• Květen 05, 2024, 04:26:44 dopoledne

Autor Téma: SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse  (Přečteno 86654 krát)

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« kdy: Listopad 10, 2011, 17:28:43 odpoledne »
Tak jak by jste si představovali náš první sraz?

Jestli je třeba letiště nebo nám stačí poklidná atmosféra jako do teď s tím, že se vymyslí soutěže a jiná zábava v kempu.
Dále jaké místo? VV se shodl na tom, že by jsem se každý rok podívali do jiného koutu republiky. Tedy žádné pevné místo jako doposud. Dostane tím příležitost každý na organizaci..
« Poslední změna: Listopad 12, 2011, 09:52:39 dopoledne od šedivák »

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republik- diskuse
« Odpověď #1 kdy: Listopad 10, 2011, 19:31:00 odpoledne »
Tak se přidám do diskuse... :)
Co se mě týče,také se mi zamlouvá myšlenka pořádat každý náš clubový sraz na jiném místě...
Bude to mnohem pestřejší a i spravedlivé z hlediska dojezdové vzdálenosti všech zůčastněných...
Jinak mě vyhovuje spíše "kempový styl" se spanilkou a nějakými soutěžemi...
A ještě k tomu zmiňovanému letišti...to není v mém případě vyloženě nutná záležitost...

Offline tomiku

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 6
  • 2.0 16V
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republik- diskuse
« Odpověď #2 kdy: Listopad 10, 2011, 19:45:59 odpoledne »
jj souhlasím,camping,soutěže a jízda supeeeer napad
ted abych přes zimu mákl a mohl se dojet :) :) :) :) na letiště taky nemusim

Offline Fisch

  • **
  • Příspěvků: 70
  • Karma: 2
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republik- diskuse
« Odpověď #3 kdy: Listopad 10, 2011, 20:03:28 odpoledne »
Možnosti letiště bych se vůbec nebránil. Nejsem sice žádnej dravej sprinter, ale možnost porovnání úprav motoru bych klidně uvítal. To samé, s porovnáním různých motorizací

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republik- diskuse
« Odpověď #4 kdy: Listopad 11, 2011, 08:10:06 dopoledne »
Já se těším na sraz už teď jako malej kluk, pro první sraz by možná bylo nejlepší zvolit místo co nejvíc ve středu republiky (cca kolem Jihlavy), aby mohla být co možná největší účast a ti, co to mají nejdál (KV,OV,CB,UL), aby nejeli na sraz na druhej konec ČR. Letiště by být nemuselo, hlavně by měli všichni možnost chrlit nápady, jak a co pořádat na dalších srazech....
Jediný, co bych chtěl mít určitě na sraze, tak spanilku, focení řady aut a focení nás jako jednoho velkýho kolektivu (taková ta školní fotka třídy  :) )
corrado driving every day, full option in progress

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republik- diskuse
« Odpověď #5 kdy: Listopad 12, 2011, 01:33:58 dopoledne »
Já se těším na sraz už teď jako malej kluk...
Nápodobně... :)
A místo konání srazu co nejblíže středu republiky...viz zmíněná lokalita Jihlavy...dobrá volba! ;)

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republik- diskuse
« Odpověď #6 kdy: Listopad 12, 2011, 08:02:44 dopoledne »
Dál se určitě vyhneme stylu jakým to bylo do teď. Prostě se oznámí termín bez hlasování.
Jejikož je plánovaný S-C sraz na začátek července, posunul bych ten Corrado o měsíc dopředu.
Tedy konec června 29.6.- 1.7.  nebo 6.-8.7

Offline šedivák

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2011
  • Karma: 14
  • VR6
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #7 kdy: Listopad 12, 2011, 09:54:37 dopoledne »
Já jsem jednoznačně pro pevně stanovenej termín, jak píče Pavel. Jinak lokalita kolem Jihlavy by mohla bejt OK, to by nás pak Stoupa mohl povozit hromadně tramvají  ;D
1994 VW Corrado 2.9VR6 *IN PROGRESS*
1998 VW Passat 3B AFN T4CTIC4L W4G3N

Offline Honza G60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 2160
  • Karma: 5
  • VW Motorsport
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #8 kdy: Listopad 12, 2011, 12:37:12 odpoledne »
No tak za me kolem Jihlavy OK a termin klidne jeden pevnej! :) Kdo bude bude chtit tak si cas udela!
Za me urcite klidnejsi pohodova seslost nez nejakej bordel na letisti.To rikam rovnou,ze me tam nikdo nedostane! :DKlidne na jednodeni nebo jen odpoledne,zalezi na kazdem jak bude chtit......

