Technická sekce > Projekty

Ondrovo trápení

(1/23) > >>

Ondrys:
Tak vám tady taky představím svoje corrado ikdyž je budete znát nejspíš z inzerce. Původně to byla G60, ale když sem se na corrado byl dívat, jezdilo na naftu :)
Nicméně s majitelem byla výborná domluva, motor si prodal zvlášť a nechal mi jenom kastli.

V motoráku a elektrice bylo uděláno pár neodborných zásahů a dalo docela práci to dát dohromady.

Vzhledem k tomu, že jsem dodělával vejšku a nákladům na pořízení G60, kompresoru ve slušným stavu a  jeho repas jsem se rozhodl osadit tam ABF.

Rok výroby je buď 89 nebo 90, nejsem si jistý
Motor 2.0 16V
okna, šíbr a zrcátka v el.

Dovoz

BinVladin:
To je od Techmana (Lukas) z Jihlavy? To jsem rad, ze to nekdo zas vrati zpatky do puvodniho stavu (vynda ropu, ta do Corra proste nepatri)

Ondrys:
přesně tak. Motorák mám po laku, sníženo, lehce upravený zadní světla, vyměnil jsem dveře u spolujezdce. Ale bohužel sem pořád objevují nový a nový věci co je potřeba udělat. Navíc bojuju s časem a nejsme schopni přijít proč mi to ABFko cuká a nechce táhnout od 2500 - 3500 otáček. Už jsme zkusili kde co a pořád nic :-(

Ale snad se to brzy vyřeší a konečně si už po roce zajezdím

šedivák:
Pěkný Ondro, další zachráněný auto!
Jen bych tě chtěl poprosit - až budeš dávat další fotky, zkus je prosím zmenšit aspoň na rozměr pod 1000 pixelů. Ono se to pak nezobrazí dobře a je vidět jen půlka fotky :) Tyhle už jsem ti pošteloval.

Držim palce s autem ;-)

David:
Pěknej kousek, hezky v sérii, nesprzněný... to mám rád   :)  :)  :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi