• Květen 07, 2024, 21:09:30 odpoledne

Autor Téma: Takhle si vam jedu a  (Přečteno 2045 krát)

Alfoun

  • Host
Takhle si vam jedu a
« kdy: Listopad 14, 2011, 23:08:31 odpoledne »
Takhle si vam jedu,plouzim se po dalnici a najednou z niceho nic kolem me prosvisti modre TT,ale stacil jsem si vsimnout ,ze je ma na kufru RS a ma trosku vetsi koncovky vyfuku ;D
Jelikoz mi staci malo abych auto prohnal i kdyz tohle bylo na jednoho trosku moc,jsem se za nim vydal s tim,ze se s nim pomerim. Mel jsem stesti,protoze majitel byl take v racing modu. ;)
Nevim jestli mel standard a nebo to bylo chiply,protoze  mu to jelo  neskutecne. I kdyz hodnoty 5valcoveho motoru v zakladu ,340koni a 450nm kroutaku + 7 stupnova DSG prevodovka mluvi samy za sebe.
Uz par zarezu k dobru na pazbe mam,ale nez jsem stacil podradit tak uz mel tak 50metru naskok. Bohuzel me nenechal jet vedle nej takze tezko odhadnout jak bylo  auto rychly.
Kazdpadne zazitky tohoto typu muzu kazdy den. Mozna,ze mate taky zazitek s tim,ze vas nekdo zkousel  a dostal klepec a nebo,ze jste dostali na prdel od auta od ktereho byste to necekali.


Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Takhle si vam jedu a
« Odpověď #1 kdy: Listopad 14, 2011, 23:14:15 odpoledne »
Mě pobavil tenkrát ten kluk v BMW, když jsme jeli spolu po dálnici u vás UK. Takové to nenásilné "ahoj, dáme závod?!?"

A když dostal na prdel, tak přijel a ještě ti ukázal palec nahoru..  ;D

Alfoun

  • Host
Re:Takhle si vam jedu a
« Odpověď #2 kdy: Listopad 14, 2011, 23:19:00 odpoledne »
Takhle se tu chvalime i kdyz dostanem na prdel.  ;D