• Květen 20, 2024, 09:39:51 dopoledne

Autor Téma: Něco pro nasrání  (Přečteno 18913 krát)

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #45 kdy: Listopad 28, 2011, 11:48:12 dopoledne »
No... právě proto mě rozesmívají takový ty Hasící spreje 250ml :) to je tak možná na svíčku... tím kilovým když zareaguješ včas jde zachránit dost... samo, že když blafne nádrž tak už zbývá jen rychle utíkat... ale na počínající požár v motorovým prostoru to myslím stačí... ale doufám, že to nikdy nebudu muset vyzkoušet...
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #46 kdy: Listopad 28, 2011, 12:44:13 odpoledne »
Když to blafne,tak to jde vždycky ráz naráz, naštestí tu zkušenost nemám, ale nejslepší prevence u našich letitých kárek je zkontrolovat a nejlíp vyměnit steřelý palivový hadice....
....možná je tenhle příspěvek nošení dříví do lesa, jen to podle mě stojí za zmínku a podle mě je to častější příčina požáru než když někomu prolíná nebo kape olej na svody...
corrado driving every day, full option in progress

Offline Stinger

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 209
  • Karma: 3
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #47 kdy: Listopad 28, 2011, 19:22:28 odpoledne »
Noo, podle informací hasičů taky není nejmoudřejší hned naplno otevřít kapotu, lebo to prej "chytne luft" a amén s autem.
Ještě tak pootevřít dekl a stříkat tam hasící směs téměř naslepo ... :o

Offline defcut

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 604
  • Karma: 9
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #48 kdy: Listopad 28, 2011, 20:51:38 odpoledne »

Offline tomiku

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 6
  • 2.0 16V
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #49 kdy: Listopad 28, 2011, 21:07:47 odpoledne »

Offline doktor

  • ***
  • Příspěvků: 260
  • Karma: 3
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #50 kdy: Listopad 28, 2011, 21:08:20 odpoledne »
to se i svini protiví :o

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #51 kdy: Prosinec 01, 2011, 19:56:11 odpoledne »
Ach jo... to mi zase bude chutnat večeře... koukám na zprávy A...
v roce 2012 bude

 cca o 9% dražší plyn
 už tolik probíraná DZ z 1200 na 1500
 městská hromadná doprava
 vodné, stočné
 potraviny
 .
 .
 .

A nějakej arabáč mi ještě ke všemu vyfoukne Aventadora !!! no nenaštavalo by vás to!!!
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #52 kdy: Prosinec 02, 2011, 19:14:41 odpoledne »
Jde mi krev obráceně.

Dnes mi pan Kašpar z Litvínova poslal rozebraný kompresor zabalený vše zvlášť v bublinkovém igelitu.
Po zkušenosti, kterou jsem měl před měsícem a půl, kdy mi přišli dva šneci zabalení v molitanu,polystyrenu a igelitu a jeden z nich byl poškozený, jsem tentokrát opět rozebral přímo na přepážce. Nevěřil jsem očím, když i tentokrát byl šnek v jednom místě naražený a tedy zničený.
 Šel jsem na reklamace a ta ženská od přepážky co mi balík vydala přišla i tam a pustila se do mě, že chci na poště vydělávat že mi to tak pán už poškozené poslal a že mi to jednou vyšlo...atd.
Bohužel tentokrát nebyla krabice poškozena, takže reklamace nejspíš nebude schválená. Krabice je poškozená jen zevnitř.. :-(

