulator tlaku paliva,tak ti vstriky budou stacit i na vic koni... ;)

Offline Honza G60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 2160
  • Karma: 5
  • VW Motorsport
Re:Corro G60 -Bob
« Odpověď #64 kdy: Prosinec 24, 2013, 16:48:17 odpoledne »
Ten interier origo Recaro a jeste k tomu v kombinaci svetle kuze je fenomenalni. hi

Schneider motors-autoservis a sportovni upravy vozu VW,Audi,Seat,Skoda-774922468
http://tuning.zvyk.com/?k=0

http://delenakola.cz/

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Corro G60 -Bob
« Odpověď #65 kdy: Prosinec 25, 2013, 13:08:48 odpoledne »
no já to říkal takhle- Koupit klidně někde jinde vačku a další věci, jako svody, malou řemeničku atd. ale pak koupit čip co je přímo na tuto úpravu nastavený.

Nebo spíš přesněji- vybrat si výkon a čip- podle toho si šikovný český človíček dokáže upravit hlavu, sání, sehnat vačku a vše dodělat než od Bar-tek, SLS nebo podobných koupit celou sadu za nehorázné peníze.  :)

Pak je další možnost, že v D dělají čipy podle dat které jim pošleš. "tlačím tolik při tolika otáčkách, mám vačku takovou, mám takhle velké vstřiky a takový tlak paliva, mám svody a rouru od kamen až k nárazníku a po obědě vážím o 10kg víc"
No a oni ti to tak nějak k tomu nastaví...

Samozřejmě není to tak vyladěné jako vlastní jednotka..

 :-)

Alfoun

  • Host
Re:Corro G60 -Bob
« Odpověď #66 kdy: Prosinec 25, 2013, 13:41:28 odpoledne »
S programovatelnou jednotkou neni clovek na nikom zavislej a ma jistotu v tom,ze vsechny hodnoty vidi a muze si je sam,podle potreby, upravit...
 Ja bych ,ale u G60 tuhle alternativu castecne vyloucil,protoze tak velky zasah do motoru,vykonu temahle upravama nedocilis..
 Jen bych tuhle prog.jednotku pro zacatek pouzil pro rizeni vstrikovani paliva. Napr.megasquirt
 Zapalovani bych nechal na puvodni jednotce. Pro zacatek by se tim predeslo komplikacim a mel bys jistotu,ze ti motor nebude detonovat diky sensorum klepani a take vice vykonu ziskas pridanim paliva nez nejakym uzasnym chipem se zmenenou charakteristikou zapalovani. Ona si stejne jednotka upravi hodnoty jak potrebuje,,,
 Takze k megasquirtu dokoupit sirokopasmovou lambadu a egt sensor s budikem a muzes zacit vesele ladit sam...  :-)