• Květen 09, 2024, 07:50:27 dopoledne

Autor Téma: Poděkování Spilnerovi  (Přečteno 4685 krát)

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Poděkování Spilnerovi
« kdy: Červen 23, 2012, 23:31:28 odpoledne »
Tak, úspěšně jsme se vrátily z naprosto perfektního CCCR Srazu... Musím vyjádřit svůj dík a obdiv Spilnerovi, díky kterému se 1. CCCR Sraz stal nezapomenutelným: Dokonalé počasí, dokonalá lokalita a hlavně DOKONALÁ ORGANIZACE. Tak ještě jednou dík a těším se napřesrok. "Tak jak jsem si užil spanilku jsem si v Corru ještě neliboval"  hi  hi  hif
Pochvala patří i všem, kteří se podíleli na organizaci a zajištění celé akce.
« Poslední změna: Červen 24, 2012, 08:09:36 dopoledne od Zdenda »
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline Kjuba

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 446
  • Karma: 3
  • 2.0 16v
Re:Poděkování Spilnerovi
« Odpověď #1 kdy: Červen 24, 2012, 00:33:54 dopoledne »
Taky hlasim ze sem dorazil uspesne domu...
ikdyz se corrous po ceste zpet pekne proletel po D1, pritelkyne byla nejaka nervozni a nahanela me co 10 minut ;D
jinak co se tyce srazu byl super ;) ,stejne jako vsichni lidi okolo...díky good
skoda jen ze sem nemoh dyl, ale slibuju ze se polepsim :-)

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:Poděkování Spilnerovi
« Odpověď #2 kdy: Červen 24, 2012, 01:43:18 dopoledne »
I já taktéž hlásím šťastný návrat domů... :)
A připojuji se k pochvale Spilnerovi a Všem...kdo měli jakékoliv zásluhy co se týče organizace srazu...
Opravdu to letos bylo absolutně vychytané do detailu...
...tak jako na letošním clubovém srazu jsem si snad ještě nikdy tak parádně nevychutnal spanilku! ;)
...plus...opravdu nádherné a jedinečné ceny
Prostě...i když jsem se bohužel mohl zůčastnit jenom "na otočku" v sobotu...STÁLO TO ZATO!!!

Offline corroVR6man

  • **
  • Příspěvků: 153
  • Karma: 2
  • I LOVE MY BLACK BITCH
Re:Poděkování Spilnerovi
« Odpověď #3 kdy: Červen 24, 2012, 12:49:24 odpoledne »
good good good :ok: :ok: :ok:  :greeting: :greeting: :greeting: :yahoo: :yahoo: :yahoo: ja k tomuhle srazu nemám co říct  ;D naprosto jsem si ho užil a opravdu jsem nečekal že to bude taková LIBOVKA.. KLOBOUK DOLŮ PÁÁNOVÉÉÉÉ ZA VŠE ! ! ! ! ! hi hi hi tak zase za rok  :-) ;) :-)

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:Poděkování Spilnerovi
« Odpověď #4 kdy: Červen 24, 2012, 17:00:57 odpoledne »
Ne asi :) Majkl to zmáknul na jednotku s hvězdou!  8) a spanlika? Epesní!
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline Fisch

  • **
  • Příspěvků: 70
  • Karma: 2
Re:Poděkování Spilnerovi
« Odpověď #5 kdy: Červen 24, 2012, 18:10:07 odpoledne »
Vůbec jsem si nevšiml nového děkovacího tématu, takže už jsem se vyjádřil v tématu sraz. Ale ještě jednou snad neurazí. Skvělej zážitek, perfektní spanilka, zmáknutá organizace - za to vše dík Michalovi i lidem okolo organizace. Zábava, atmosféra, pohoda - za to dík i všem zůčastněným.

Offline Cherry

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 446
  • Karma: 6
  • Legendy nesmí nikdy zemřít
Re:Poděkování Spilnerovi
« Odpověď #6 kdy: Červen 24, 2012, 18:10:26 odpoledne »
Já se taky přidávám, velké díky Spilnere  good  good  good jako organizátor sis to asi moc neužil, o to více jsme spokojení my ostatní. Jak řekl Bárt, který vyrobil nádherné ceny, nasadil jsi laťku hooodně vysoko. Ještě jenou za vedení (VV) klubu DÍKY tobě i tvým přátelům za perfektní zvládnutí akce.
« Poslední změna: Červen 24, 2012, 18:15:25 odpoledne od Cherry »

Offline Libas

  • *
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:Poděkování Spilnerovi
« Odpověď #7 kdy: Červen 24, 2012, 20:11:51 odpoledne »
Sraz byl super, počasí vyšlo parádně a hlavně organizace a spanilka byla dokonalá. Díky Spilnerovi a dalším, kteří se na tom všem podíleli!!  good good

