• Květen 09, 2024, 07:54:04 dopoledne

Autor Téma: Ukradeno Corrado vr6 !!!!  (Přečteno 5472 krát)


Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Ukradeno Corrado vr6 !!!!
« Odpověď #16 kdy: Březen 30, 2012, 17:08:58 odpoledne »
tak snad najdou u nich i to tvé..

Offline freek

  • **
  • Příspěvků: 71
  • Karma: -1
Re:Ukradeno Corrado vr6 !!!!
« Odpověď #17 kdy: Březen 30, 2012, 17:25:16 odpoledne »
re: auto hifi club:
prostě jezděj a KRADOU auta který třeba náhodou někde stojej nebo maj vypuštěný kola nebo nemaj TP nebo maj vylácený okno nebo sou ťuklý nebo cokoliv (jak by řek cikán : "my nekradem my jen čistíme ulice") ....

prochází jim to hlavně proto že v 99 ze 100 jim nikdo nic nedokáže neb auto čapnou sundaj z něj SPZ a hned ten den se sešrotuje , když je náhodou někdo usvědčí tak "to tam stálo bez SPZ a nějakej cikán mi řek že to je jeho že mi to za litr prodá".....

Aneb konec jednoho z mejch STS, díky jednomu zmrdovi co neplatil pronájem prostor se bez mýho vědomí ocitlo auto na ulici kde náhodou projela zelená oprejskaná avie.... ovšem u mě je to složitější neb to je spojený s jinym přestupkem a chci to řešit hlavně aby byl potrestanej ten kterej za to může a zaplatil za to on.... když ne skočim po majitely avie....
prostě lidi sou zmrdi....

Offline ZIP

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 276
  • Karma: 7
Re:Ukradeno Corrado vr6 !!!!
« Odpověď #18 kdy: Květen 24, 2012, 22:29:43 odpoledne »
Tri zamky na vratech a alarm s mobilem a stejne se bojim a to jsem z vesnice.... Drzim palce ...
Neptejte se mě jaké je nejleší auto na světě odpověď  je jasná V........N !!!!

Offline Peoples

  • **
  • Příspěvků: 181
  • Karma: 2
Re:Ukradeno Corrado vr6 !!!!
« Odpověď #19 kdy: Květen 25, 2012, 06:43:09 dopoledne »
Tri zamky na vratech a alarm s mobilem a stejne se bojim a to jsem z vesnice.... Drzim palce ...
Porad rikam, ze kdyz se ti nekdo chce dostat do auta, nebo ho ukrast, tak to proste vzdycky jde. To bysme to vsichni museli mit pod proudem, nebo obehnany minovym polem...nekde sem videl i video kdy pri pokusu o kradez skoncil panacek v plamenech. Prijel na kole, zkusil se do toho dostat a vybuchla tam naloz ci co. Auto sice na sracku, ale za bolest toho zm+da to stoji mad
Hello, my name is Daniel, and i am Corrado-addicted. "Hi Daniel"

Offline EržaGto

  • *
  • Příspěvků: 8
  • Karma: 0
Re:Ukradeno Corrado vr6 !!!!
« Odpověď #20 kdy: Červenec 01, 2012, 21:40:55 odpoledne »
Podle mě ho někdo čmajznul na náhradní díly což je škoda ho rozebrat  snad se mílím a najde se