• Květen 18, 2024, 18:12:01 odpoledne

Autor Téma: POKEC  (Přečteno 372680 krát)

Offline Tajtrdlikus

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 28
  • Karma: 0
  • m.e. G60 1,8 PG
Re:POKEC
« Odpověď #2070 kdy: Červenec 30, 2013, 11:30:03 dopoledne »
Ahoj ahoj,
jakožto nový člen a uživatel matrixu bych se vám měl asi nějak lehce představit.

O mně: muj životopis by vás rozhodně nudil, takže vám povím jen to, že je mi 22let, bydlím v sokolnicich, kousek od Brna a jsem težce pracující člověk ...  :-D

O Autě: co říct o něm, Je to obyčejná 1,8 G60ka , vzhledově možná trochu odpuzjicí, všechny peníze zatím vrážím do toho, aby vůbec jezdila, takže vypadá tak jak vypadá. pořídil jsem ji takřka zadarmo, kupní cena byla simbolickych 6tisic, mezi první nové věci na ní byly kompletne nové brzdy , kotoucče + destičky na všech čtyřech, dále všechny čtyři tlumiče + pružiny , pak nové obutí od barum, do motoru se moc nesahalo, byl dan nový rozvodový + drážkový remen, startér ,nejaká těsneni a klasicky vymena tekutin. není toho moc ale jelikož já sám jsem co se tíče technických oprav aut neznalec, tak vsechno řeším přes servis, vychází to možná časově rychleji ,ale je to cenově náročnější. Samo auto je co se týče jízdních vlastností dokonalé a po funkční stránce taky relativně v pořádku, akorá celkem zlobí, kdikoliv se nově objevený problém vyřeší a odstraní, objeví se zaněj zase nějaký nový.

To je tak nějak vše co mně napadlo k sobe napsat, takže na to ostatní co by vás zajímalto , se zeptejte už sami.

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:POKEC
« Odpověď #2071 kdy: Červenec 30, 2013, 12:27:34 odpoledne »
Ahoj ahoj,
jakožto nový člen a uživatel matrixu bych se vám měl asi nějak lehce představit.

O mně: muj životopis by vás rozhodně nudil, takže vám povím jen to, že je mi 22let, bydlím v sokolnicich, kousek od Brna a jsem težce pracující člověk ...  :-D

O Autě: co říct o něm, Je to obyčejná 1,8 G60ka , vzhledově možná trochu odpuzjicí, všechny peníze zatím vrážím do toho, aby vůbec jezdila, takže vypadá tak jak vypadá. pořídil jsem ji takřka zadarmo, kupní cena byla simbolickych 6tisic, mezi první nové věci na ní byly kompletne nové brzdy , kotoucče + destičky na všech čtyřech, dále všechny čtyři tlumiče + pružiny , pak nové obutí od barum, do motoru se moc nesahalo, byl dan nový rozvodový + drážkový remen, startér ,nejaká těsneni a klasicky vymena tekutin. není toho moc ale jelikož já sám jsem co se tíče technických oprav aut neznalec, tak vsechno řeším přes servis, vychází to možná časově rychleji ,ale je to cenově náročnější. Samo auto je co se týče jízdních vlastností dokonalé a po funkční stránce taky relativně v pořádku, akorá celkem zlobí, kdikoliv se nově objevený problém vyřeší a odstraní, objeví se zaněj zase nějaký nový.

To je tak nějak vše co mně napadlo k sobe napsat, takže na to ostatní co by vás zajímalto , se zeptejte už sami.
Pokud jsi uz clenem, tak sis to mel zalozit v "Projektech" ;) (muzes pozadat admina at ti to premisti....)
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Tajtrdlikus

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 28
  • Karma: 0
  • m.e. G60 1,8 PG
Re:POKEC
« Odpověď #2072 kdy: Červenec 30, 2013, 13:23:46 odpoledne »
No jo no.. mohl ale zas na druhou stranu, jak sem rekl, vetsinu veci delal automechanik, tak sem se nechtel chlubit cizim perim, zakladat projekt kterej dela nekdo jinej, spis sem se chtel jen predstavit trochu.

