• Květen 09, 2024, 06:36:29 dopoledne

Autor Téma: KM  (Přečteno 11338 krát)

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:KM
« Odpověď #45 kdy: Květen 29, 2012, 21:50:29 odpoledne »
Pánové...jestli teda můžu...jednu takovou technickou... :)
Tyhle naše auta s velkým A...přesněji s velkým C...máme přece pro zábavu...nebo se pletu?
Tím chci říct...že spotřeba se má řešit pouze u famyli & daily cars a svým Corradům a Sciroccům dávejte jen pěkně "napít"... ;)

Offline Mates

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 583
  • Karma: 7
Re:KM
« Odpověď #46 kdy: Květen 29, 2012, 22:33:00 odpoledne »
Pánové...jestli teda můžu...jednu takovou technickou... :)
Tyhle naše auta s velkým A...přesněji s velkým C...máme přece pro zábavu...nebo se pletu?
Tím chci říct...že spotřeba se má řešit pouze u famyli & daily cars a svým Corradům a Sciroccům dávejte jen pěkně "napít"... ;)


moje řeč ;) mám ty auta rád hlavně kvůli tomu že jich je hrozně málo a každej je hrozně překvapenej co mu to vlastně ujelo ;D každej majitel hlavně ví, že zážitky z jízdy, ovladatelnosti, odpichu jsou nezapomenutelný a nenahraditelný..

když už sme u tý spotřeby tak sem měl cestou na/ze srazu spotřebu 8,2 a to sem chvíly táhnul soupravu a do cíle sme dojely jako vláček ;D ;D

takže se i za rozumnou spotřebu může člověk krásně svézt ;)
Corrado ve výstavbě

Scirocco MK 2 84" 1.8 16v PL, Kamei
Scirocco Mk 1 80"  1.6 eg 110PS, special
+ něco málo dalších MK 1 a 2
moto BMW K100RS

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:KM
« Odpověď #47 kdy: Květen 29, 2012, 22:46:05 odpoledne »
...krásně jsi to řekl  :-)
Jinak jen dodám...že já se k těm spotřebám vyjádřit nemůžu...i kdybych chtěl...
Prostě spotřebu nesleduju...mám Corrado už 12 let...a do teď nevím kolik mi "papá"... ???
A od té doby co jsem udělal pár úprav na motoru a Bárt mi to poladil...neřeším to tuplem...
A na otázky lidí typu: "kolik ti to žere"...odpovídám..."nevím...ale jede to!!!...víc mi nezajímá" :-D

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:KM
« Odpověď #48 kdy: Květen 30, 2012, 09:58:24 dopoledne »
Hudy, ty ale spotřebu řešit nemusíš, protože s corradem vlastně nejezdíš.....nezlob se na mě,když to takhle řeknu. Já chtěl vždycky corrado a chtěl jsem jím jezdit, takže ho mám a jezdím s ním, takže corrado je můj daily car. Když někam přijedu,tak vystupuju z corrada a to auto ke mně patří. Tvoje corrado je krasný, naleštěný, ohudbený, ale stále zavřený v garáži, prostě sběratelskej kousek, kterej nikdo nevidí. Chápu, máš ho prostě pro sebe, ale je škoda, že si ho neužíváš tak jak bys mohl.  ;)
corrado driving every day, full option in progress

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:KM
« Odpověď #49 kdy: Květen 30, 2012, 10:53:36 dopoledne »
Jj...i tys to řekl výstižně...
...máš v podstatě ve všem pravdu... :-)
A nezlobím se...proč taky...každý si přece to svoje Corrado udržujem nebo využívéme po svém... :)

Alfoun

  • Host
Re:KM
« Odpověď #50 kdy: Květen 30, 2012, 14:44:32 odpoledne »
Tak ja spotrebu take neresim,poridil jsem si kolo. :)
Pokud bych resil spotrebu ,tak bych dal do corra TDi motor.  :-D

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:KM
« Odpověď #51 kdy: Květen 30, 2012, 16:01:16 odpoledne »
Tak ja spotrebu take neresim...
Tak...ono taky konkrétně ve Tvém případě upravený výkon auta a EKO-jízda nejdou ani dost dobře skloubit dohromady... :-D

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:KM
« Odpověď #52 kdy: Květen 30, 2012, 16:34:25 odpoledne »
Nejde o to sledovat spotřebu kvůli "spotřebě" ale sledovat spotřebu kvůli tech. stavu. O to mi u Corra jde. Jestli je to 7,9 nebo 8,5 je fuk!!!! Ale kdyby to mělo být 14 už by mi to fuk nebylo, protože by to znamenalo technickou závadu... tak asi tak...
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline deywis

  • **
  • Příspěvků: 160
  • Karma: 5
  • Corrado nemám ale líbí se mi tady :-)
Re:KM
« Odpověď #53 kdy: Květen 30, 2012, 21:12:00 odpoledne »
To mám taky blejsklý, rychlost byla pro mě optimální na spotřebu a pro kluky ve scirech ideální na vyhýbání, popř. dobržďování před nerovnostma....Deywis má ramena 3,5cm od země, občas za ním lítaly jiskry


po víkendu sem taky svůj vůz pojmenoval výstižným názvem - "jiskřička"  :-D  :-D
scirocco "90
scirocco "78