• Květen 06, 2024, 23:16:07 odpoledne

Autor Téma: moje tezke zacatky s G60  (Přečteno 5263 krát)

Offline Krupic

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 91
  • Karma: 2
moje tezke zacatky s G60
« kdy: Duben 13, 2014, 23:22:39 odpoledne »
Tak jsem si privezl svoji prvni G60. Dovezl jsem ho 12.4.2014.

rv. 89
barva modrá met.

prednosti tenhle kousek moc nema snad jen ze nosniky jsou v poradku a vnitrni prahy nejsou zrezly, podle stavu by se dalo rict ze jedna z prednosti je ze sem s nim ujel pres 600km az domu bez problemu

seznam nedostatku bude o dost delsi :D :
bylo boreny a kitovany podle opravy laku ten kit bude stat za prd taky puvodni lak pekne udelany ale opravy jsou neco strasneho stejkance rozmazany strikli i pres skla navic se na opravovanych mistech lak loupe, pravy bok ktery byl opravovan cely je lakovany i s piskem asi nekdo lakoval venku a foukl vitr , podlaha je zrezla na leve casti ta rava vypada v poradku myslim e zavarit to pujde bez problemu

co se tyce motoru tak ak se v nich nevyznam tak samotny blok mi prijde v poradku, s kompresorem to bude jak to byva horsi auto vubec netahne coz muze byt zpusobeno sportovnim filtrem ktery je uplne zaneseny ze tam snad nic neprojde a dale hadice, ktere nejsou zrovna v dobrem stavu a hadice co vede od kompresoru je lepena, dale tam tece olej viz. foto pokud to na nem pujde videt

ted chystam udelat klasiku udrzbu vymenim ten filtr, olej se vsim vsudy,

z auta sem zatim vyndal audio ktere bylo v kufru namontovane na drevotriskove desce a vsechny kabely nejen k audiu dodatcne dodelavane takovym zpusoben ze se divim ze to nechytlo

hodim sem nejaky fotky a budu psat jak pokracuju doufam ze to nejak pujde nechci aby to corro cestovalo jak ted ze si nekdo neco pridela nebo opravy hroznym zpusobem a posle ho dal

Offline Krupic

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 91
  • Karma: 2
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #1 kdy: Duben 13, 2014, 23:24:00 odpoledne »
nejake fotky

Offline Cherry

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 446
  • Karma: 6
  • Legendy nesmí nikdy zemřít
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #2 kdy: Duben 14, 2014, 02:45:48 dopoledne »
Tě vítám mezi postiženými. Ať ti nadšení dlouho vydrží.  good

Offline Aikimato

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 218
  • Karma: 6
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #3 kdy: Duben 14, 2014, 08:39:31 dopoledne »
drzim palce good nech sa ti dari pri opravach ... ak ta to potesi, tak moje bolo asi v este horsom stave , ked som ho kupil  :-\  som s nim presiel len sto km :)

Offline Krupic

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 91
  • Karma: 2
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #4 kdy: Duben 14, 2014, 17:47:20 odpoledne »
dik za podporu uz zacinam zase setrit aby to corro vypadalo nejak a hlavne jezdilo :D

tady je foto toho audia

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #5 kdy: Duben 14, 2014, 17:59:52 odpoledne »
Takovou muziku bych taky vyhodil ven jako první věc....bude to boj, ale jestli najdeš aspoň trochu síly a trpělivosti, tak to tvoje corro bude ještě pěkněj kousek a odmění se ti super svezením ;-)
corrado driving every day, full option in progress

Offline bassmistrkuca

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 528
  • Karma: 6
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #6 kdy: Duben 16, 2014, 00:12:32 dopoledne »
ten kufr ;D velka tvorba :-D,nejakej cas a bude ok good

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #7 kdy: Duben 16, 2014, 09:07:44 dopoledne »
ten kufr ;D velka tvorba :-D,nejakej cas a bude ok good
Bylo mi jasne, ze specielne Ty si te lidove tvorivosti vsimnes. Jako fakt nadhera, nejlepsi je ten hrebik co trci skrz dolu, ten mne uchvatil :D
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Krupic