Offline doktor

  • ***
  • Příspěvků: 260
  • Karma: 3
Re:Poděkování Spilnerovi
« Odpověď #8 kdy: Červen 24, 2012, 20:50:56 odpoledne »
Nemám slov prostě super  hi  hi  hi  hi  hi  good  good  good  good dík moc všem pořadatelům i zůčastněným a musím se přidat k ostatním a vyzdvihnout spanilku prostě   :bomb: :yahoo:

Offline Aleš

  • *
  • Příspěvků: 26
  • Karma: 0
  • VW Corrado 2.0i 16V
Re:Poděkování Spilnerovi
« Odpověď #9 kdy: Červen 24, 2012, 21:19:59 odpoledne »
Také se přidávám k ostatním a chtěl bych poděkovat pořadatelům i všem zůčastněným za skvěle zorganizovaný sraz

Offline tomiku

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 6
  • 2.0 16V
Re:Poděkování Spilnerovi
« Odpověď #10 kdy: Červen 24, 2012, 22:29:26 odpoledne »
Michale prostě luxus opravdu super akce  hi hi hi
Samodřejmě děkuji všem co měli se srazem určité starosti a podílely se na spokojenosti všech.
už se těšim příští rok :) :)

Offline Mates

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 583
  • Karma: 7
Re:Poděkování Spilnerovi
« Odpověď #11 kdy: Červen 24, 2012, 23:57:25 odpoledne »
mě se sraz hodně moc líbyl ač sem přijel pozdě, supr lidi, na organizaci není známka :i_am_so_happy: no a co dodat, snad jen víc a víc takovejch pohodovejch srazů, následného popíjení a hlavně pohody se supr lidma.. Díky a snad se brzy zase potkáme :drinks:
Corrado ve výstavbě

Scirocco MK 2 84" 1.8 16v PL, Kamei
Scirocco Mk 1 80"  1.6 eg 110PS, special
+ něco málo dalších MK 1 a 2
moto BMW K100RS

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:Poděkování Spilnerovi
« Odpověď #12 kdy: Červen 25, 2012, 08:27:27 dopoledne »
Míšo Spilnere, bylo to super, velké díky tobě a taky tvým přátelům na motorkách, kteří nám zajistili plynulej průjezd krajem Vysočina.  :i_am_so_happy: good :i_am_so_happy: good
corrado driving every day, full option in progress

Offline spilner

  • **
  • Příspěvků: 197
  • Karma: 7
Re:Poděkování Spilnerovi
« Odpověď #13 kdy: Červen 25, 2012, 09:11:49 dopoledne »
Ty krááávo lidi..!? No já se z Vás poseru. :cray: Jsem z toho nějak naměkko.  :)  Mě prosím neděkujte. Pokud jde o spanilku, opravdu ohromnej kus práce a neuvěřitelný nasazení předvedli kluci nemitom a Pavel, s Verčou na mašinách, ale nezapomeňme i na kluky z Octávky, kteří nasazovali kejhák taky kde to šlo. Za hladkej průběh sem moc rád a celou spanilku sem si užil a doufal jsem, že Vám tu Vysočinu budu moct ukázat z tý hezký stránky. Můj díl zásluhy je ale v tomhle ohledu opravdu minimální. Srazy vždycky byly a budou o lidech. Proto zbytek celého srazu, už byl ve Vaší režii a jeho laťku jsme si nasadili všicí tím, že jsme se sešli v takhle hojném a příjemném počtu a za to, že sem dovezl stan a pár laviček není třeba děkovat. Obrovský díky patří Bártovi se Šedivákem, kteří svou spoluprací a pilnou prací zajistili soutěž krásy a neuvěřitelně krásný, netradiční a fakt luxusní trofeje. Moc děkuju taky Cherrymu, který si dal hodně práce s přípravou klubových triček, samolepek a samolepek pro sraz. Dynastymu, z jehož fotek se určitě posadíte na zadek. A prostě velký dík Vám všem, kteří jste pro tyhle chvíle udělali maximum, do brzkých ranních hodin skládali motory, interiéry, ladili podvozky, geometrie a sháněli kola, abyste si snámi udělali takhle super víkend. Každej z nás jste proto posunovali tu vaši pomyslnou laťku vejš a vejš a díky Vám byl tenhle sraz tak super. Ďaka!
« Poslední změna: Červen 25, 2012, 09:18:21 dopoledne od spilner »

Offline ZIP

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 276
  • Karma: 7
Re:Poděkování Spilnerovi
« Odpověď #14 kdy: Červen 25, 2012, 10:27:58 dopoledne »
Chtel bych take popsat trochu chvali a radosti z uzasneho vikendu tolik jsem se nezasmal a nepokecal jiz dlouho Dekuji vam vsem!!!Po ceste domu uz Corryna fugovala jak mela takze uzasne.Trochu lituji te nezucastnene spanile jizdy ale tak co se da delat kdyz nefunguje technika.Opravdu velke DEKUJI!!!Tesim se na priste...
Neptejte se mě jaké je nejleší auto na světě odpověď  je jasná V........N !!!!