• Květen 10, 2024, 04:57:03 dopoledne

Autor Téma: Kůčovo corrado  (Přečteno 4017 krát)

Offline kůča

  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
Kůčovo corrado
« kdy: Leden 22, 2013, 17:36:53 odpoledne »
čau kluci corradisti,nevite nekdo co je s mym corradem?v jakem okrese je atd?ted jsem volal na cislo z fotky ze srazu z mimone co je v galerii a typek mi rek ze ho pred 2lety prodal nejake zenske:-)).Pro ty co nevedi o jake jde tak je to G60 v karbonu s rieger kridlem.Par lidi z minuleho clubu me zna ,stoupa,bart,bin atd.Mejte se a at vam jezej corrada bez poruchy :)

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:Kůčovo corrado
« Odpověď #1 kdy: Leden 22, 2013, 20:15:30 odpoledne »
máš absťák a rozhodl ses ho koupit zpět?  :)
co jsem tvoje auto sledoval na inzerátech, tak jsem nabyl dojmu, že je tak trochu "putovní". Během docela krátký doby se objevily inzeráty, kde pokaždý bylo napsáno něco jinýho, lišila se cena i kraj, kde by auto mělo být....taky by mě zajímalo, kde je mu teď konec...
corrado driving every day, full option in progress

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Kůčovo corrado
« Odpověď #2 kdy: Leden 23, 2013, 09:35:57 dopoledne »
Ahoj Pepo, jak je? Koukej ho sehnat zpet. Bylo nekde v Jablonci myslim a snad dokonce v nem byla montaz pro telesne postizeneho, ale nejsem si jistej jestli si to nepletu s jinym kusem.
Bin
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Stan

  • ***
  • Příspěvků: 252
  • Karma: 4
  • FIGHT FOR YOUR RIGHT !!!
Re:Kůčovo corrado
« Odpověď #3 kdy: Leden 24, 2013, 11:39:46 dopoledne »
Ahoj Kůčo,

tvoje Corrado jsem obdivoval na Mimoni (28.8.2011), je potazeny v karbonovy folii jak pises a jak dodava Bin je/byla v nem uprava pro telesne postizeneho...
V priloze sem davam dve fotky, co jsem fotil, mozna to jsou ty, jak si videl ... a jestli ne, tak na nich je taky cislo na majitele, tak to muzes zkusit, jestli si prave tohle cislo uz nezkousel ...

Jinak budem mit urco oci otevreny a koukat, jestli se nekde neobjevi!  ;)

Offline STOUPA

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 425
  • Karma: 3
  • CORRADO G60
Re:Kůčovo corrado
« Odpověď #4 kdy: Leden 24, 2013, 12:33:45 odpoledne »
V lete bylo u Jihlavy ve Stokach.asi to ma naka Holka protoze je bohuzel palubovka a myslim i naky casti interieru v ruzove.

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:Kůčovo corrado
« Odpověď #5 kdy: Leden 24, 2013, 12:54:44 odpoledne »
Tak Kuca psal ze ten majitel co to dal do karbonu to prodal nake zenske. Na skle ma jmeno  Sarka a Nick Lumpice_VW tak se podivat na VW Club.
V.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline Stan

  • ***
  • Příspěvků: 252
  • Karma: 4
  • FIGHT FOR YOUR RIGHT !!!
Re:Kůčovo corrado
« Odpověď #6 kdy: Leden 24, 2013, 13:29:48 odpoledne »
tak jsem patral, patral  :-D ... a na vw-clubu je uzivatelka "Lumpice" a ma v profilu napsano, ze ma Corrado 1.8 G60  :) ...
tak ji zkusit kontaktovat  :)

Offline spilner

  • **
  • Příspěvků: 197
  • Karma: 7
Re:Kůčovo corrado
« Odpověď #7 kdy: Leden 24, 2013, 17:19:02 odpoledne »
Já od toho chlápka bral kdysi origo světla co prodával. Vím, že byl na vozíku. Taky mám pár fotek, ale je divný že na tom pruhu přes okno má ta holka pořád nápis "zlobrzlej". Tak si ten týpek právě řikal, zlobr.

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:Kůčovo corrado
« Odpověď #8 kdy: Leden 24, 2013, 17:36:24 odpoledne »
Zdravim kamaráde... :)
Doufám že ti to klapne a znova rozšíříš naše řady!
Ať už s tvým původním Corradem nebo jiným... ;)

Offline kůča

  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
Re:Kůčovo corrado
« Odpověď #9 kdy: Leden 24, 2013, 18:54:26 odpoledne »
Cau kluci,tak jsem ji napsal a uvidim jestli se ozve,byla prihlasena naposled 27.09.2011 19:24,takze je mozny ze uz ho nema,pisete tady ze hodne cestovalo tak uz muze byt buh vi kde.Jinak uz bych ho asi nechtel,delal na nem upravy nekdo jinej nez ja a to semi nelibi:-).Hlavne ten karbon uz se neda vratit a jestli jo tak blbe.Doufam ze uz nekdo vyndal tu 13 klic co mi spadla do levyho zadniho boku pri montazi muziky:-).Co se tyce toho telefonatu,tak jsem volal na cislo co bylo za sklem na fotce vejs z mimone,vzal to typek co byl pekne neprijemnej a vubec se nechtel bavit.To auto jsem prodal invalidovi na vozejku z jablonce co se vyvalel na motorce,rikal ze tam necha dat to ovladani pro postizeny.Za tyden po tom mi volal ze to da do karbonu,tak jsem se ho zeptal jestli odnekud neprilit,ze to auto akorad znici.Kdyz mi volal potom zase tak uz jsem to nebral aby mi zase nezacal vykladat ty jeho myslenkovy pochody na ktery jsem nebyl zvedavej,hold kazdej ladi podle sveho:-(.Rad na nej vzpominam.Dam vedet jestli se buchta ozve

Offline Aleš

  • *
  • Příspěvků: 26
  • Karma: 0
  • VW Corrado 2.0i 16V
Re:Kůčovo corrado
« Odpověď #10 kdy: Leden 24, 2013, 19:07:16 odpoledne »
Ahoj, Před rokem možná i dýl jsem ho opravdu vídával jezdit po Jablonci. Jestli se nepletu tak už tenkrát vozil za sklem cedulku že je naprodej...

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:Kůčovo corrado
« Odpověď #11 kdy: Leden 24, 2013, 19:26:31 odpoledne »
co vím, tak ho měl jen pár měsíců. Řešil se mnou akorát zvýšení výkonu.

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:Kůčovo corrado
« Odpověď #12 kdy: Leden 25, 2013, 07:52:48 dopoledne »
aha....tak tobě jde o tu 13ku klíč  :-D
corrado driving every day, full option in progress

Offline podry

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 538
  • Karma: 5
Re:Kůčovo corrado
« Odpověď #13 kdy: Leden 25, 2013, 20:47:49 odpoledne »
aha....tak tobě jde o tu 13ku klíč  :-D

 :-D ;D

Offline kůča

  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
Re:Kůčovo corrado
« Odpověď #14 kdy: Únor 06, 2013, 18:21:32 odpoledne »
Tak ta kocka se neozvala,asi ho uz nema:-(.Ne o tu 13 mi fakt nejde,ikdyz byla na jedne otevrena a na druhe mela racnove ocko,takze byla dobra:-).Treba se to auto nekde obevi v sezonena srazu.Mam tu hromadu fotek corrad ze srazu a tak ,fotil jsem je vsude,tak kdyby je nekdo chtel tak napiste.