• Květen 09, 2024, 06:25:56 dopoledne

Autor Téma: Neverim svym ocim  (Přečteno 5948 krát)

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Neverim svym ocim
« Odpověď #15 kdy: Červen 11, 2012, 08:25:56 dopoledne »
No to je filosofie ! Souhlasím, ale teď mi řekněte, koho volit  :-\  :sick: abychom se z toho vybabrali !
Tak toto je ta správná otázka... Marně jsem pár let nazpět doufal, že malinkou naději nám dají nové strany typu VV ale jaký to byl omyl... A stejně mám pocit, že ať se zvolí jakákoli strana, tak vidím pořát ty stejný ksichty na těch samých pozicích...
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline Mates

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 583
  • Karma: 7
Re:Neverim svym ocim
« Odpověď #16 kdy: Červen 11, 2012, 09:13:39 dopoledne »
právě že už dneska nejde vybrat ani z menšího zla.. nejhorší je vědomí že to je banda šmejdů co hrabou pro sebe a teď de o to zvolit toho kterej bude hrabat nejmíň.. jenže pak se to tam přeskupí tak že se tam třeba pan Kalousek drží snad od revoluce, sedí na prameni státní kasy a nikomu to není divný ireful

prostě tady není koho volit :-\
Corrado ve výstavbě

Scirocco MK 2 84" 1.8 16v PL, Kamei
Scirocco Mk 1 80"  1.6 eg 110PS, special
+ něco málo dalších MK 1 a 2
moto BMW K100RS

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Neverim svym ocim
« Odpověď #17 kdy: Červen 11, 2012, 09:20:43 dopoledne »
právě že už dneska nejde vybrat ani z menšího zla.. nejhorší je vědomí že to je banda šmejdů co hrabou pro sebe a teď de o to zvolit toho kterej bude hrabat nejmíň.. jenže pak se to tam přeskupí tak že se tam třeba pan Kalousek drží snad od revoluce, sedí na prameni státní kasy a nikomu to není divný ireful

prostě tady není koho volit :-\
Nejhorsi na tom je Mates, ze slusnej clovek se tam neodvazi, protoze si plne uvedomuje, kdyz by chtel tu sebrankuodstavit od koryta, tak ho sejmou.... Tak pak nevim, jake to bude mit reseni. Jedine ze padnem vsichni na drzky, udela se prevrat a pak se terpve zacnou objevovat (mimo jine) i slusny lidi a zacnou mit odfvahu to nekam smerovat. Do te doby se nikdo neobjevi. Ta pakaz kolem Johna, kterou jsem volil, jsou stejny sracove jako ti co tam byli doposud. Takze fakt nevim co s tim. Clovek je optimista, ale uz mi dochazeji pozitiva. Clovek si zacne vsechno zradlo pestovat sam, aby nak prezil a nechipnul na nemoci z toho co je v dostani v obchodech.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Mates

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 583
  • Karma: 7
Re:Neverim svym ocim
« Odpověď #18 kdy: Červen 11, 2012, 09:47:36 dopoledne »
bine taky sem klopít s poslední volbou a začalo mi to docházet v momentě kdy si vybral Vnitro jako ministerstvo kde něco dokáže.. opravdu dokázal  ireful

vim že se to hezky řiká než dělá, ale jediný co by naší situaci mohlo vyřešit je že se prostě národ sejde na staromáku (nejen kvůli hokeji) a společně vyrazíme vzít si republiku zpátky. S tim je spojený pozavírat všechny tyhle šmejdy za posledních 23 let, vzít jim majetky, naplnit státní kasu, stabilizovat ekonomiku a začít znova bez dluhů.. hlavně udělat zákony který budou neprůstřelný, ne že pro někoho platěj tak a pro druhýho onak ireful
Corrado ve výstavbě

Scirocco MK 2 84" 1.8 16v PL, Kamei
Scirocco Mk 1 80"  1.6 eg 110PS, special
+ něco málo dalších MK 1 a 2
moto BMW K100RS

