• Květen 05, 2024, 22:38:53 odpoledne

Autor Téma: POKEC  (Přečteno 370899 krát)

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:POKEC
« Odpověď #60 kdy: Červenec 12, 2011, 12:10:12 odpoledne »
TEN Moula už lže aj sám sobě  :) a neví co plácá
corrado driving every day, full option in progress

Offline Mates

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 583
  • Karma: 7
Re:POKEC
« Odpověď #61 kdy: Červenec 12, 2011, 12:56:26 odpoledne »
jj Spilner vložil pěknou fotečku ;D sem trošku zklamanej protože sem čekal že MvK má postavu k těm mektům, ale o to směšněji ty keci vyznívaj ;D
Corrado ve výstavbě

Scirocco MK 2 84" 1.8 16v PL, Kamei
Scirocco Mk 1 80"  1.6 eg 110PS, special
+ něco málo dalších MK 1 a 2
moto BMW K100RS

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:POKEC
« Odpověď #62 kdy: Červenec 12, 2011, 17:04:14 odpoledne »
malo funny ;)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tXCnWUzUw_E[/youtube]

more info: http://www.streetartutopia.com/?p=3365

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:POKEC
« Odpověď #63 kdy: Červenec 12, 2011, 19:02:46 odpoledne »
dost dobrý  :) ...ale zrovna tam projíždět corradem,tak bych z toho asi nadšenej dvakrát nebyl  ::)
corrado driving every day, full option in progress

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:POKEC
« Odpověď #64 kdy: Červenec 12, 2011, 19:36:59 odpoledne »
Ehm ehmm, mohu dotaz ?
Proč je ta moje chuděra bloňďatá tak rozpláclá ?
Když jsem jí měl jinde na foru tak byla v pohodě, štíhlounká a hezounká, tady vypadá strašně  :'(

A co se ti na ní nelíbí? Prostě pořádná ženská :)
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline KRROMM

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 2
Re:POKEC
« Odpověď #65 kdy: Červenec 12, 2011, 21:56:46 odpoledne »
mě nejvíc baví ten jeho přihonovač jak píše nějakou divnou,velice negramotnou řečí ;D ;D ;D takové at si tam nechá , kdo to má luštit :D :D :D

Omlouvám se , ale ještě se vrátím k Lubošovi. Každý kdo byl na srazu minulý rok a tento rok v pátek tak ví, že Luboš je skvělý chlapík který nezkazí žádnou srandu a určitě to není nějaký trouba který leze velkému JJáá do řitního otvoru. Nemá moc času sledovat události a podle mě je to jen otázka času než k nám zavítá.

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:POKEC
« Odpověď #66 kdy: Červenec 12, 2011, 22:00:56 odpoledne »
neco v tomhle stylu jsem vcera datloval skoro deset minut, takovy krasny sloh i s podekovanim vsem, co se zaslouzili, ze to tu bezi a nejak vypada a kdyz jsem to chtel odeslat, tak ejhle a ERROR, domena se zrovna presouvala na placeny hosting, takze uz jsem nemel chut to cele sepisovat znova.. byla tam i citace ze soukromych zprav, co mi posilal Lubos na starem foru s tim, ze se rozvasnil, ale ve skutku poradne nevi o co tu jde a proc se tohle vsechno deje.. dival jsem se ze v administraci visi jeho potvrzovaci registracni email, tak uvidime.. jen je skoda, ze MvK tam kazdymu cpe do hlavy uplne nesmysly a pomlouva a urazi vsechny, kdo presli sem..

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:POKEC
« Odpověď #67 kdy: Červenec 12, 2011, 22:29:23 odpoledne »
Jestli jsi to datloval deset minut, muselo to být sakra dlouhý, takže si s tím ani nemusíš lámat hlavu, protože by to beztak nikdo nedočetl dokonce.   ???
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:POKEC
« Odpověď #68 kdy: Červenec 12, 2011, 22:32:32 odpoledne »
tak melo to krasne odstavecky.. no co.. uz to snad nebude treba resit :D vypada to, ze za tech par dnu co to tu funguje, byl jen dnes VYPADEK a to jen diky presunu hostingu.. dalsi uz v planu neni, takze vesele klubujme  :)

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:POKEC
« Odpověď #69 kdy: Červenec 13, 2011, 01:32:56 dopoledne »
Dotaz: nebylo by na čase udělat tady za panem Mattiasem jednu velkou tečku a víc ho tu neřešit a na jeho stránkách už nic nepsat?

On si ponaučení z ničeho nevezme, vždycky si bude myslet a dělat svoje, tak mu neberme ten jeho slastný pocit, že zvítězil. Když ho vylifrovali z VWclubu, kde nebyl mezi nejoblíbenějšími, tak to pro něj taky byla vlastně výhra, protože to tam prý vedli hlupáci (nevim přesně, jak to on tehdy prezentoval) a na scirocco clubu s členy i nečleny taky neproběhly vzájemné sympatie, ....zajímavé.
Rád na sebe poutá pozornost právě tím, že je svým způsobem kontroverzní a někteří mu akorát nahráváte svými příspěvky, kde mu chcete stále říct svoje.  Nejlepší neřešit, nepsat. Každej aspoň trochu rozumnej člověk, kdo tam třeba nově přijde, si o něm podle jeho "osobitýho způsobu vyjadřování" udělá rychle obrázek, o to rychleji, když on bude dál blít špínu na odejdivší členy. Ať si zůstane samoprezident ve svý republice, chvástá se, plače, mele nesmysly......ať si tam dělá co chce. Je to přece jeho klub, pro který on je přínosem, jde vzorem vzájemné pomoci a stará se o jeho neustálý růst ( což jsem nepochopil jak, ale teď se mu tam nahrne spousta lidí ,kteří nesnášeli nás, co jsme se trhli ).  ;D
Už mě nebaví tady i tam na to koukat a neustále sledovat vzdmouvající se jedno velké ego s IQ bachaře.

