• Květen 18, 2024, 13:24:16 odpoledne

Autor Téma: SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse  (Přečteno 86878 krát)

Offline Zdenda

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 3
  • BlackDream
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #465 kdy: Červen 25, 2012, 18:59:14 odpoledne »
Pěkná nálož Oříšku :)

Jinak jedna nemilá věc - na kameře z auta neni nic... asi zradila technika  :-\ Je tam jen vteřina při každym zapnutí kamery klukama z auta, ale jinak nic  ::)

Tak to jsou BAD NEWS... Co se dá dělat... stejně ty vzpomínky mi nikdo nevezme a tento krásný výlet si budu pamatovat o kdybych žil do stovky...
    ČERNÁ PERLA - Corrado 1.8 G60           "Čtyři válce stačí, když kompresor tlačí."

Alfoun

  • Host
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #466 kdy: Červen 25, 2012, 19:15:46 odpoledne »
Ale doufam,ze naky videjko letos bude. Hlavne pro ty co tam nebyli. :blush:

Offline Fisch

  • **
  • Příspěvků: 70
  • Karma: 2
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #467 kdy: Červen 25, 2012, 20:36:25 odpoledne »
Kashty: ani jsem si nevšiml, žes fotil..? A fotek kopa, a              dobrejch

Offline Andre

  • **
  • Příspěvků: 199
  • Karma: 3
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #468 kdy: Červen 25, 2012, 23:00:35 odpoledne »
fotky super,škoda že jsem se nemohl dostavit,měl jsem toho hodně,na druhou stranu jsem rád,že jsem nejel,protože jsem v sobotu jel do města correm,a z ničeho nic přestalo jet,při bližším zjištění se přišlo na to,že se rozvody točí,ale písty zústávají na stejném místě,takže jestli se syplá klika tak jsem na delší dobu dojezdil,co k tomu říct,jsem rád,že se to nesyplo 100km od domova,ale sere mě to že jsem nejel,účast byla veliká jak jsem koukal podle fotek,tak snad příští rok

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #469 kdy: Červen 25, 2012, 23:09:19 odpoledne »
fotky super,škoda že jsem se nemohl dostavit,měl jsem toho hodně,na druhou stranu jsem rád,že jsem nejel,protože jsem v sobotu jel do města correm,a z ničeho nic přestalo jet,při bližším zjištění se přišlo na to,že se rozvody točí,ale písty zústávají na stejném místě,takže jestli se syplá klika tak jsem na delší dobu dojezdil,co k tomu říct,jsem rád,že se to nesyplo 100km od domova,ale sere mě to že jsem nejel,účast byla veliká jak jsem koukal podle fotek,tak snad příští rok

stržený klínek na rozvodovém kole

Offline Andre

  • **
  • Příspěvků: 199
  • Karma: 3
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #470 kdy: Červen 25, 2012, 23:32:26 odpoledne »
fotky super,škoda že jsem se nemohl dostavit,měl jsem toho hodně,na druhou stranu jsem rád,že jsem nejel,protože jsem v sobotu jel do města correm,a z ničeho nic přestalo jet,při bližším zjištění se přišlo na to,že se rozvody točí,ale písty zústávají na stejném místě,takže jestli se syplá klika tak jsem na delší dobu dojezdil,co k tomu říct,jsem rád,že se to nesyplo 100km od domova,ale sere mě to že jsem nejel,účast byla veliká jak jsem koukal podle fotek,tak snad příští rok

stržený klínek na rozvodovém kole
budu jen doufat,taky mě už to napadlo,ještě že se to nepotkalo,a pokud bude motor v háji,tak už to řešit dál nebudu,nemám na to nervy,teď ta nehoda,do toho ten motor,už jsem do toho nastrkal ranec,a implantuju na jeho místo verunu...

Offline Cherry

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 446
  • Karma: 6
  • Legendy nesmí nikdy zemřít
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #471 kdy: Červen 26, 2012, 09:58:01 dopoledne »
nevím , nevím jestli tě bude v tvých trablech řešit ještě složitější motor.  ;)  Byla by to spíš náhoda.

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #472 kdy: Červen 26, 2012, 10:03:53 dopoledne »
Mam dohromady asi pul hodiny spanilky. Kvalita videa docela slusna (Samsung galaxy) jen mikrofon to nak nezvladal.
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!

Offline KRROMM

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 2
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #473 kdy: Červen 26, 2012, 17:19:09 odpoledne »
Tak fotky ze srazu jsou skvele. Jsem rad ze vam to vyslo a sraz jste si uzili. Moc me mrzi ze jsem nemohl prijet. Priste uz to klapne.

Offline spilner

  • **
  • Příspěvků: 197
  • Karma: 7
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #474 kdy: Červen 26, 2012, 21:30:25 odpoledne »
PROSÍM KOHOKOLIV TOČÍCÍHO BĚHEM KONÁNÍ SRAZU, AČ SE JEDNÁ TŘEBA JEN O ZÁBĚRY MOBILNÍ, NECHŤ MĚ NEVÁHÁ KONTAKTOVAT A ZÁBĚRY PRO MĚ JAKKOLIV SDÍLET. ;)

Offline MoniCA

  • *
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 1
  • I Love Corro 2.9 VR6 ....... I Love Sciro MKII 16V
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #475 kdy: Červen 27, 2012, 00:02:44 dopoledne »
Mám jen to jedno roztřepaný, než se vyjelo na spanilku, dávala sem to na FB, pro ty co neviděli, odkaz je tu:

http://www.youtube.com/watch?v=ErM2Mn4I6fM&list=FL6jdkHJqMZCp9X9mrttizkA&index=1&feature=plpp_video
My FaceBook:  Corrado Scirocco Volkswagen (Monica King)

Offline Zdendaa

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #476 kdy: Červen 27, 2012, 07:19:00 dopoledne »
Ahoj lidi,
musím(e) se též připojit a v první řadě i poděkovat Michalovi za perfektní organizaci. Byl to supr sraz na pohodu. Jinak moc pěkný fotky MoniCo a Kashty. good
Zdraví:
Zdendaa + Leoš (bráchové)

Offline spilner

  • **
  • Příspěvků: 197
  • Karma: 7
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #477 kdy: Červen 27, 2012, 09:38:22 dopoledne »
Přidám taky pár fotek od Áňi z kompaktu. ;)


http://fotoantl.rajce.idnes.cz/CCCR_sraz_2012_Pilak/

Offline Andre

  • **
  • Příspěvků: 199
  • Karma: 3
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #478 kdy: Červen 27, 2012, 09:38:36 dopoledne »
tak Bárte měls pravdu,strhnutý klínek,vyměnil jsem řemenici,udělal rozvody,a zase jede krásně,mám z něj radost,už jen stříknout kapotu a cajk

Offline podry

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 538
  • Karma: 5
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #479 kdy: Červen 27, 2012, 16:06:47 odpoledne »
Děkuji všem zůčastněním za skqělý sraz! ;-) Přidávám pár fotek a videjko pro Splinera, omlouvám se předem za kvalitu videí...  drv