• Květen 18, 2024, 17:57:11 odpoledne

Autor Téma: POKEC  (Přečteno 372673 krát)

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:POKEC
« Odpověď #420 kdy: Září 19, 2011, 08:58:25 dopoledne »
No ja na Vyskov slysel jinou recenzi od Honzi Buriana.... :P Bordel,dementi kam ses podival,tekze klasickej ceskej zraz....

je to tak, vyškov stojí zahovno, na plochu pustí kde jakýho favorita s hustokrutěpřísným křídlem, sprinty mají 200m a dráha na brždění cca 50m (taky se není čemu divit že borec s BMW zabrzdil až v poli a GTRko mělo taky co dělat)

My jsme to pojali tak že se nás tam sešlo 10 scir a 3 corrada, seděli sme pohromadě a viděli se s klukama po dlouhé době a užili si to po svým  :)
:D
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Stinger

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 209
  • Karma: 3
Re:POKEC
« Odpověď #421 kdy: Září 19, 2011, 09:36:18 dopoledne »
Jsem zas nas#anej... přišel dopis od Český Kanceláře Pojistitelů, že mám uhradit dlužnou částku za období od 20.1. do 31.1. 2009, kdy nebylo auto pojištěný... Po dlou a půl letech ty vado! Hajzli.
Měl jsem za to, že bylo celou dobu v depozitu,ale nebylo..... 16.1. jsem koupil géčko, 19.1. ho původní majitel odhlásil a já ho přihlásil až 25.2., v depozitu bylo až do 25.3., takže alespoň měsíc se mi povede prokázat, takže mi to pokrátí asi o 1500.
Vymáhaj na mě za 71 dní x 50kč nějakejch 3750,- .... takže těch 1500 neni moc,ale aspoň něco.... se ve mě zase vaří krev, byrokrati. :-( ale je to moje chyba no....

Snad bude stačit ta kopie TP. Mj. když jsou tak všímaví, tak by si to taky mohli zjistit z registru vozidel, že to auto bylo v depozitu.

Jinak, pokud máš koule a čas, tak dle mých informací se dá tento spor vyhrát, jelikož formulace v zakoně 168/199 sb. v §1 ods. 2) je nepřesná:
"(2) Nestanoví-li tento zákon jinak, může na dálnici,1) silnici,2) místní komunikaci3) a účelové komunikaci, s výjimkou účelové komunikace, která není veřejně přístupná4) (dále jen "pozemní komunikace"), provozovat vozidlo pouze ten, jehož odpovědnost za škodu způsobenou provozem tohoto vozidla je pojištěna podle tohoto zákona."

Otázkou je, jak definovat pojem "provozovat", dle právníka je "provozované vozidlo" vozidlo v provozu jedoucí, tudíž pokud mi auto stojí na dvoře, stodole a pod a nechytnou mě přímo v jedoucím (provozovaném) autě, pojištěno být nemusí.

Samozřejmě je to potom věci sporu/soudu a tahanic, advokátů apod. což se asi kvůli 3tis nevyplatí absolvovat. Nicméně, na příkladu právníka co se nenechal ojebávat a soudil se kvůli vyšší spotřebě a vyhrál je vidět, že někdy není od věci jim to pořádně osolit. Oni počítají s tím, že člověk sklopí hlavu a zaplatí, ne že půjde do sporu a na to většina těchto šmejdů spoléhá.

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:POKEC
« Odpověď #422 kdy: Září 19, 2011, 13:05:47 odpoledne »
...Bordel,dementi kam ses podival,tekze klasickej ceskej zraz....
Ono je to asi jak tak slyším (a co jsem na srazech v Čechách viděl a zažil...) všude stejný... :(
Mě to připadá že se u nás na tuningové srazy nejezdí lidi rozumně pobavit ,pokoukat,pokecat...
...ALE hlavně kravit a předvádět se...proto taky každou chvíli je někde nějakej úraz nebo průser!!! >:(

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:POKEC
« Odpověď #423 kdy: Září 19, 2011, 13:12:27 odpoledne »
Jsem zas nas#anej... přišel dopis od Český Kanceláře Pojistitelů, že mám uhradit dlužnou částku za období od 20.1. do 31.1. 2009, kdy nebylo auto pojištěný... Po dlou a půl letech ty vado! Hajzli.
Měl jsem za to, že bylo celou dobu v depozitu,ale nebylo..... 16.1. jsem koupil géčko, 19.1. ho původní majitel odhlásil a já ho přihlásil až 25.2., v depozitu bylo až do 25.3., takže alespoň měsíc se mi povede prokázat, takže mi to pokrátí asi o 1500.
Vymáhaj na mě za 71 dní x 50kč nějakejch 3750,- .... takže těch 1500 neni moc,ale aspoň něco.... se ve mě zase vaří krev, byrokrati. :-( ale je to moje chyba no....

Snad bude stačit ta kopie TP. Mj. když jsou tak všímaví, tak by si to taky mohli zjistit z registru vozidel, že to auto bylo v depozitu.

Jinak, pokud máš koule a čas, tak dle mých informací se dá tento spor vyhrát, jelikož formulace v zakoně 168/199 sb. v §1 ods. 2) je nepřesná:
"(2) Nestanoví-li tento zákon jinak, může na dálnici,1) silnici,2) místní komunikaci3) a účelové komunikaci, s výjimkou účelové komunikace, která není veřejně přístupná4) (dále jen "pozemní komunikace"), provozovat vozidlo pouze ten, jehož odpovědnost za škodu způsobenou provozem tohoto vozidla je pojištěna podle tohoto zákona."