Offline defcut

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 604
  • Karma: 9
Re:POKEC
« Odpověď #2073 kdy: Červenec 30, 2013, 13:56:50 odpoledne »
I tak to tam dej do projektu. Jsou zde jedinci, kteří své auto ani nepředstavili. Takže i když tam budeš dělat opravy a úpravy prostřednictvím servisu, tak to může být v projektu. Tady na clubu nejsou žádná omezení, jestli to děláš sám nebo s cizí pomocí. Nikdo tě za to soudit nebude  ;)

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:POKEC
« Odpověď #2074 kdy: Červenec 30, 2013, 15:15:49 odpoledne »
Hoši klídek, za to asi trochu můžu já, že když jsem mu přiděloval členství, pobídnul aby se třeba představil nebo tak něco :) tak ho nechte žít a dejchat :D
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:POKEC
« Odpověď #2075 kdy: Červenec 30, 2013, 15:28:20 odpoledne »
Hoši klídek, za to asi trochu můžu já, že když jsem mu přiděloval členství, pobídnul aby se třeba představil nebo tak něco :) tak ho nechte žít a dejchat :D
Tak jasan Sedivce, ale i tak neni problem to presunout ;) a smazat pak nase plky ;)
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline bassmistrkuca

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 528
  • Karma: 6
Re:POKEC
« Odpověď #2076 kdy: Červenec 30, 2013, 16:25:22 odpoledne »
tak at se dilo dari,za tu nevidanou cenu je to super  good

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:POKEC
« Odpověď #2077 kdy: Červenec 31, 2013, 08:14:32 dopoledne »
Taky tě tu vítám, každý zachráněný Corrado stojí za to a věř mi, že když se o něj dobře postaráš (třebaže prostřednictvím servisu) bude ti dělat velkou radost.
pozn. jsem rád, že investice si vzal za správný konec (a ne: prvně koupím radio a subwofer, ale motor a podvozek nechám v dezolátním stavu)

Tak hodně zdaru a v tvém projektu se těším na další foto (motoru, interiéru), protože žádný Corrado, který čeká na záchranu není "odpuzující" ani "obyčejný"  ^-^
 
Většina z nás, mě nevyjímaje, začínala s kousky v podobném stavu... a po pár letech....  :-)
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:POKEC
« Odpověď #2078 kdy: Srpen 01, 2013, 13:15:26 odpoledne »
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Tajtrdlikus

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 28
  • Karma: 0
  • m.e. G60 1,8 PG
Re:POKEC
« Odpověď #2079 kdy: Srpen 02, 2013, 13:08:18 odpoledne »
Diky za zastani Šedivče.
Jo a Zdendo: abych pravdu rekl ,tak co mam corro tak radio skoro ani nepoustim, pred tim co jsem mel auto, tak to jo, v tom sem bez radia nedal ani ranu, ale v corru, radio off, okno dolu a radsi nez muziku posloucham libezny zvuk motoru a co se tice oprav, vzal sem to za ten spravny konec hlavne z toho duvodu, ze u takove rakety, aspon pro mne, neni zas tak dulezite jak to vypada, ale jak to jede a jak se to chova. Rad tomu totiz slapnu a proto jsem zvolil tak jak jsem zvolil.

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:POKEC
« Odpověď #2080 kdy: Srpen 02, 2013, 19:21:31 odpoledne »
kompresoru vyndat a kontrola nebo zase budeš to rádio poslouchat ;-)

Offline tomiku

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 6
  • 2.0 16V
Re:POKEC
« Odpověď #2081 kdy: Srpen 02, 2013, 19:22:58 odpoledne »
kompresoru vyndat a kontrola nebo zase budeš to rádio poslouchat ;-)

 :-D :-D :-D

Alfoun

  • Host
Re:POKEC
« Odpověď #2082 kdy: Srpen 02, 2013, 19:27:06 odpoledne »
To by v tom byl cert, aby Dave nebyl na prvnim miste.

http://www.novinky.cz/koktejl/309305-pirat-se-ritil-po-dalnici-rychlosti-265-km-h-policie-ho-dohnala.html
Uz podle jmena je mi jasny coto bylo za typka. Me by,ale museli nejdriv chytit. :P
Nevim kde berou ty informace,protoze nejrychleji to palil Smokey Nagato s jeho suprou. 197mph.  :-D

Offline Tajtrdlikus

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 28
  • Karma: 0
  • m.e. G60 1,8 PG
Re:POKEC
« Odpověď #2083 kdy: Srpen 02, 2013, 22:32:06 odpoledne »
kompresoru vyndat a kontrola nebo zase budeš to rádio poslouchat ;-)

 :-D :-D :-D

jo no už sem o tom cosi cetl... kazdejch 40 az 50tis. km novej a takový šílenosti na netu ireful.. aji tady nejaka vyjadreni členu...určo na tom zapracuju .. snad sezenu nekoho ,kdo tomu rozumi a bude ochoten se v tom vrtat misto me.. jelikoz to by nedopadlo... dekuji za radu Bárte good...

Offline bassmistrkuca

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 528
  • Karma: 6
Re:POKEC
« Odpověď #2084 kdy: Srpen 02, 2013, 23:03:45 odpoledne »
zrovna bart je jeden z mala co gecka dela a repasuje upravuje :-D jinak jde spis o preventivni udržbu gečka aby se to po tech km nerozlitlo a to je pak konec :(