• Květen 07, 2024, 21:23:02 odpoledne

Autor Téma: Novinka z Bruselu  (Přečteno 4943 krát)

Alfoun

  • Host
Novinka z Bruselu
« kdy: Červenec 14, 2012, 11:16:21 dopoledne »

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:Novinka z Bruselu
« Odpověď #1 kdy: Červenec 14, 2012, 11:55:58 dopoledne »
Doufám že tohle neprojde, začínaj si z nás dělat blázny! Závadou na technice je způsobeno jen 6% nehod, alkohol a rychlost má ale daleko větší podíl, tak by se měli zaměřit na to!   ireful
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline Honza G60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 2160
  • Karma: 5
  • VW Motorsport
Re:Novinka z Bruselu
« Odpověď #2 kdy: Červenec 14, 2012, 13:17:03 odpoledne »
Jo jo cetl jsem to hned rano..... :(
Nejhorsi je,ze treba nemci uz to kritizujou  ted a nenechaj si moc poroucet jako mi Cesi.Mi jsme takovy sra..y ze se zase chytneme kazdyho ho..a bude to jen u nas..... ireful

Schneider motors-autoservis a sportovni upravy vozu VW,Audi,Seat,Skoda-774922468
http://tuning.zvyk.com/?k=0

http://delenakola.cz/

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:Novinka z Bruselu
« Odpověď #3 kdy: Červenec 14, 2012, 21:59:28 odpoledne »
Kdyby radši taky řekli...kde chudí lidé jako my češi apod. mají na ty mladší nebo nová auta vzít!!! mad
Protože ne každý je poslanec nebo senátor se statisícovými platy!!!
Dohajzlu...

PS: To "chudí" myslím obrazně... beru to z pohledu porovnání platů v EU a kupní síli...

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Novinka z Bruselu
« Odpověď #4 kdy: Červenec 15, 2012, 19:07:33 odpoledne »
Ještě, že němci jsou proti... ti jak se k něčemu postaví zápozně tak to v unii neprojde...
A nehledejte v tom něco jako, že jde o způsobení nehod tech stavem nebo zvýšení bezpečnost na silnicích... jde jen  a pouze o to jak z nás vytáhnout prachy!!!

A zde prohlašuji: Jestli to ty KURVY schválí -odhlašuji a "ekologicky" likviduji auto (pro úřady aby neexistovalo) sundávám značky, zatmavuju všechny skla i přední - do zadu pod auto dávám zásobník s hřeby a ať si mě ty svině chytí!!!!! toto už není ani šikana ani buzerace. Toto je totalita!!!!!!!!!!!!!!!
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline doktor

  • ***
  • Příspěvků: 260
  • Karma: 3
Re:Novinka z Bruselu
« Odpověď #5 kdy: Červenec 15, 2012, 20:52:41 odpoledne »
Chce se mi s toho  :sick:  :sick:  :sick:  :sick:  :sick:  :sick:  :sick:  :sick:  :sick:  :sick:  :sick:

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:Novinka z Bruselu
« Odpověď #6 kdy: Červenec 16, 2012, 08:38:35 dopoledne »
Kdyby radši taky řekli...kde chudí lidé jako my češi apod. mají na ty mladší nebo nová auta vzít!!! mad
Protože ne každý je poslanec nebo senátor se statisícovými platy!!!
Dohajzlu...

PS: To "chudí" myslím obrazně... beru to z pohledu porovnání platů v EU a kupní síli...

"Chudí" si obrazně vůbec myslet nemusel, protože je to tak. To co u nás vydělá člověk ve vedoucí pozici u podniku, který prosperuje, vydělá v západních státech uklizečka... Takže ač je to smutné, je to holt realita... jsme takový chudí příbuzní  :cray:
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Offline Honza G60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 2160
  • Karma: 5
  • VW Motorsport
Re:Novinka z Bruselu
« Odpověď #7 kdy: Červenec 16, 2012, 19:11:05 odpoledne »
Tak asi tak k tem platum.Vcera tady byl kamarad ktery mi dava dohromady pc a pracuje u RWE jako zpravce site a lita na porady do nemecka kde na stejny pozici jakou ma on v Cz berou prumerne cca 7000euro!!!!!!!!!!!!!!!!!!Malem mi sbiral pod stolem. ::) To je masakr.....Umet trochu lip nemecky tak uz jsem tam a nic mi tady neudrzi.... :sick:

Schneider motors-autoservis a sportovni upravy vozu VW,Audi,Seat,Skoda-774922468
http://tuning.zvyk.com/?k=0

http://delenakola.cz/

Offline KRROMM

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 2
Re:Novinka z Bruselu
« Odpověď #8 kdy: Červenec 31, 2012, 19:34:15 odpoledne »
Neblazni s tim platem. To je vyjimka ze vydela tak hodne penez. Bezny stredni manazer vydela Nemecku 5000 hrubeho. Odbornik mezi 3500-4000 Euro hrubeho. Normalni lidi jako napriklad prodavacky v obchodech, okolo 1100 Euro. Bezny plat je okolo 2500 hrubeho. Bydlim v Bavorsku a mam prehled o platech.

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Novinka z Bruselu
« Odpověď #9 kdy: Červenec 31, 2012, 20:24:26 odpoledne »
tím si nám nazančil, kolik máš plat ty...  8)    :-D

Offline podry

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 538
  • Karma: 5
Re:Novinka z Bruselu
« Odpověď #10 kdy: Srpen 03, 2012, 16:12:39 odpoledne »
Nevím co je na tom pravdy, ale nějakej manažer od VW prý dostal odměnu 40milionu EUR!!!!!  je to možně???  :o ???

Offline luboš25

  • **
  • Příspěvků: 115
  • Karma: 0
Re:Novinka z Bruselu
« Odpověď #11 kdy: Srpen 03, 2012, 17:25:40 odpoledne »
ktěm platum u nas a v eu ,tak tech 7tacu eu bych věřil,ja dělam v eu,sem registrovanej a pojištěnej ,zaměstnanej vše ofiko v luxemburku,do tet sem bral minimum co zakon u nich da,tak si sedněte at to ustojíte 1400eu coš upozornuju bere ženskaq zakasou,ze zakona ti musej každej rok přidat tet nevim kolik přesně ale jeto dost.mam tak dobry poijištění jak duchot tak i urazoví ,po 5 letech tu uš mam narok na duchod ,narodila semi cera tak dostanu každej měsíc 180eu podporu na dítě do doby kdy bude študovat,dyš se ožením tak dalších 180eu ulevu na daních.a proně tu sme luza s minimalnim platem a doma sem natom uplně jinde.jo a takovej detajl chodí mito každej měsic ale do prace jezdim 3 tejdny v haku a 3tejdny doma,taky nechapu jak je to možny ale je naše polity ke prostě k posraní taky bych chtěl makat doma bejt deně s rodinou ale unas to nejde

Offline KRROMM

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 2
Re:Novinka z Bruselu
« Odpověď #12 kdy: Srpen 08, 2012, 10:59:56 dopoledne »
tím si nám nazančil, kolik máš plat ty...  8)    :-D

Barte nechtel jsem naznacovat kolik vydelam, jen jaka je realita , aby si nekdo nemyslem ze se daji v Nemecku vydelat jen tak horentni sumy. Clovek musi opravdu neco umet aby se dostal aspon na ten prumer 2500 EUR hrubeho. Co se tyka me, tak jsem konstrukter s 11 letou praxi a specializaci na lisovaci nastroje v automobilovem prumyslu, jsem podle toho zaplaceny a nemam se spatne.V poslednich mesicich nastala dalsi vlna odchodu cechu do zahranici. Hlavne mladi lidi. Vetsinou delaji podradnou praci v seriove vyrobe za 8 EURO na hodinu. A navic jeste pres agenturu ktera za ne inkasuje solidni prachy od zamestnavatele.  To je to nejhorsi co muzou udelat. Kdyz uz chce jit nekdo do zahranici, tak delat ve svem oboru, umet aspon trochu nemecky a snazit se sam. Pak je prace v Nemecku celkem vyhodna. Prace v cechach je o nicem.   Prosim posledniho kdo bude odchazet z ceske republiky at zhasne  :-D

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Novinka z Bruselu
« Odpověď #13 kdy: Srpen 08, 2012, 12:24:19 odpoledne »
jak mluvíš o té podřadné práci tak vím o čem mluvíš. Viz Kaiser GMBH.. to je otročina a mají se tam dobře maximálně lidi co jsou tam od revoluce a už jen štelujou mašiny. Praxe "...já tě tam dostanu,ale pak mi dáš tolik" tam byla a myslím, že stále je běžná.

Pokud znáš jazyk, tak máš větší šanci se někam dostat, kde to bude na nějaké úrovni a nebudeš dělat tu již řečenou podřadnou práci.
Pro člověka který živí rodinu je pak akorát výhodnější ty přídavky na dítě, které to nepatrně udělají zajímavější.

Offline KRROMM

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 2
Re:Novinka z Bruselu
« Odpověď #14 kdy: Srpen 08, 2012, 13:22:13 odpoledne »
Presne tak to je.  :)