• Květen 12, 2024, 04:23:28 dopoledne

Autor Téma: Aikimato G60  (Přečteno 42163 krát)

Offline Honza G60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 2160
  • Karma: 5
  • VW Motorsport
Re:Aikimato G60
« Odpověď #60 kdy: Srpen 02, 2012, 06:56:27 dopoledne »
No popravde bude chvili trvat nez ti nekdo poklepe na rameno s chvalou za auto. ;) Bohuzel i takove auta lidi znici!
Kazdopadne to neni nic tak uplne hrozneho co by se nedalo spravit. Az to bude hotove tak pak muze nekdo hodnotit! :-)
Drzim palce,kazdy zachraneny kus se pocita. good

Schneider motors-autoservis a sportovni upravy vozu VW,Audi,Seat,Skoda-774922468
http://tuning.zvyk.com/?k=0

http://delenakola.cz/

Offline Aikimato

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 218
  • Karma: 6
Re:Aikimato G60
« Odpověď #61 kdy: Srpen 02, 2012, 08:37:45 dopoledne »
Diky za povzbudive slova pani :) 

Zatial ma chut to prace vobec neprechadza, skor jej mam stale viac  :-) Ono v praci sedim cely cas za pocitacom, tak som rad, ze sa aspon po nej mozem takto fyzicky odreagovat pri niecom, co ma bavi.

A velmi sa tesim, ze vratim (teda ak sa podari) dalsi kus medzi zive.  Niekto kupi pekny kus a pokazi ho, tak ja idem na to zasa naopak  :-D Samozrejme vase projekty su mojou inspiraciou a aspon som videl, ze ano, da sa to :)  A hlavne ma v tom podporuje aj otec so slovami, ze robil uz aj horsie  :-D

zatial len taky maly update. Odsroboval som viecko nadrze a vybral tu gumu okolo hrdla. Za nou bolo asi 5 kil zeminy a bordelu, tak som to dal troska do poriadku, len to este musim vyumyvat


vycistil som si napis corrado a tu gumu :) Su to sice iba drobnosti, ale potesi.

Offline xentos

  • **
  • Příspěvků: 122
  • Karma: 0
Re:Aikimato G60
« Odpověď #62 kdy: Srpen 02, 2012, 09:24:08 dopoledne »
Krasa! Len tak dalej, ja mam pod vieckom kopec hrdze  :-\

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:Aikimato G60
« Odpověď #63 kdy: Srpen 02, 2012, 14:57:34 odpoledne »
Plánuješ tu nádrž vyndat uplně? Na tom krku bude humusu daleko víc, takže to vyčistíš komplet, a budeš mít i lepší přístup k vyčištění podběhu v místě toho krku, dost rádo to tam kvete totiž  ??? A taky bych skontroloval ukostření nádrže, já to měl uhnilý. Jako ono možná o hovno jde, ale náhoda je svině neomylná a při blbý konstelaci hvězd to blafnout může :)
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Aikimato G60
« Odpověď #64 kdy: Srpen 02, 2012, 23:33:43 odpoledne »
ty plechy na víčka jsou stejný jako z G2, kdyby to chtěl někdo měnit.  :)

Offline Aikimato

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 218
  • Karma: 6
Re:Aikimato G60
« Odpověď #65 kdy: Srpen 07, 2012, 14:39:17 odpoledne »
Diky za rady ohladom nadrze, dam si na to pozor :)

Tak prisiel cas aj na vyskusanie sibru. Neuveritelne, ale nefunguje  drv . Takto nejak vyzeral strop :

ked bude cas a financie, zozeniem original sedy, lebo toto sa mi nepaci az tak. Ohladom toho sibru to bolo zaujimave. Lebo kable k nemu neboli vobec zapojene. Rozhodne na to bol dovod, lebo ked som ich zapojil a snazil sa otvorit strechu, tak to len praskalo. Takze siber isiel von :)



Bolo pekne pocasie, tak som corrado nechal na slnku a rozoberal ho vonku, kde bolo predsa len viac svetla a aj miesto na otvorene dvere :)


tak interier isiel von, aby som ho mohol potom do detailu vycistit, povysavat koberec atd. Ale to az ked pride cas. Zatial som tam nasiel zopar srobikov, nejaky ten keksik a pod :)  Momentalny stav (uz znova v garazi):


No a este taky bonus, na ktory som sa velmi tesil a doprial som si ho. Ked pride cas tak na corrado uz mam prichystane tieto disky :

Samozrejme ich este caka renovacia. Ale to je este daleko.

