• Květen 18, 2024, 17:42:46 odpoledne

Autor Téma: POKEC  (Přečteno 372672 krát)

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:POKEC
« Odpověď #2175 kdy: Listopad 12, 2013, 14:38:58 odpoledne »
Jasně, záleží na tom, kdo jaký corrado chce mít, když už ho chce mít.
K "vlastnit corrado" může stačit i 20tis a pokud do toho nechce někdo investovat, bude jezdit v rozhrkaný popelnici na zabití.....

Jako většina z nás, aspoň myslím, jsme koupili corrado za nemalý peníz ( "bežná" cena ojetého corrada v době pořízení ) a stejně jsme do něj spoustu peněz investovali, aby bylo v co možná nejlepším mechanickým stavu a zároveň i tak vypadalo (individuální úpravy jsou kapitolou sama pro sebe).

Podle mě, čím levnější corrado koupím, tím víc do něj budu muset investovat....a naopak. Samozřejmě záleží na přístupu každého předchozího majitele a nemusí být pravidlem, že na corradu s pořizovací cenou 8000€ se mi nic nepokazí....

Jinak je na každým,jestli např. za 100tis si koupí "bavora nebo audinu" (pak bude plakat stejně na servise a jezdit na holejch gumách) nebo zánovního Logana nebo třeba corrado....
corrado driving every day, full option in progress

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:POKEC
« Odpověď #2176 kdy: Listopad 12, 2013, 15:02:41 odpoledne »
Je to tak,za kolik je prodejné a jakou má hodnotu. Tyto dvě věci nelze moc sloučit když se jedná o Corrado :-)

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:POKEC
« Odpověď #2177 kdy: Listopad 12, 2013, 15:07:29 odpoledne »
Tak popořadě...
Mého Corrada se samozřejmě zbavovat nechci a nebudu...a tudíž Vás kolegové z Clubu a kamarádi opuštět určitě nehodlám...
I když...jak je jedno rčení: "nikdy neříkej nikdy"...
Člověk nikdy neví...jaká nečekaná životní situace může nečekaně nastat...
Ptal jsem se opravdu čistě ze zvědavosti,a musím říct,že Vaše názory se plně shodují s mými...
Jinak pro ty co mé corrado znají třeba krátce...tak jsem jeho vlastníkem už od roku 99,je (pokud vím) opravdu nebourané (aspoň ne těžce),motor původní bez chyby včetně poctivých najetých km (současný stav je 163 000 km) a barva je taktéž původní...
Toť asi tak základní info o mém Corru...
Jinak klidně vám řeknu že tenkrát když jsem tenhle svůj kousek kupoval byli ceny ojetin podstatně výš a já konkrétně za něj dal 110 000...
Tak bych aspoň dostal to ce jsem za něj dal...
Samozřejmě to co jsem za ty léta investoval včetně muziky za cca 50 000 je nenávratně pryč...
To je osud náš všech...tak to prostě je...
A moc děkuju za Vaše názory :)
« Poslední změna: Listopad 12, 2013, 15:43:23 odpoledne od HudyG60 »

Offline STOUPA

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 425
  • Karma: 3
  • CORRADO G60
Re:POKEC
« Odpověď #2178 kdy: Listopad 12, 2013, 16:39:15 odpoledne »
Tak jeste ze tak Hudy.Jinak je bohuzel velka pravda jakou ma auto hodnotu a kolik do nej bylo vlozeno a za kolik se proda.Trochu sleduju ceskou tuningovou scenu a vim o autech do ktery bylo vlozeno i 5 krat veci castka nez za kolik se pak prodali.

Offline Peoples

  • **
  • Příspěvků: 181
  • Karma: 2
Re:POKEC
« Odpověď #2179 kdy: Listopad 12, 2013, 19:03:10 odpoledne »
Tak jeste ze tak Hudy.Jinak je bohuzel velka pravda jakou ma auto hodnotu a kolik do nej bylo vlozeno a za kolik se proda.Trochu sleduju ceskou tuningovou scenu a vim o autech do ktery bylo vlozeno i 5 krat veci castka nez za kolik se pak prodali.
Viz mk1 s abfkem, co prodávali na bazoši za 80 a teď je na aukru od koruny a na 16000....
Vesměs souhlasím se vším co tu padlo....já koupil vrak a pořád do něj sypu. Ale to už není o autě, ale o corradu. Je to prostě záležitost srdce a myslím že to tak má většina z nás.
Hello, my name is Daniel, and i am Corrado-addicted. "Hi Daniel"

Offline bassmistrkuca

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 528
  • Karma: 6
Re:POKEC
« Odpověď #2180 kdy: Listopad 12, 2013, 20:19:56 odpoledne »
Myslim ze v tomto pripade, kdy se nejedna o putovni model a je dlouho dobu v drzeni jednoho majitele (odhaduju max 3 celkem), nebouranej a nebastlenej kutilem. Ma cenu urcite od 100 vys (i bez muziky).
Prodavat to urcite nebude, to nas pan Hala jen skadli.... ;)
souhlas 100+ naco tahat neco z de