A abych nezapoměl, tak nově vyskytnuvší záhada, co si říká Beatrice, se neměla angažovat do věci, se kterou absolutně neměla nic společnýho nebo o čem věděla uplnej prd. Jestli se nejedná o Mattiase, tak si vybrala tu nejlepší možnou dobu pro  uvedení se mezi corradisty a to hodně neuváženými výroky, proto se ani nemůže divit, že se setkala s odezvou, jaká byla. Navíc při tolika zvláštních a zrovna velice náhodných okolnostech,které už byly zmíněný. Ať jsi kdo jsi, pro mě jsi nedůvěryhodná záhada a su zvědav, co se z tebe vyklube  8)
corrado driving every day, full option in progress

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:POKEC
« Odpověď #70 kdy: Červenec 13, 2011, 01:37:10 dopoledne »
Pekne napsano, takze JAKE JE NOVE TEMA? ;)

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:POKEC
« Odpověď #71 kdy: Červenec 13, 2011, 01:45:12 dopoledne »
....mmmm proč lidi straší po nocích u PC, když by měli dávno spát?  :) 
Já už dneska strašit nebudu a du si dát pořádnej battle do betle  :D
Brou všem.
corrado driving every day, full option in progress

Offline insane

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 367
  • Karma: 10
  • VW Corrado G69
Re:POKEC
« Odpověď #72 kdy: Červenec 13, 2011, 01:51:32 dopoledne »
....mmmm proč lidi straší po nocích u PC, když by měli dávno spát?  :) 
Já už dneska strašit nebudu a du si dát pořádnej battle do betle  :D
Brou všem.

protoze vam to tu delaji paradnacky  ::)

 ;D ;D ;D

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:POKEC
« Odpověď #73 kdy: Červenec 13, 2011, 09:00:08 dopoledne »
neco v tomhle stylu jsem vcera datloval skoro deset minut, takovy krasny sloh i s podekovanim vsem, co se zaslouzili, ze to tu bezi a nejak vypada a kdyz jsem to chtel odeslat, tak ejhle a ERROR, domena se zrovna presouvala na placeny hosting, takze uz jsem nemel chut to cele sepisovat znova.. byla tam i citace ze soukromych zprav, co mi posilal Lubos na starem foru s tim, ze se rozvasnil, ale ve skutku poradne nevi o co tu jde a proc se tohle vsechno deje.. dival jsem se ze v administraci visi jeho potvrzovaci registracni email, tak uvidime.. jen je skoda, ze MvK tam kazdymu cpe do hlavy uplne nesmysly a pomlouva a urazi vsechny, kdo presli sem..
No myslel jsem ze jsi Maro vetsi GURU :) v techto pripadech staci dat sipku zpet a vse se objevi znova, vcetne puvodniho napsaneho textu.. ;) (Teda nevim jestli to neni jen vyssostna vlastnost cache Opery)
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:POKEC
« Odpověď #74 kdy: Červenec 13, 2011, 09:03:57 dopoledne »
Dotaz: nebylo by na čase udělat tady za panem Mattiasem jednu velkou tečku a víc ho tu neřešit a na jeho stránkách už nic nepsat?

On si ponaučení z ničeho nevezme, vždycky si bude myslet a dělat svoje, tak mu neberme ten jeho slastný pocit, že zvítězil. Když ho vylifrovali z VWclubu, kde nebyl mezi nejoblíbenějšími, tak to pro něj taky byla vlastně výhra, protože to tam prý vedli hlupáci (nevim přesně, jak to on tehdy prezentoval) a na scirocco clubu s členy i nečleny taky neproběhly vzájemné sympatie, ....zajímavé.
Rád na sebe poutá pozornost právě tím, že je svým způsobem kontroverzní a někteří mu akorát nahráváte svými příspěvky, kde mu chcete stále říct svoje.  Nejlepší neřešit, nepsat. Každej aspoň trochu rozumnej člověk, kdo tam třeba nově přijde, si o něm podle jeho "osobitýho způsobu vyjadřování" udělá rychle obrázek, o to rychleji, když on bude dál blít špínu na odejdivší členy. Ať si zůstane samoprezident ve svý republice, chvástá se, plače, mele nesmysly......ať si tam dělá co chce. Je to přece jeho klub, pro který on je přínosem, jde vzorem vzájemné pomoci a stará se o jeho neustálý růst ( což jsem nepochopil jak, ale teď se mu tam nahrne spousta lidí ,kteří nesnášeli nás, co jsme se trhli ).  ;D
Už mě nebaví tady i tam na to koukat a neustále sledovat vzdmouvající se jedno velké ego s IQ bachaře.

A abych nezapoměl, tak nově vyskytnuvší záhada, co si říká Beatrice, se neměla angažovat do věci, se kterou absolutně neměla nic společnýho nebo o čem věděla uplnej prd. Jestli se nejedná o Mattiase, tak si vybrala tu nejlepší možnou dobu pro  uvedení se mezi corradisty a to hodně neuváženými výroky, proto se ani nemůže divit, že se setkala s odezvou, jaká byla. Navíc při tolika zvláštních a zrovna velice náhodných okolnostech,které už byly zmíněný. Ať jsi kdo jsi, pro mě jsi nedůvěryhodná záhada a su zvědav, co se z tebe vyklube  8)
CO SLOVO, TO PERLA, TAKHLE DOKONALE BYCH TO NAPSAT TEDA NEZVLADL....
...skoda ze nejses zenska Kashty :D
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!