Offline Peoples

  • **
  • Příspěvků: 181
  • Karma: 2
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #53 kdy: Prosinec 03, 2011, 12:03:17 odpoledne »
No... právě proto mě rozesmívají takový ty Hasící spreje 250ml :) to je tak možná na svíčku... tím kilovým když zareaguješ včas jde zachránit dost... samo, že když blafne nádrž tak už zbývá jen rychle utíkat... ale na počínající požár v motorovým prostoru to myslím stačí... ale doufám, že to nikdy nebudu muset vyzkoušet...
Včera jsme jeli vyvést bordel z dílny na smeťák, krátká cestička -  něco málo přes kilometr, když najednou audi chcípla. Než jsem se stačil rozkoukat tak se z pod zadní sedačky (na které jsem samozřejmě seděl) vyvalil dým a následovně plameny. Vypadl jsem z auta, sedačku sme vytrhli a polili destilkou. Věřili byste, že někdo je takovej *s prominutím* Kripl a donebevolající idiot, že když má baterku pod sedačkou tak ji nezakrytuje, dokonce tam ani nedá držák a jen tak ji tám plácne?  :o Štěstí že jsme v autě byli tři. Stát se to třeba majiteli při bouračce, baterka povyskočí, zkostří a ani ten kilovej hasičák mu nepomůže. Ještě si ze mě dělají prdel, že jsem jel "Na Husa"  ;D
Hello, my name is Daniel, and i am Corrado-addicted. "Hi Daniel"

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #54 kdy: Prosinec 03, 2011, 13:07:42 odpoledne »
hustě...
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #55 kdy: Leden 19, 2012, 21:53:02 odpoledne »
Tak.... chvíli jsem váhal jestli to sem vůbec dát... ale co... Koukněte u jakých forem života končí státní peníze na soc. dávkách...
(upozornění - pokud jíte, nebo jste těsně po, či před jídlem, nebo jste slabší povahy - nepouštět!)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-BawwL55kjw&feature=player_embedded[/youtube]
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline Tomáš G60

  • **
  • Příspěvků: 185
  • Karma: 7
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #56 kdy: Leden 19, 2012, 23:59:36 odpoledne »
Dlouho jsem přemýšlel co k tomu dodat a mockrát jsem to smazal.Tak snad jen: dnešnímy zákony podporujeme menšinu,která se jednou muže stát  !!!!VELICE SILNOU VĚTŠINOU!!!!  ,která je ještě ke všemu chráněná ZÁKONEM.!!!!!!!!

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #57 kdy: Leden 20, 2012, 11:53:57 dopoledne »
Jde mi krev obráceně.

Dnes mi pan Kašpar z Litvínova poslal rozebraný kompresor zabalený vše zvlášť v bublinkovém igelitu.
Po zkušenosti, kterou jsem měl před měsícem a půl, kdy mi přišli dva šneci zabalení v molitanu,polystyrenu a igelitu a jeden z nich byl poškozený, jsem tentokrát opět rozebral přímo na přepážce. Nevěřil jsem očím...
To znám...,bohužel mám stejnou zkušenost s Českou poštou... >:(
Možná že už jsme se o tom spolu bavili...jak jsem posílal prodaná přední světla...a klukovi co je ode mě kupoval dorazilo v krabici jedno totálně na šrot...
Je to tím,že klidně můžeš na balík napsat křehké nebo neklopit a jim (pošťákům-přepravcům) je to šumák! ::)

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #58 kdy: Duben 23, 2012, 19:54:43 odpoledne »
Tak jsem se zase při večeři vytočil - koukám na zprávy a slyším "nové passaty VYDĚLALY přes 300 tisíc" KURVY jedny... ještě to slovo vydělaly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to by se z toho člověk posral!

Nové passaty okradly lidi o 300 táců a co z toho? Co se bezpečnosti týče - vůbec nic - počet úmrtí na silnicích se během řádění passatů nezměnil - teda změníl - k horšímu - ale "strážci" pořádku si mohou gratulovat - vždyť přeci "vydělali" prachy a o to tu jde!!!!!!!!!!!!!

    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline Honza G60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 2160
  • Karma: 5
  • VW Motorsport
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #59 kdy: Duben 23, 2012, 20:02:21 odpoledne »
No tak hlavne ,,pomahat a chranit"!!!!!! ::)
Nemam proti tomu nic ze maji konecne poradny auta na dalnicich a nejezdi jak socky ve Feliciich,ale jen kdyby to dopadalo na urodnou pudu. :-\

Schneider motors-autoservis a sportovni upravy vozu VW,Audi,Seat,Skoda-774922468
http://tuning.zvyk.com/?k=0

http://delenakola.cz/