Offline Cherry

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 446
  • Karma: 6
  • Legendy nesmí nikdy zemřít
Re:Neverim svym ocim
« Odpověď #19 kdy: Červen 11, 2012, 11:36:06 dopoledne »
No přátelé, já si iluze vůbec nedělám. Jsem přesvědčen, že příležitost dělá zloděje a jsme "český národ" . Hrabat pod sebe hlavně z veřejného bude vždy většina. Jde jen o to, příležitosti minimalizovat a zvolit takové lidi, kteří budou jen "žrát", ale nesmí se přežrat a ještě u toho "mlaskat"! Bohužel v politice i v té komunální z kterých bychom měli volit "nové čisté tváře" jsou samí mlaskající karieristi. Fakt nevím jak z toho ven.  :sick:
Kradou skoro všichni !!! Jen někteří to dovedou skrývat.  ???  :sick:

 Mates, tobě trochu vidím pod pokličku a ruku na srdce 70% jsou na svých místech nekompetentní karieristi. Ale jinde ve státní správě je to to samé. Hnus
« Poslední změna: Červen 11, 2012, 11:38:50 dopoledne od Cherry »

Offline Mates

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 583
  • Karma: 7
Re:Neverim svym ocim
« Odpověď #20 kdy: Červen 11, 2012, 13:46:01 odpoledne »
to je právě to.. když vidim co se děje v práci, naší vsi (místní úřad) tak je mi z toho  :sick: .. když to vezmu v zaměstnání, tak lidi motivujou tim že prej nejsou peníze, tak je berou řadovejm, přidaj kontrolu, vytvořej tým neohroženejch nad který není GIPS a ve finále si nadělujou statisícový odměny za perfektně uspořený peníze.. víra v systém už mě dávno opustila v momentě jak sem do týhle firmy vlezl.. tam se neberou úplatky na ulici, ale pěkně na těch nejvyšších místech v kancelářích, luxusních večeřích a podobně.. s tim mlaskáním je to pravda + k tomu se nám ještě skrz média smějou do ksichtů mad
Corrado ve výstavbě

Scirocco MK 2 84" 1.8 16v PL, Kamei
Scirocco Mk 1 80"  1.6 eg 110PS, special
+ něco málo dalších MK 1 a 2
moto BMW K100RS

Offline Stinger

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 209
  • Karma: 3
Re:Neverim svym ocim
« Odpověď #21 kdy: Červen 11, 2012, 19:53:59 odpoledne »
No pánové, stejně jako ostatní jsem šlápnul vedle s VV ...nicméně, zatím co jsem koukal, tak Svobodní jsou zajimaví a rýsuje se i něco od pana Babiše - Anno 2011 ..... pokud jste si četli z jeho programu a názorů, mě se líbili (což neznamená, že se to nemůže zvrhnout jako VV) .. ALE ... současným šmejdům hlas nedám, to raději Babišovi, ať se předvede ...konec konců víc zku*vit to už ani nemůže, tak co.

Mimochodem, co se týče pánů v parlamentu, kdyby je pozavírali všechny, co tam za posledních 22 let byli, vrátnýma počínaje a Klausem konče, vůbec by to nebylo od věci. Tam nekradli jen ručičky od hodinek, jinak všichni, ať už přímo, nebo nepřímo.

Offline Peoples

  • **
  • Příspěvků: 181
  • Karma: 2
Re:Neverim svym ocim
« Odpověď #22 kdy: Červen 12, 2012, 08:01:26 dopoledne »
Já volím vždy nějakou malou stranu. Johnovi sem nevěřil už od začátku a těm starým písničkám kolem taky ne. Tím,že zvolím malou stranu uberu procentuálně stranám velkým. A můžu klidněji spát  :-\
Hello, my name is Daniel, and i am Corrado-addicted. "Hi Daniel"