Otázkou je, jak definovat pojem "provozovat", dle právníka je "provozované vozidlo" vozidlo v provozu jedoucí, tudíž pokud mi auto stojí na dvoře, stodole a pod a nechytnou mě přímo v jedoucím (provozovaném) autě, pojištěno být nemusí.

Samozřejmě je to potom věci sporu/soudu a tahanic, advokátů apod. což se asi kvůli 3tis nevyplatí absolvovat. Nicméně, na příkladu právníka co se nenechal ojebávat a soudil se kvůli vyšší spotřebě a vyhrál je vidět, že někdy není od věci jim to pořádně osolit. Oni počítají s tím, že člověk sklopí hlavu a zaplatí, ne že půjde do sporu a na to většina těchto šmejdů spoléhá.

Jirko jak píšeš, za 3tis nemá smysl se pouštět do větších akcí.... kdyb yto byl větší flastr, tak by to byla na zamyšlenou, ale takhle prokážu ten měsíc z TP a holt zacáluju zbytek.
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:POKEC
« Odpověď #424 kdy: Září 19, 2011, 13:13:03 odpoledne »
...Bordel,dementi kam ses podival,tekze klasickej ceskej zraz....
Ono je to asi jak tak slyším (a co jsem na srazech v Čechách viděl a zažil...) všude stejný... :(
Mě to připadá že se u nás na tuningové srazy nejezdí lidi rozumně pobavit ,pokoukat,pokecat...
...ALE hlavně kravit a předvádět se...proto taky každou chvíli je někde nějakej úraz nebo průser!!! >:(

Jak to tak sleduju, tak jedinej sraz co za to stojí je Collision Event...
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline Stinger

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 209
  • Karma: 3
Re:POKEC
« Odpověď #425 kdy: Září 19, 2011, 22:22:49 odpoledne »
Náhoda tomu chtěla že jsem na to kápl ...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jgx-Bh4Wksg&feature=related[/youtube]

Offline Stan

  • ***
  • Příspěvků: 252
  • Karma: 4
  • FIGHT FOR YOUR RIGHT !!!
Re:POKEC
« Odpověď #426 kdy: Září 20, 2011, 21:03:39 odpoledne »
jeden na zasmati ...

V letadle z Irska se octli vedle sebe mladá žena a kněz. Po nějaké chvíli se žena odvážila kněze oslovit:
"Otče, mohu vás poprosit o laskavost?"
"Ale jistě, dcero. Co pro vás mohu udělat?"
"No... víte, koupila jsem mamince k narozeninám drahý vysoušeč vlasů, prostě fén. Je ještě v krabici, nevybalený. A beznadějně přesahuje limit osvobozený od cla. Takže oni mi jej určitě seberou. Mohl byste jej pronést prohlídkou? Třeba pod svým šatem?"
"Ach, dcero... rád vám pomohu. Ale varuji vás: nebudu lhát!"
"Ale s vaší poctivou tváří, otče... nikdo se vás na nic ani nezeptá!"
Ujednáno. Po přistání došli k pultu, kněz před ženou. A už zaznělo:
"Otče, máte něco k proclení?"
"Od temene své hlavy až po pás nic..."
"To je ale divná odpověď - a od pasu po podlahu?"
"Nu... úžasný přístroj, určený k tomu, aby dělal radost ženám... zatím však nepoužitý!"
"Kristepane! Běžte, otče... Další!"

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:POKEC
« Odpověď #427 kdy: Září 22, 2011, 16:26:32 odpoledne »
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:POKEC
« Odpověď #428 kdy: Září 23, 2011, 08:17:03 dopoledne »
Tak občas jsem rád, že si svá auto dokážu opravit sám..

Volal mi kamarád, že odjel na dovolenou a své BMW 5  E61 dal na opravu laku zadního nárazníku do ACR.

Když si pro něj přišel, vrátili mu ho s xenonama místo Bi-xenonů, vyndané adabtivní řízení, místo ovládání záslepka a vyměněná hudby na zakázku za seriovou BMW atd.

Škoda tak 300tis.   

A to už mu X3 před 2lety shořela po tom, co si ho vyzvedl po opravě karoserie a jezdil s tím asi 2hodiny.. 

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:POKEC
« Odpověď #429 kdy: Září 23, 2011, 08:38:40 dopoledne »
To je dobrá prasárna  :o
corrado driving every day, full option in progress

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:POKEC
« Odpověď #430 kdy: Září 23, 2011, 08:39:50 dopoledne »
Tohle už za vymáhání právní cestou stojí.
To jsou takový zmrdi ty lidi, to neni možný  :(
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:POKEC
« Odpověď #431 kdy: Září 23, 2011, 13:03:20 odpoledne »
Tak přesně s těchto věcí mám strach... proto, když se s mým autem někde něco dělá, chci být u toho...
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:POKEC
« Odpověď #432 kdy: Září 23, 2011, 13:03:46 odpoledne »
Tak tomuto říkám pech!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oO_WWqWhbyc[/youtube]

    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:POKEC
« Odpověď #433 kdy: Září 26, 2011, 22:32:00 odpoledne »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=In3DFQ5hm88&feature=player_embedded[/youtube]

má to s corradem něco společného?? :-D

Offline Tomáš G60

  • **
  • Příspěvků: 185
  • Karma: 7
Re:POKEC
« Odpověď #434 kdy: Září 26, 2011, 22:42:45 odpoledne »
Tak tomu říkám projekt  ;D ;D ;D