• Květen 07, 2024, 01:36:25 dopoledne

Autor Téma: moje tezke zacatky s G60  (Přečteno 5264 krát)

Offline Krupic

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 91
  • Karma: 2
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #15 kdy: Květen 09, 2014, 13:57:25 odpoledne »
tak sem se dnes hrabal v ele. no sem zvedavej jak to dam dohromady nejspis to je i problem proc mi to nestartuje ze si to bere proud z baterky a ta pak neni dost silna jestli po nabiti baterky auto naskoci tak to bude jasny

jinak uz mam za sebou vymenu privodni hadici do kompresoru ktera byla strasne rozthana a podle vymletyho horniho sroubu a protoze spodni sroub byl uplne v pohode soudim ze to nekdo chtel menit ale nemel na to spravny naradi tak to zkurvil a pak to prelepil izolepou pak sem vymenil tu druhou hadici za vytlakem ktera byla taky prelepena

věci co můžou vibít baterii.....

vadnej (vlhkej - voda v něm :-D ) alternátor nebo starter,
mnohem častěji radio který je napojený bez klíčku (funguje bez klíčů),
u corra mě vypekla lampička v kufru (vadný spínač a svítila pořád),
může to bejt i alarm pokud je to nějakej smejd....

no a nejlíp to asi zjistíš tak že si změříš odběr při všem vypnutým, popřípadě zamčený auto.... odběr by se měl držet cca kolem 30mA-50mA cokoliv přes 100mA je špatně...  ;)

jj dik postupnym promerenim sem na to nakonec prisel zapomnel sem to tady aktualizovat byl to spatnej orech ve spinacce :)

Alfoun

  • Host
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #16 kdy: Květen 09, 2014, 19:21:27 odpoledne »
Zacal bych odpojovat veci,ktere jsou do systemu pridane. Zesilovac,radio,central ,alarm atd.... Ale pokud mas vyreseno tak fajn.

Modra je dobra :-)

Offline Tom

  • ****
  • Příspěvků: 622
  • Karma: 11
  • G60 RS2
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #17 kdy: Květen 09, 2014, 23:34:41 odpoledne »
Ten šnek se mi zdá být požitelnel, je trochu dokroucenej, ale asi by se s tím dalo eště jezdit.
Mám tu ňáký obaly kompresorů, třeba by se z toho dalo něco vybrat aby to aspoň jezdilo.

Taky ale záleží jak to vypadá naživo, esi je to zničený ňák moc, tak by nemělo smysl ani dávat do kupy, protože by to třeba nakonec vyšlo stejně jak funkční G.


Tom
VW Corrado G60 RS2 + Suzuki GSX-R 750

Offline Krupic

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 91
  • Karma: 2
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #18 kdy: Červen 27, 2014, 23:21:33 odpoledne »
aktualizace:
vymeneny olej + filtry
opravena eletrika co vedla do SPZ, ktera byla kvuli tuning narazniku blbe udelana a hlavne nebezpecne udelana takze se to zatim poupravilo az dam origo zapojim origo svetla na spz
vymeneny kabely z rozdelovace do svicek

bohuzel setreni na kompresor a udrzba daily me zpomaluje ale snazim se co to da :) ted se chystam na uriznuti duplex vyfucku vzadu abych mohl dat origo narazniky ktery mam doma a rovnou to trosku snizim podvozek taky doma pripravenej

Offline Krupic

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 91
  • Karma: 2
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #19 kdy: Srpen 24, 2014, 00:59:22 dopoledne »
dalsi aktualizace:
urizlej duplex n vyfuku novej stredovej dil vyfuku, origo narazniky, novy podvozek, vymenen kompresor za ktery dekuju Tomovi, novy palivovy filtr, novy svicky, nova priruba co vede k topeni

Offline Krupic

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 91
  • Karma: 2
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #20 kdy: Srpen 24, 2014, 01:15:21 dopoledne »
neco trochu z jedny akce je to pomaly bez vytaceni motoru jen tak for fun :)

https://www.youtube.com/watch?v=3O6GzzCjJZY