Schneider motors-autoservis a sportovni upravy vozu VW,Audi,Seat,Skoda-774922468
http://tuning.zvyk.com/?k=0

http://delenakola.cz/

Offline kashty

  • ČLEN clubu
  • *
  • Příspěvků: 837
  • Karma: 11
  • G60 kompressor
    • Czech&Slovak Scirocco Community
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #9 kdy: Listopad 12, 2011, 13:17:41 odpoledne »
HonzaG60: jednodení ne-e....to než se stačíš nabažit tý krásy všech těch corráááád, tak se jede zas pryč a nestačíš ani ze všema pokecat....to chce aspoň přes jednu noc a samozřejmě zchmelit kolektiv  :)

.....ikdyž chápu, že máš obavy z ranní rosy, aby  ti neudělala stopy na laku,sklech a lešťokolech a ty to zas potom tejden rozebíral a čistil......to by se mi taky nechtělo  ;D
corrado driving every day, full option in progress

Offline Corro16V

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 3615
  • Karma: 38
  • 你真的很好奇
    • VW-modifi.cz
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #10 kdy: Listopad 12, 2011, 13:24:41 odpoledne »
klasika od pátku do neděle...

Hlavní slet a zchmelení kolektivu sobota a neděle po obědě odjezd.

Offline HudyG60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1201
  • Karma: 4
  • CORRADO G60
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #11 kdy: Listopad 12, 2011, 15:51:10 odpoledne »
Výborně...
A jsem rád,že oproti "minulosti" se nyní mnohem rychleji a snadněji dostáváme ke konkrétnímu závěru...
Tak-že prozatím to vypadá na lokalitu Jihlavska + určitě celovýkendová akce bez nutnosti letiště...
Jinak taky souhlasím s vyhlášením pevného termínu zavčas dopředu a ať se každý přizpůsobí...
...Předejde se tak tím zdlouhavému dohadovaní ve stylu "já můžu a tady nemůžu" atd... a tím pádem se i urychlí organizace z pohledu zamluvení místa konání...potažmo kempu...

No...vyčkáme na další názory... :) 

Offline Stinger

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 209
  • Karma: 3
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #12 kdy: Listopad 12, 2011, 17:41:48 odpoledne »
HonzaG60: jednodení ne-e....to než se stačíš nabažit tý krásy všech těch corráááád, tak se jede zas pryč a nestačíš ani ze všema pokecat....to chce aspoň přes jednu noc a samozřejmě zchmelit kolektiv  :)

.....ikdyž chápu, že máš obavy z ranní rosy, aby  ti neudělala stopy na laku,sklech a lešťokolech a ty to zas potom tejden rozebíral a čistil......to by se mi taky nechtělo  ;D

Jasně že ne na jeden den, to nestačíš ani všče okouknout, ochmelit a zatopit pod kotlem  ;D

Offline Honza G60

  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 2160
  • Karma: 5
  • VW Motorsport
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #13 kdy: Listopad 13, 2011, 09:01:40 dopoledne »
HonzaG60: jednodení ne-e....to než se stačíš nabažit tý krásy všech těch corráááád, tak se jede zas pryč a nestačíš ani ze všema pokecat....to chce aspoň přes jednu noc a samozřejmě zchmelit kolektiv  :)

.....ikdyž chápu, že máš obavy z ranní rosy, aby  ti neudělala stopy na laku,sklech a lešťokolech a ty to zas potom tejden rozebíral a čistil......to by se mi taky nechtělo  ;D
To je jasny....tak prijedu asi jen na cumendu........ ;D ;D ;D

Schneider motors-autoservis a sportovni upravy vozu VW,Audi,Seat,Skoda-774922468
http://tuning.zvyk.com/?k=0

http://delenakola.cz/

Offline BinVladin

  • VR6 2.9i
  • Fanoušek
  • *
  • Příspěvků: 1314
  • Karma: 7
Re:SRAZ CorradoClub Czech Republic - diskuse
« Odpověď #14 kdy: Listopad 14, 2011, 09:39:10 dopoledne »
HonzaG60: jednodení ne-e....to než se stačíš nabažit tý krásy všech těch corráááád, tak se jede zas pryč a nestačíš ani ze všema pokecat....to chce aspoň přes jednu noc a samozřejmě zchmelit kolektiv  :)

.....ikdyž chápu, že máš obavy z ranní rosy, aby  ti neudělala stopy na laku,sklech a lešťokolech a ty to zas potom tejden rozebíral a čistil......to by se mi taky nechtělo  ;D
To je jasny....tak prijedu asi jen na cumendu........ ;D ;D ;D
Tak Ti Jendo pujci Bart jeho mobilni garaz, ve ktere jsme loni chlastali. :)
!!!!!!!!!!!Shanim chladicovou stenu na VR6, jen v neposkozenem stavu!!!!!!!!!!!!