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:POKEC
« Odpověď #2181 kdy: Listopad 13, 2013, 08:52:09 dopoledne »
A nebo bych ho třeba ze srandy nasadil na inzercích za nesmysl...
Třeba za 160 000 a čekal že se nějaký "blázen chytne"... :-D
Jako na mobile.de je hodně Corrad za nesmyslné a nereálné "bomby"...
A za těch "stošede" klidně i s muzikou...
No a kdyby se náááhodou někdo chytnul,tak bych ho za tuhle cenu klidně i s tou muzikou pustil a postavil bych si jiné Corro...
Za tuhle cenu by mi ani té muziky nebylo líto,stejně bych jí dnes stavěl už zase úplně jinak... 8)

Offline STOUPA

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 425
  • Karma: 3
  • CORRADO G60
Re:POKEC
« Odpověď #2182 kdy: Listopad 13, 2013, 09:06:57 dopoledne »
Schvalne to Hudy zkus docela by me to zajimalo ale podle me by tam za tech 160000 bylo nekolik let jako to modre co se prodava za 230000.Taky uz me napadlo ze bych zkusil jen tak ze srandy nabidnout to moje kolem tech 140000kc.

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:POKEC
« Odpověď #2183 kdy: Listopad 13, 2013, 10:24:30 dopoledne »
Tak jestli myslíš to modré Corrado co má to zadní velké křídlo od SGI jako mám na autě já a tuším že měl i nějakou tovární úpravu mot.  od oëtingra z německa tak s tím se teda nemůžu rovnat ani náhodou...to je úplně jinej level...tam bych tu cenu akceptoval...
Mám za to že s ním byl jednou jeho majitel na našem srazu ještě na Kačině...
Myslíš tohle Corrado?...mám za to že ho kdysi prodával i na mobile.de
Je fakt že jestli se bavíme o tomhle Corradu tak to je TOP stav...
Ale já tam mám zase ten docela slušnej sound...nevím no...
Buďme ale v reálu...i těch třeba 150 000 s muzikou v mém případě by byl nesmysl...
Ale pro srandu by to za to stálo... :-D

Offline STOUPA

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 425
  • Karma: 3
  • CORRADO G60
Re:POKEC
« Odpověď #2184 kdy: Listopad 13, 2013, 11:46:26 dopoledne »
Jo jo mysle tohle.Ma upravu motoru kolem 190 koni,pouze kolem 75000km,a je to jedno s poslednich corrad co se vyrobilo.Prodava ho uz nakejch minimalne 5 let.Mel tam cenu 250000kc ted je cena 230000kc uz jak douho.A podle me je prodejny prave kolem tech 150000kc aby to nekdo koupil.

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:POKEC
« Odpověď #2185 kdy: Listopad 13, 2013, 12:03:54 odpoledne »
Vzhledem k tomu ze Zdenka znam velmi dobre a stejne tak jeho Corrado od roku 2005, tak si troufnu upresnit.
Rok vyroby je 95 jedno z posledni produkce. Motor je delany primo u Otlingera v nemecku jako nove postaveny. Nikdy nebourane a cele zrepasovane z originalnich dilu. Lak ma 7 vrstev a vrsek je keramika. To auto je bezchybne a lak vic jak excelentni.
Co se tyka prodeje. Zdenek ho neprodava. Spis je uvedena cena za jakou by ho eventuelne prodal.
V.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline defcut

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 604
  • Karma: 9
Re:POKEC
« Odpověď #2186 kdy: Listopad 13, 2013, 12:26:51 odpoledne »
A šedý introš má komplet z mého corrada. Na fotkách jde pěkně vidět, že má 2 stahovačky :D Jednu odl model na tapecu a druhou new model na kapsách.

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:POKEC
« Odpověď #2187 kdy: Listopad 13, 2013, 15:19:01 odpoledne »
A šedý introš má komplet z mého corrada. Na fotkách jde pěkně vidět, že má 2 stahovačky :D Jednu odl model na tapecu a druhou new model na kapsách.
Kajo ten Intros je kremovy, ne sedy a myslim si ze je z jineho auta ;)
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:POKEC
« Odpověď #2188 kdy: Listopad 14, 2013, 12:52:19 odpoledne »
A šedý introš má komplet z mého corrada. Na fotkách jde pěkně vidět, že má 2 stahovačky :D Jednu odl model na tapecu a druhou new model na kapsách.
Kajo ten Intros je kremovy, ne sedy a myslim si ze je z jineho auta ;)

Trošku přihodim...tenkrát se rozhořel lítej boj mezi Mattiasem a Zdeňkem kvůli tomu, že ho Mates nařknul z toho, že Zděnek vybrakoval komplet introš z nějakýho Corra co chtěl Mates koupit.. Zděnek se hájil, že ten introš je původní.... (pamětníci pamatujou)

no... někde jsem vyštrachal fotku Zděnkovo auta ještě před tou přestavbou (lak, motor atd..)... foceno z boku a zepředu.....a v tom autě byla TMA.. takže tam nebyl krémovej introš...

jestli tam byl přechodně hozenej obyč látkovej, netušim...nesoudim... jen přidávám svůj poznatek :)

1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline defcut

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 604
  • Karma: 9
Re:POKEC
« Odpověď #2189 kdy: Listopad 14, 2013, 15:01:40 odpoledne »
Stačí se podívat na fotku introše a každý pozná, že to v tom autě něbylo origo

http://www.sportovnivozy.cz/15703-volkswagen-corrado