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 91
  • Karma: 2
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #8 kdy: Duben 19, 2014, 12:58:12 odpoledne »
tak sem se dnes hrabal v ele. no sem zvedavej jak to dam dohromady nejspis to je i problem proc mi to nestartuje ze si to bere proud z baterky a ta pak neni dost silna jestli po nabiti baterky auto naskoci tak to bude jasny

jinak uz mam za sebou vymenu privodni hadici do kompresoru ktera byla strasne rozthana a podle vymletyho horniho sroubu a protoze spodni sroub byl uplne v pohode soudim ze to nekdo chtel menit ale nemel na to spravny naradi tak to zkurvil a pak to prelepil izolepou pak sem vymenil tu druhou hadici za vytlakem ktera byla taky prelepena

Offline Krupic

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 91
  • Karma: 2
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #9 kdy: Duben 19, 2014, 12:59:16 odpoledne »
dalsi foto nevite co sou zac ty relatka?, je to napojeny na central co se dodelaval

Offline Krupic

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 91
  • Karma: 2
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #10 kdy: Květen 09, 2014, 12:49:40 odpoledne »
tak sem sundal Gecko a rozpulil no a je KO ani me to nejak neprekvapilo, na sneku je konec trosku vystiplej ta hrana ty drazky (nevim jak to nazvat moc se v tom jeste nevyznam :D) a na tom vnejsim obalu je uprostred cela drazka vystipla, tady uz repas nepomuze

 jak se pohybujou cenove kompresory?

Offline nemitom

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 247
  • Karma: 3
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #11 kdy: Květen 09, 2014, 13:31:04 odpoledne »
dalsi foto nevite co sou zac ty relatka?, je to napojeny na central co se dodelaval

odbyč relé, budou jen na posílení výstupu toho centrálu.... ;-)

Offline Tom

  • ****
  • Příspěvků: 622
  • Karma: 11
  • G60 RS2
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #12 kdy: Květen 09, 2014, 13:36:17 odpoledne »
Udělej toho G víc fotek, možná z toho něco pude poskládat.

VW Corrado G60 RS2 + Suzuki GSX-R 750

Offline nemitom

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 247
  • Karma: 3
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #13 kdy: Květen 09, 2014, 13:38:33 odpoledne »
tak sem se dnes hrabal v ele. no sem zvedavej jak to dam dohromady nejspis to je i problem proc mi to nestartuje ze si to bere proud z baterky a ta pak neni dost silna jestli po nabiti baterky auto naskoci tak to bude jasny

jinak uz mam za sebou vymenu privodni hadici do kompresoru ktera byla strasne rozthana a podle vymletyho horniho sroubu a protoze spodni sroub byl uplne v pohode soudim ze to nekdo chtel menit ale nemel na to spravny naradi tak to zkurvil a pak to prelepil izolepou pak sem vymenil tu druhou hadici za vytlakem ktera byla taky prelepena

věci co můžou vibít baterii.....

vadnej (vlhkej - voda v něm :-D ) alternátor nebo starter,
mnohem častěji radio který je napojený bez klíčku (funguje bez klíčů),
u corra mě vypekla lampička v kufru (vadný spínač a svítila pořád),
může to bejt i alarm pokud je to nějakej smejd....

no a nejlíp to asi zjistíš tak že si změříš odběr při všem vypnutým, popřípadě zamčený auto.... odběr by se měl držet cca kolem 30mA-50mA cokoliv přes 100mA je špatně...  ;)

Offline Krupic

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 91
  • Karma: 2
Re:moje tezke zacatky s G60
« Odpověď #14 kdy: Květen 09, 2014, 13:55:43 odpoledne »
Udělej toho G víc fotek, možná z toho něco pude poskládat.

lepsi fotky nemam zatim sem to nerozebiral cely stacilo mi jen jak se vydel jak je to vystipany na kazdym dilu je nejaka vada