Technická sekce > Projekty

Re:Corrado .:R32T

(1/224) > >>

Alfoun:
Zdravim vsechny tuna.  Takhle corro vypadalo kdyz jsem ho 29.10.2006 koupil. :o ;D
V ty dobe jsem se poohlizel po Corradu ,ktery uz je hotovy i kdyz vlastne sprzneny,lae v ty dobe jsem to videl jinak.  Vybral jsem si ho na netu a jelikoz me docela tlacil cas tak jsem naky nedostatky zkousnul s tim,ze je pozdeji poresim.
Mozna si reknete,ze se toho na aute od te doby toho  moc nezmenilo.
Postupem casu jsem totiz zjistil,ze se corrado perfektne ridi a sedi na silnici a to i na standardnim podvozku jako pribite. I ten posaz za volantem mi sedel,skoro jako v motokare.
A proto jsem se zatim vydal trosku jinou cestou nez cestou estetickych uprav.
Vetsina z Vas samozrejme vi, co s autem zamyslim,ale pro ostani se rad rozepisu o upravach,ktere jsem doposud provedl.

Alfoun:
Takze moje uplne prvni uprava se udala na podvozku. Nakoupil jsem stainless FK stelovak s hornim nastavenim tuhosti tlumicu Koni.
Tady je jednina zachovala fotka z te doby,kde je podvozek trosku videt ;D
A zaroven i s novym vyfuckovym systemem od firmy Magnex.

šedivák:
Čeče, nikde nevidim fotku podvozku, akorát se tu furt množej vejfuky.... :)

Alfoun:
Tak koukam, ze  musim kapnout bozskou. Ja poradnou fotku podvozku nemam,nemam,nemam,neemaaam :'( ;)

Alfoun:
Pak prisel na radu motor. Do ktereho jsem nacpal 268 vacky s KN filtrikem a potom jsem zacal s programovatelnymi jednotkami. V prvnim pripade se jednalo o Megasquirt I s sirokopasmovou sondou od Innovative LC1 pro to spravne natuneni.Svody jsem nechal standardni jenom jsem je nahore trosku zvetsil.
Par fotek jak auto prubezne vypadalo a kde se ukazovalo ;D
Prvni prvni navsteva na Santa Pod(drag racing draha) v UK jeste bez uprav. Vysledny cas byl neco kolem 15.6s@89mph

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi