• Květen 09, 2024, 18:14:27 odpoledne

Autor Téma: Něco pro nasrání  (Přečteno 18832 krát)

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #30 kdy: Listopad 21, 2011, 18:38:53 odpoledne »
To je shit....zažil jsem něco podobnýho...
....v rozmezí jednoho měsíce mi nějakej vožralec na winterkáře Daewoo Matiz (najeto cca 45.000km,tzn. libovka) naboural LP dv,L práh,LP blat.,LZ dveře škráblý,PP ráfek ohnutej o obrubník......o ten měsíc později na jiným místě to schytal PZ blatník na sciroccu  ::)
Jo....je vidět,že jsme v česku,tady se nikdo k ničemu nepřizná, přitom by to viníka defakto nic nestálo.
corrado driving every day, full option in progress

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #31 kdy: Listopad 23, 2011, 10:33:30 dopoledne »
To je shit....zažil jsem něco podobnýho...
....v rozmezí jednoho měsíce mi nějakej vožralec na winterkáře Daewoo Matiz (najeto cca 45.000km,tzn. libovka) naboural LP dv,L práh,LP blat.,LZ dveře škráblý,PP ráfek ohnutej o obrubník......o ten měsíc později na jiným místě to schytal PZ blatník na sciroccu  ::)
Jo....je vidět,že jsme v česku,tady se nikdo k ničemu nepřizná, přitom by to viníka defakto nic nestálo.
Bohuzel stalo Kashty :( bonus na povinnym a proto kazdej zdrhne.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #32 kdy: Listopad 23, 2011, 11:38:33 dopoledne »
Bonus na povinným je malá částka (oproti způsobené škodě většinou až směšně malá), navíc spousta pojišťoven svým klientům bonusy nebere z toho důvodu, aby si udržela klienta, pže jinak by si mohl pojistit auto u jiné znovu s full bonusy(známá běžná praxe). Jenže u nás je spousta lidí tupých a taky ctí zásadu: zatloukat,zatloukat,zatloukat.....
.....což je samozřejmě špatně.
corrado driving every day, full option in progress

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #33 kdy: Listopad 23, 2011, 11:57:33 dopoledne »
tady foto ....
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #34 kdy: Listopad 23, 2011, 12:33:29 odpoledne »
Bonus na povinným je malá částka (oproti způsobené škodě většinou až směšně malá), navíc spousta pojišťoven svým klientům bonusy nebere z toho důvodu, aby si udržela klienta, pže jinak by si mohl pojistit auto u jiné znovu s full bonusy(známá běžná praxe). Jenže u nás je spousta lidí tupých a taky ctí zásadu: zatloukat,zatloukat,zatloukat.....
.....což je samozřejmě špatně.
No ale bonusy dostavas prave za bezeskodni provoz a ne ze si sjednas nove pojisteni a hned mas plne bonusy.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #35 kdy: Listopad 23, 2011, 15:22:44 odpoledne »
Bine Bine..... Je vidět, že máš asi pojistku stále u toho samého.  :D

Přejdu jinam a ten nový pojišťovák se snaží.. Dokázal mi na Corrado dám plný bonus a nechtěl vidět nic od jiné pojišťovny.

Offline Stinger

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 209
  • Karma: 3
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #36 kdy: Listopad 23, 2011, 21:52:47 odpoledne »
Bine Bine..... Je vidět, že máš asi pojistku stále u toho samého.  :D

Přejdu jinam a ten nový pojišťovák se snaží.. Dokázal mi na Corrado dám plný bonus a nechtěl vidět nic od jiné pojišťovny.

Bacha na to Baárte, oni to hoděj do stroje a po čase ti příjde libesbrief že zjistili, že udané informace neodpovídají a žádají doplatek pojistky ... pojišťuju auta u jedné buchty v agentuře co zastupuje všechny pojišťovny, napíše mý jméno do počítače a hned ji to vyjede, kde mám, nebo jsem měl pojistky, v jaké délce trvání a případné škodné události.
Dnes už to mají obšancovaný  >:(

Offline Mates

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 583
  • Karma: 7
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #37 kdy: Listopad 24, 2011, 00:32:28 dopoledne »
má pravdu ten chlapec. díky systémům mi vypověděli i ostatní smlouvy >:(
Corrado ve výstavbě

