• Květen 05, 2024, 08:03:16 dopoledne

Autor Téma: corrado v stodole rv1995 2.0.16v 100kw  (Přečteno 2100 krát)

Offline lasto

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 78
  • Karma: 1
corrado v stodole rv1995 2.0.16v 100kw
« kdy: Listopad 18, 2014, 17:57:39 odpoledne »
zdravim vas.nejakou nahodou som natrafil na jedno zubozene corradko v jednej dedine v stodole.bol som pri nom vecer tak zatial nemam fotky.od majitela som sa dozvedel ze stoji tri roky nejazdene. niekedy davno v nom menil motor ktori ma vraj najazdenych okolo 100 000 km.nachystal nabijacku nalial benzin oprasil ho trochu od sena a motor nastartoval celkom fajne len fukalo od vyfuku niekde z tesnenia   ale inac s ami zdalo celkom ok...auto bolo dotukane z kazdej strany a blatniky predne aj zadne asi koli tomu zhnili tak trochu..prahy boli vyrezane,ze tam chcel dat z filcky ale ze sa nato vysral ze je v zahranici tak mu to tam hnije..nevie ani o nijakom fore ako je tento tak to nemal komu asi ani ponuknut...no rozmyslam nad nim len koli tomu ze je to rv95.interier bol novsi zdalo sa mi ze aj celkom zachovaly vraj ide aj siber a vsetko ako by malo neviem ci ma klimu to som si nevsimol..majitel sa vrati o dva tyzdne tak to poriadne nafotim..mam doma zadne blatniky aj predny mozno by som to skusil dat nejak do kopi..no ale ak mi to stara zatrhne,napadlo ma ze by mohol posluzit nam vsetkym aj mne ako darca..chce za to 800 euro asi by som ho este ukecal nech da za menej..ak to citaju ludia co maju skusenosti ako TOM v kupovani vrakov a predavani suciastok nech poradia ci by sa to oplatilo...priklad by sme napisali nejaky zoznam,kazdy kto by nieco z neho potreboval by to doplnil ,napisal sumu kolko za konkretnu vec ponuka a ak by sa to vysplhalo na tu sumu co zato bude chciet majitel tak by som to kupil a poposielal by som kazdemu veci co si akoze zarezervuje vopred,,..nechcem natom zarobit ani sa obohatit ani nic ine,mne by sa zisli nejake veci a urcite aj niekomu tu z fora...ak je tento moj napad hlupost to tu napiste a vymazte :-\ ..kazdopadne budem vediet viac ked nafotim to auto a uvidite to aj vy..nemam s tym skusenost tak neviem ci sa to oplati ci nie tak ak dakto poradi budem rad...este som zabudol ze corradko ma vraj technicak v poriadku.a boli nanom 16 elektrony nejake borbety vravel..ak ma este nieco napadne doplnim..

Offline podry

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 538
  • Karma: 5
Re:corrado v stodole rv1995 2.0.16v 100kw
« Odpověď #1 kdy: Listopad 19, 2014, 09:42:37 dopoledne »
Ahoj, nechci ti kazit tvou vizi, ale par dilu rozprodas, ale vetsina ti zustane. Zkus nejdriv prodat auto jak celek. A pak uvidis.. ;)