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Aikimato G60
« Odpověď #66 kdy: Srpen 07, 2012, 21:35:56 odpoledne »
s kolama přeju hodně trpělivosti... :-)

Offline Aikimato

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 218
  • Karma: 6
Re:Aikimato G60
« Odpověď #67 kdy: Srpen 07, 2012, 21:40:05 odpoledne »
Diky Bart :) Som velmi rad, ze sa mi ich podarilo zohnat aj s puklickami  8)  Inak jeden z dovodov, preco som ich chcel bol, ze na tvojom byvalom Gorru vyzerali paradne  good  Tak verim, ze aj tie moje dostanem do takeho stavu  :blush:

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Aikimato G60
« Odpověď #68 kdy: Srpen 07, 2012, 21:50:33 odpoledne »
Jsou na tom autě a k té klasické červené fakt parádní. Prostě originál jak z letáků.  :-D

Ale varuju- nebudou mit jinak žádný úspěch. Každý řekne- hmm pěkný, originál...  ale to je vše.  8)

Offline Aikimato

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 218
  • Karma: 6
Re:Aikimato G60
« Odpověď #69 kdy: Srpen 07, 2012, 22:13:21 odpoledne »
:D A tak ano, nebude to take ako BBS RS alebo 9 palcove Schmidt disky  :o  Ale mne sa to velmi lubi a rad by som mal corrado aj trochu komfortne, lebo tie nase cesty  ireful Inak Bart,  o kolko si mal znizene Gorro ?

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Aikimato G60
« Odpověď #70 kdy: Srpen 07, 2012, 22:23:10 odpoledne »
já ještěr to neměřil než jsem začal snižovat, ale na gumách 195/50/15 bylo lízátko 6cm nad zemí.

Níž to nešlo. Tedy šlo by, ale já chtěl aby vše ještě tak nějak fungovalo. To znamená, že mi kola lehce dřely max v plném rejdu o podběh, ale jinak za jízdy auto propružilo a nikdy ani ve větším hupu neškrtly kola, to spíš to lízátko.
No a další omezení snížení byl vjezd do garáže. Vždy jsem tahal kat po podlaze.

Pokud bys to chtěl níž, tak na gumy 195/45/15 ale to se mi zase nelíbilo vzhledově. Prostě ta guma už je nějak malá a ty mezery před gumou a za gumou mezi blatníkem jsou ošklivé.

Offline Aikimato

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 218
  • Karma: 6
Re:Aikimato G60
« Odpověď #71 kdy: Srpen 07, 2012, 23:00:59 odpoledne »
a tak ja nejake drasticke znizovanie nechystam, skor len tak decentne, aby to vyzeralo trosku lepsie. Pneu urcite 195/50/R15 . Za ine by mi policajti povedali zopar peknych veci  :nea:  Inak lizo som nakoniec zohnal to 5 cm, tak dufam, ze ho nebudem suchat po zemi.

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Aikimato G60
« Odpověď #72 kdy: Srpen 08, 2012, 08:07:21 dopoledne »
Tak podle toho jak jsem to tu prolítl soudím, že jdeš do Origo stavu jako komplet. Toto už u mě nehrozí ale děsně se mi to líbí - když je corro s touto barvou Originál: Je to jako z té reklamy... There are two ways how to make a volkswagen go 225 km/h.... The other way is to make a new Volkswagen :) A tu já prostě žeru...  8) 8) 8)
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline Aikimato

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 218
  • Karma: 6
Re:Aikimato G60
« Odpověď #73 kdy: Srpen 08, 2012, 08:23:48 dopoledne »
 ;D to je velmi dobra reklama :) Inak ano, plan je ist do origo stavu, ale urcite tam budu odlisnosti ako napr. podvozok, lizo iba 5 cm, siber z octavie, repro v zadnom plate . Ale tak vsetko su to veci, ktore sa daju potom spravit origo, ak by sa chcelo. 

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Aikimato G60
« Odpověď #74 kdy: Srpen 08, 2012, 08:27:00 dopoledne »
doporučuju si vše nechávat. Třeba pokud chceš plato řezat, sežeň raději vyřezané, pokud je tvoje zdravé.
Vše co jsem vyndal a je origo mám na půdě..  :)