Scirocco MK 2 84" 1.8 16v PL, Kamei
Scirocco Mk 1 80"  1.6 eg 110PS, special
+ něco málo dalších MK 1 a 2
moto BMW K100RS

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #38 kdy: Listopad 24, 2011, 11:03:08 dopoledne »
Presne tak kluci. Nake auto uz jsem mel a pojistil a zname na pojistovnach mam taky, takze vim co rikam... Hraje roli kde auto pojistujes (kde je prihlasene), kolik Ti je a HLAVNE, kolik si mel pojistnych udalosti. Vsichni uz tohle videj a kdyz bouras 5x do roka, tak Ti fakt nikdo plne bonusy neda, byl by sam proti sobe. K cemu mi bude zakaznik, kterej ze mne taha jen prachy na pojistkach? Takoveho si fatk vazit nebudu. ;)
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Kenny

  • **
  • Příspěvků: 74
  • Karma: 0
  • G60
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #39 kdy: Listopad 24, 2011, 11:41:55 dopoledne »
Dneska přijela mladá z ústí s odřenym autem... stála v garážích pod obchoďákem a nějakej kretén odřel čtvrtku dveří... je to rozrejpnutý až na plnič  >:( a nenechal na sebe žádnej kontakt. to jsou lidi to bych blil  >:( >:(

To už se nám tady stává furt, ale máme to v podzemce kamery, takže stačí dojít nechat si vyjet nahrávku tu předat švestkám a už se jen šklebíš když ti příjdou domů peníze z pojistky  :D
ex VW Golf III 1.8 GT, ex VW Corrado 1.8 G60,ex VW Vento 1.9 GTD, VW Corrado 1.8 G60, ex VW Golf II 1.9 M-TDI Edition One, VW Passat B6 2.0 TDI

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #40 kdy: Listopad 24, 2011, 12:13:35 odpoledne »
No tak nechápu, jak mi mohl napálit plné bonusy a přitom jsem je mít ani nemohl, jelikož jsem nehodu měl. Nu co, vím že mladá když něco podobného dělala, tak musela jen podle toho co ji vydala Kancelář pojistitelů, ale přímo známí člověk v pojišťovně dokázal mnohem víc..

Offline Peoples

  • **
  • Příspěvků: 181
  • Karma: 2
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #41 kdy: Listopad 24, 2011, 16:38:55 odpoledne »
No tak nechápu, jak mi mohl napálit plné bonusy a přitom jsem je mít ani nemohl, jelikož jsem nehodu měl. Nu co, vím že mladá když něco podobného dělala, tak musela jen podle toho co ji vydala Kancelář pojistitelů, ale přímo známí člověk v pojišťovně dokázal mnohem víc..
Bárte ono to jde, myslím že jsem tu nabídku někde viděl. Ale bylo to časově omezený, a spíš tahač na zákazníky, než pořádná pojistka....další věc je plnění atd. už to není tak jednoduchý jako dřív....
Hello, my name is Daniel, and i am Corrado-addicted. "Hi Daniel"

Offline Kenny

  • **
  • Příspěvků: 74
  • Karma: 0
  • G60
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #42 kdy: Listopad 24, 2011, 23:41:29 odpoledne »
Zamrzí
ex VW Golf III 1.8 GT, ex VW Corrado 1.8 G60,ex VW Vento 1.9 GTD, VW Corrado 1.8 G60, ex VW Golf II 1.9 M-TDI Edition One, VW Passat B6 2.0 TDI

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #43 kdy: Listopad 27, 2011, 22:05:39 odpoledne »
No to teda... foto toho zelenýho co se s ním plajvangl otočil je dost známí (ale o nic míň smutnější) ale to druhý corro v plamenech  :o :o ... Já teda vozím v každým ze svých aut kilovej hasičák, ale ten se dá vystříkat za cca 20 vteřin...
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline deywis

  • **
  • Příspěvků: 160
  • Karma: 5
  • Corrado nemám ale líbí se mi tady :-)
Re:Něco pro nasrání
« Odpověď #44 kdy: Listopad 27, 2011, 23:40:10 odpoledne »
tak ruku na srdce, když ti hoří auto tak se na to můžeš jenom už smutně dívat a ten kilovej hasičák bude jako když plivne, ale na nějaký to menší zajiskření, nebo uhašení malýho plamínku to asi pomůže..
scirocco "90
scirocco "78