Srazy > Srazy a společné akce

SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse

(1/99) > >>

Corro16V:
Tak jak by jste si představovali náš první sraz?

Jestli je třeba letiště nebo nám stačí poklidná atmosféra jako do teď s tím, že se vymyslí soutěže a jiná zábava v kempu.
Dále jaké místo? VV se shodl na tom, že by jsem se každý rok podívali do jiného koutu republiky. Tedy žádné pevné místo jako doposud. Dostane tím příležitost každý na organizaci..

HudyG60:
Tak se přidám do diskuse... :)
Co se mě týče,také se mi zamlouvá myšlenka pořádat každý náš clubový sraz na jiném místě...
Bude to mnohem pestřejší a i spravedlivé z hlediska dojezdové vzdálenosti všech zůčastněných...
Jinak mě vyhovuje spíše "kempový styl" se spanilkou a nějakými soutěžemi...
A ještě k tomu zmiňovanému letišti...to není v mém případě vyloženě nutná záležitost...

tomiku:
jj souhlasím,camping,soutěže a jízda supeeeer napad
ted abych přes zimu mákl a mohl se dojet :) :) :) :) na letiště taky nemusim

Fisch:
Možnosti letiště bych se vůbec nebránil. Nejsem sice žádnej dravej sprinter, ale možnost porovnání úprav motoru bych klidně uvítal. To samé, s porovnáním různých motorizací

kashty:
Já se těším na sraz už teď jako malej kluk, pro první sraz by možná bylo nejlepší zvolit místo co nejvíc ve středu republiky (cca kolem Jihlavy), aby mohla být co možná největší účast a ti, co to mají nejdál (KV,OV,CB,UL), aby nejeli na sraz na druhej konec ČR. Letiště by být nemuselo, hlavně by měli všichni možnost chrlit nápady, jak a co pořádat na dalších srazech....
Jediný, co bych chtěl mít určitě na sraze, tak spanilku, focení řady aut a focení nás jako jednoho velkýho kolektivu (taková ta školní fotka třídy  :) )

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi